Premier League: 21. kolejka
30 sty 2021 18:30
90+5'

Do końca ok. 120 sekund. Nikt nie chce ryzykować. Raczej czeka nas podział punktów.

4
3
3
3
4
90+4'

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Eddie Nketiah.

90+3'

Cały czas sędzia nie wznowił gry. Maguire już wstał, Lacazette powoli się zbiera z murawy.

1
90+1'

Przerwa w grze. Na murawie ponownie leżą dwa piłkarze. To Lacazette i Maguire.

2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty, ale na pewno będziemy grać więcej.

1
3
1
89'

Z bliska uderzał Cavani, jednak spudłował z sześciu metrów!

4
4
87'

Cedric Soares uderzył z rzutu wolnego, jednak kilka metrów ponad bramką.

86'

Cały czas nikt nie chce ryzykować, a koniec mecz już wkrótce.

83'

Arsenal. Schodzi: Emile Smith Rowe. Wchodzi: Martin Odegaard.

82'

Z pola karnego uderzał Pepe, piłka przeleciała między nogami Maguire'a i o centymetry minęła słupek.

80'

United. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Mason Greenwood.

80'

Potężny strzał Rashforda, piłka jednak trafiła w boczną siatkę.

1
79'

Alexandre Lacazette i Paul Pogba zderzyli się w środku pola. Przerwa w grze.

1
76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Harry Maguire.

Manchester United
1
75'

Kwadrans do końca. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej uzyskać przewagi na boisku.

73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paul Pogba.

1
71'

Akcja gości przerwana. Sędzia dopatrzył się spalonego.

1
70'

Zaatakowali goście, Manchester United szuka zwycięskiej bramki.

1
67'

Shaw po raz kolejny do Cavaniego. Obrońca w ostatnim momencie wybił piłkę.

66'

Emile Smith Rowe uderzył z pola karnego, David de Gea zdołał odbić piłkę.

1
65'

Alexandre Lacazette uderzył z rzutu wolnego z ok. 17 metrów. Piłka poszybowała nad murem, odbiła się od poprzeczki, a następnie od ziemi i wróciła na boisko.

3
1
62'

Aaron Wan-Bissaka we własnym polu karnym chciał podawać do własnego bramkarza. Uczynił to dość mocno. David de Gea zachował czujność. Po chwili wysoko ponad bramką uderzył David Luiz.

1
58'

Shaw do Cavaniego, ten jednak spudłował z pięciu metrów!

1
4
3
56'

Na boisku siedzi Willian, ale pokazuje wszystkim, że za moment wszystko będzie w porządku.

2
2
1
54'

Teraz to piłkarze gości zaatakowali. Nie potrafią jednak stworzyć zagrożenia pod bramką Arsenalu.

1
1
1
1
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Aaron Wan-Bissaka.

1
1
2
50'

Willian do Pepe, którego strzał z ok. 11 metrów zablokował obrońca. Coraz groźniejszy Arsenal.

1
1
1
1
2
49'

Zagranie do Williana, ten był już siedem metrów przed bramką, ale zaczekał i został przyblokowany!

2
1
1
1
46'

Wracamy do gry.

2
2
1
46'

Arsenal. Schodzi: Gabriel Martinelli. Wchodzi: Willian.

45'

Sędzia doliczył minutę.

1
45'

Bruno Fernandes uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od gracza w murze i przeleciała tuż ponad bramką.

1
1
3
1
1
43'

Rashford już był z piłką pięć metrów przed bramką, ale zwlekał z uderzeniem i został wypchnięty na jedenasty metr. W efekcie będzie rzut wolny dla gości z ok. 18 metrów.

4
4
3
1
1
40'

Cały czas gramy w środku pola. Ponownie możemy narzekać na brak okazji bramkowych w ostatnich minutach.

1
1
37'

United. Schodzi: Scott McTominay. Wchodzi: Anthony Martial.

36'

Problemy ma Scott McTominay. Będzie konieczna zmiana.

2
1
1
1
34'

A teraz Fernandes w polu karnym. Strzał wydawało się, że frunie do bramki. Piłka jednak minęła cel!

2
2
2
1
33'

Dośrodkowanie z lewej strony, głową obok słupka uderzył Aaron Wan-Bissaka.

1
1
1
32'

Odpowiedź United. Z woleja źle jednak uderzył Rashford. Od bramki gospodarze.

1
1
1
30'

Kontra Arsenalu zakończona niecelnym strzałem z pola karnego Pepe.

1
1
1
29'

Zagranie w pole karne do Rashforda, którego w ostatnim momencie uprzedził Martinelli.

1
1
1
26'

Uaktywnili się piłkarze Arsenalu, na bramkę gości w ostatnich minutach sunie coraz więcej akcji.

1
1
1
2
23'

Akcja Arsenali zakończona tragicznym strzałem Partey'a sprzed pola karnego.

1
1
1
1
21'

Już jesteśmy po drugiej stronie, akcja Arsenalu zakończona niecelnym strzałem Pepe.

1
1
1
20'

Po rogu piłka spadła pod nogi Freda. Ten uderzył technicznie z ok. 16 metrów. Leno końcami palców na kolejny rzut rożny!

4
3
3
1
19'

Przed polem karnym piłkarze niepotrzebnie zwalniają tempo swoich akcji. Przed momentem skiksował David Luiz, będzie korner dla gości.

1
1
16'

W końcu mamy celny strzał w meczu. Próbował Alexandre Lacazette, ale przymierzył w środek bramki.

1
2
14'

Żółtą kartkę otrzymał Cedric Soares.

4
1
1
1
1
12'

Drobne bójki i przepychanki. Tak, to najbardziej emocjonujący na razie fragment gry.

2
2
2
1
1
9'

Wszyscy mniej więcej dobrze wygląda. Jednak tylko do pola karnego. Później jest problem.

2
2
2
6'

Cały czas trwa walka w środku pola. Bez uderzeń, bez strzałów. Piłkarze badają możliwości rywala.

3
3'

Niewiele dzieje się w pierwszych minutach. Piłkarzom wyraźnie brakuje wsparcia kibiców. Nam zresztą też.