2
1
1
90+2'

Ależ to mogło się zakończyć dla Rosjan! Karawajew oddał mocny strzał z dwudziestu pięciu metrów, po którym piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

7
1
3
3
2
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

2
1
1
2
4
90'

Mądrze bronią się Chorwaci. Nie dopuszczają rywali do sytuacji strzeleckich.

10
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Livaja.

1
88'

Miękka centra Modricia z rzutu wolnego, ale dobrze na przedpolu interweniował Safonow.

4
1
86'
84'

Dośrodkowanie Mostowoja z lewego skrzydła, jednak bardzo pewnie łapie piłkę na piątym metrze Grbić.

9
5
1
2
1
83'

Teraz sytuacja zmienia się o 180 stopni. Chorwacja już nic nie musi. Wystarczy, że utrzyma prowadzenie i awansuje do finałów mistrzostw świata z pierwszego miejsca w grupie.

10
9
3
1
81'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Fiodor Kudriaszow.

Nieprawdopodobne sceny na stadionie w Splicie! Po dośrodkowaniu z lewej strony nie trafił w piłkę żaden z Chorwatów, a nieszczęśliwą interwencją samobója zapakował Kudriaszow!

42
29
4
5
3
80'

Rosja. Schodzi: Danił Fomin. Wchodzi: Danił Glebow.

wchodzi Wchodzi
Danił Glebow #19
schodzi Schodzi
1
80'

Livaja zagrywał prostopadle w kierunku Kramaricia, ale Safonow przeczytał te zamiary i zażegnał niebezpieczeństwo wyjściem na przedpole.

2
2
79'

Fatalne dośrodkowanie Brekalo. Mocne, ale bardzo niecelne. Piłka opuściła boisko.

3
78'

Rosja. Schodzi: Zielimchan Bakajew. Wchodzi: Andriej Mostowoj.

Zielimchan Bakajew #10
2
77'

Jakby bez pomysłu Chorwacja. Goście bronią się siedmioma zawodnikami we własnym polu karnym.

3
1
1
2
76'
75'
72'

W odpowiedzi obok bramki główkował Petković.

2
3
1
3
1
71'

Jeden z niewielu kontrataków w wykonaniu Rosji! Grbić wypuścił piłkę po zagraniu Zobnina, ale Zabołotny nie wykorzystał tego błędu i nie wystartował od razu do dobitki.

2
1
69'

Sosa dośrodkowywał z lewej strony, ale w polu karnym było praktycznie jedenastu Rosjan! Ależ głęboko bronią się goście.

1
2
3
68'

Gwizdy miejscowych kibiców, bo tym razem Barinow usiadł na murawie i wezwani zostali lekarze. Kolejna przerwa w grze.

1
2
65'

Kramarić i Diwiejew zderzyli się ze sobą głowami. Potrzebna jest pomoc medyczna.

2
3
65'

Dośrodkowanie Modricia z rzutu wolnego i obok bramki główkował Kramarić.

1
2
3
3
62'

Ładna akcja Chorwatów. Petković wycofał piłkę na szesnasty metr do Brozovicia, jednak ten nie popisał się przy strzale.

1
2
3
61'

Dobre dośrodkowanie Juranovicia, Petković wygrał walkę w powietrzu, jednak strzelił za lekko i w środek bramki. Safonow notuje kolejną pewną interwencję.

1
61'

Pół godziny do końca spotkania. Rosja w dalszym ciągu nie popełnia błędów w defensywie i sporadycznie dopuszcza rywali do sytuacji strzeleckich. Ich plan na razie się powodzi.

1
58'

Nieudany strzał Kramaricia z dystansu. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
2
57'
57'

Rosja. Schodzi: Aleksiej Jonow. Wchodzi: Roman Zobnin.

57'

Rosja. Schodzi: Aleksandr Gołowin. Wchodzi: Dmitrij Czistiakow.

Dmitrij Czistiakow #2
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Fiodor Smołow.

54'

Ależ walka. Nikt nie odpuszcza, żaden z zawodników nie odstawia nogi. Oni zdają sobie sprawę o co toczy się rywalizacja.

1
52'

Perisić w polu karnym Rosjan, strzał z narożnika i po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko. Niezadowolony Kramarić, który czekał na podanie na jedenastym metrze.

1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Gołowin. Za faul na Modriciu.

51'

Coraz mniej kombinacyjnej gry, coraz więcej długich podań. Na takim boisku jest to w zupełności zrozumiałe.

1
50'

Płaskie dośrodkowanie z lewej strony, jednak piłka minęła wszystkich zawodników w polu karnym. Żaden z Chorwatów nie zdołał oddać strzału.

1
2
47'

To była złota szansa dla Chorwacji! Świetne dośrodkowanie z prawej strony, Pasalić wyskoczył najwyżej w polu karnym, ale jego strzał głową instynktownie broni Safonow!

3
3
1
2
46'

Ależ kałuże robią sią na murawie. Piłka w niektórych rejonach boiska po prostu staje.

1
46'

Zaczęli!

1
14:09

Zawodnicy wracają na boisko. Za moment rozpoczynamy decydujące 45 minut!

1
45'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

5
45'

Jedna z nielicznych szans gości, jednak dośrodkowanie Gołowina z rzutu wolnego było kiepskiej jakości i pewnie na przedpolu złapał piłkę Grbić.

2
1
43'

Długo budują swoje akcje gospodarze, jednak mają problemy z wykreowaniem stuprocentowych sytuacji. Rosjanie bronią się dość głęboko, są dobrze zorganizowani w defensywie.

2
40'

Safonow pewnie łapie piłkę na piątym metrze po centrze Juranovicia. Na razie ataki Chorwatów nie sprawiają wrażenia na ekipie Rosjan.

1
1
38'

Nie spieszy się ze wznowieniem gry gościom, którzy szanują ten remis.

1
2
35'

Jeszcze jedno dobre dośrodkowanie Juranovicia, odnalazł się w polu karnym Perisić, ale oddał niecelny strzał z powietrza.

2
34'

Wreszcie lepszy moment meczu w wykonaniu gości. Potrafią dłużej utrzymać się przy piłce na połowie przeciwnika.

1
1
32'

Safonow z trudem broni niesygnalizowany strzał Juranovicia z ostrego kąta.

1
31'

Dobra wrzutka Modricia z rzutu wolnego, ale Diwiejew uprzedził rywali i wybił piłkę.

1
1
30'

Bardzo defensywnie ustawieni Rosjanie, ale tego można było się spodziewać. Im do awansu z pierwszego miejsca wystarcza dziś remis.

1
27'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Chorwatów. Modrić zagrał przed pole karne do Brozovicia, ten uderzał z dwudziestu metrów, ale bardzo dobrą interwencją popisał się Safonow.

1
1
1
25'

Kolejna centra w wykonaniu Juranovicia, długo leciała piłka, zamykał akcję na dalszym słupku Perisić, ale główkował obok bramki.

1
1
24'

Kapitalne uderzenie Brozovicia z dwudziestu pięciu metrów. Chorwaccy kibice już cieszyli się z gola, ale piłka przeleciała minimalnie obok słupka!

1
1
22'

Kolejne uderzenie z dystansu. Tym razem próbował Sosa, lecz bardzo się pomylił.

2
1
21'

Kramarić strzelał z trzydziestu metrów, ale trafił w przebiegającego przed nim... Pasalicia.

1
3
19'

Atak pozycyjny gospodarzy, choć na razie niewiele z tego wynika.

2
1
17'

Perisić nie opanował piłki w polu karnym, choć przez moment wydawało się, że ma na tyle miejsca, by nawet pokusić się o strzał.

2
1
16'

Modrić wyskoczył do pressingu. Wybił piłkę w aut, ale mimo to zebrał owacje od kibiców.

2
2
15'

Akcja Chorwacji, jednak dośrodkowanie Perisicia było nieudane. Piłka całym obwodem opuściła boisko.

2
1
12'

Boisko nie należy dziś do najłatwiejszych. Non stop pada deszcz.

1
1
1
3
11'

Rosjanie nie radzą sobie z wysokim pressingiem rywali i dość łatwo tracą piłkę.

2
2
9'

Chorwaci mogli prowadzić! Doskonałe dośrodkowanie Juranovicia w pole karne, po którym czystą pozycję miał Kramarić, lecz oddał za lekki strzał głową. W sam środek bramki, prosto do rąk Safonowa.

2
2
2
7'

Perisić mocno wstrzelił piłkę w pole karne, ale wbiegający Pasalić skiksował w momencie oddania strzału.

1
1
7'

Pierwszy rzut rożny dla Chorwacji. Krótkie rozegranie, lecz dośrodkowanie Modricia było nieudane i pewnie na przedpolu interweniował Safonow.

2
1
6'

Kontratak Chorwacji. Kramarić zagrał do lewej strony, Perisić złamał akcję na prawą nogę, jednak jego strzał z narożnika pola karnego był zbyt lekki i nie zaskoczył Safonowa.

2
1
4'

Na razie gospodarze są w posiadaniu piłki przez większość czasu gry.

3
1
3'

Ciekawie rozwiązany rzut wolny przez Chorwatów, miękkie dośrodkowanie Modricia na dalszy słupek, ale niepilnowany Sosa skiksował w polu karnym i nie zdołał odegrać piłki.