Klubowe Mistrzostwa Świata
11 lut 2021 19:00
90+4'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Gignaca. Chwilę później Francuz próbował strzelać, ale bardzo niecelnie.

14
6
10
6
9
90+3'

Będzie rzut wolny dla Tigres z około trzydziestu metrów. To może być ostatnia szansa.

7
7
5
2
6
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

9
7
12
7
9
89'

Dogranie do niepilnowanego Choupo-Motinga, a ten uderzył nad poprzeczką.

5
6
3
6
11
87'

Gracze Tigres bezradni w ofensywie.

11
5
5
7
7
85'

Dwie świetne interwencje Guzmana. Najpierw obronił strzał Costy, a następnie dobitkę Choupo-Motinga.

8
2
4
6
7
84'

Nieporozumienie pomiędzy Salcedo i Guzmanem. Obrońca chciał dograć głową do bramkarza i nie zauważył, że ten wyszedł z bramki. Pogoń Guzmana za piłką i złapał ją tuż przed linią bramkową.

8
7
8
4
5
83'

Gignac starał się z pięciu metrów uderzyć efektownymi nożycami, ale nie trafił w piłkę.

6
7
5
4
3
81'

Szczęście miał Guzman. Po strzale z dystansu piłka odbiła się od słupka, a następnie bramkarz złapał ją.

1
2
4
3
2
80'

Tigres UANL. Schodzi: Luis Rodriguez. Wchodzi: Julian Quinones.

4
80'

Gignac złapany na spalonym.

2
2
2
2
2
79'

Bayern kontroluje sytuację na boisku i na niewiele pozwala rywalom.

4
2
1
1
1
76'

Nieudane dośrodkowanie Costy. Wyszedł z tego bardzo niecelny strzał.

5
2
3
5
8
73'
10
4
4
5
9
73'
11
6
6
5
7
73'

Potężne uderzenie Alaby z kilkunastu metrów. Piłka przeleciała tuż nad bramką.

2
7
5
2
4
70'

Kimmich dośrodkował w pole karne. Tolisso oddał niecelny strzał głową.

3
2
6
6
9
67'

Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Tigres. Szybka strata piłki.

10
4
10
6
5
64'
12
6
6
6
4
61'

A jednak gol! Po analizie systemu VAR stwierdzono, że nie było spalonego!

107
41
14
10
12
60'

Sytuacja analizowana jest przez system VAR.

42
19
13
12
11
59'

Gol! Strzelił Benjamin Pavard. Asystował mu Robert Lewandowski. Po wrzutce w pole karne Lewandowski wyskoczył do piłki, ale przed oddaniem strzału powstrzymał go Guzman. Wyszło z tego dogranie do Pavarda, który skierował piłkę do pustej bramki. Sędzia początkowo odgwizdał spalonego, ale po analizie VAR zmienił decyzję.

9
55'

Gnabry do Comana, ten jednak przegrał pojedynek z Rodriguezem i szybko stracił piłkę.

3
4
7
13
8
54'

Dogranie w kierunku Lewandowskiego. Polaka ubiegł obrońca rywali.

3
11
5
10
20
51'

Groźny strzał Gnabry'ego. Tuż obok bramki.

9
5
12
12
8
51'

Gignac ruszył z akcją, ale po chwili rozległ się gwizdek sędziego. Francuz był na spalonym.