Liga Konferencji Europy: I runda eliminacyjna, pierwsze mecze

5
5
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mark Tamas. Świetne dośrodkowanie Krzysztofa Mączyńskiego, strzał głową Marka Tamasa i mamy 2:1 dla Śląska

Śląsk Wrocław
106
42
5
2
4
87'

Mógł zaliczyć wejście smoka Rafał Makowski! Strzał zawodnika Śląska przeleciał obok prawego słupka.

3
2
2
6
8
86'
ZMIANA
3
2
1
2
2
85'

Oj to było groźne. Edgar Tur ładnie zszedł na prawą nogę i uderzył po długim słupku - minimalnie niecelnie.

3
2
3
1
2
83'

Uderzył z pierwszej Anier! Piłka przeleciała obok bramki Szromnika.

4
1
2
2
3
80'

To mogła być szybka odpowiedź Śląska Wrocław! Mateusz Praszelik przestrzelił jednak nad bramką z jedenastego metra.

2
4
8
2
4
78'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Wojciech Golla. Sporo zamieszania w polu karnym Śląska Wrocław. Yusif centruje w pole karne, a piłka po drodze dotknął jeszcze Golla. Mamy remis.

9
12
9
14
43
77'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław. Dino Stiglec wybija piłkę na rzut rożny.

6
2
4
3
3
75'

Paide Linnameeskond przy piłce. Piłkarze z Estonii nie mają jednak pomysłu jak odpowiedzieć na gola gości.

5
3
1
1
1
72'

Na spalonym Hadji Drame, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku.

1
1
1
71'
ZMIANA

. Schodzi: Ragnar Klavan. Wchodzi: Hadji Drame.

wchodzi Wchodzi
Hadji Drame #13
schodzi Schodzi
1
69'

Miał szansę na drugiego gola Fabian Piasecki! Napastnik Śląska oddał strzał głową z bliskiej odległości. Dobra interwencja golkipera Paide i wciąż 0:1.

3
3
3
3
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabian Piasecki. W końcu! Patryk Janasik płasko podawał w pole karne Paide. Piłkę przepuścił Mateusz Praszelik, a tuż za nim znajdujący się Fabian Piasecki płaskim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

60
21
2
3
4
64'

Świetna, szybka akcja Śląska Wrocław. Strzał Mateusza Praszelika wybronił golkiper Paide. Próbował jeszcze dobitki Robert Pich, ale futbolówka poleciała nad bramką.

1
62'

Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego Saliste. Dobrze wybił piłkę Szymon Lewkot.

61'

Dobra centra Dino Stigleca do Waldemara Soboty. Były reprezentant Polski wyprzedził Klavana, jednak przestrzelił tuż obok bramki.

1
59'

Mógł lepiej zachować się Robert Pich. Słowak dostał piłkę od Szymona Lewkota, jednak pogubił się z piłką.

1
1
3
1
1
57'

Groźne uderzenie Sebastiana Bergiera! Piłka poleciała tuż obok dalszego słupka.

2
2
1
2
3
56'

Faulował w ataku Waldemar Sobota.

1
1
1
3
1
54'

Tym razem Bergier przegrał pojedynek z defensorem Paide a chwilę później strzelił wysoko nad bramką rywali.

1
1
1
4
1
52'

Podanie w kierunku Roberta Picha. Piłkarz Śląska Wrocław źle przyjął klatką piersiową i nie zdołał oddać strzału.

1
1
1
2
1
51'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Bergier.

1
1
1
2
2
50'

Wywrócił się w polu karnym rywala Sebastian Bergier. Napastnik Śląska Wrocław otrzymał żółtą kartkę za próbę wymuszenia jedenastki.

2
6
1
3
2
49'

Wydawało się, że to Mateusz Praszelik był faulowany. Arbiter zadecydował jednak inaczej. Znów od rzutu wolnego rozpocznie Paide.

1
1
1
2
1
48'

Ręką zagrywał Patryk Janasik. Od rzutu wolnego rozpocznie Paide.

1
1
1
2
1
47'

Dośrodkowanie Dino Stigleca z łatwością wyłapane przez golkipera rywali.

1
1
1
2
1
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

3
2
2
2
1
45+1'

Sporo chaosu przed polem karnym Śląska Wrocław. Dobrze ustawiony Golla zablokował strzał Aniera.

3
3
3
4
4
45+1'

Sędzia doliczył minutę.

2
3
2
4
2
42'

Faul Szymona Lewkota przy linii bocznej. To mogło zakończyć się żółtą kartką dla defensora Śląska Wrocław.

2
1
3
4
4
41'

Przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów Edgar Tur, który z łatwością minął Dino Stigleca. Zawodnik Paide zatrzymał się jednak na Wojciechu Golli.

2
1
1
2
2
40'

Zszedł na prawą stronę Sebastian Bergier. Jego dośrodkowanie zostało wybite przez defensora Paide.

1
1
2
1
1
38'

100% okazja Śląska Wrocław. Dobrze odnalazł się w polu karnym Waldemar Sobota, który przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem Paide.

3
3
4
6
6
37'

Utrzymują się przy piłce piłkarze Śląska Wrocław. Bez efektów - złe podanie i od linii bocznej rozpoczną gospodarze.

2
1
1
1
3
34'

Chwilowa przerwa w grze. Widać, że piłkarz Śląska odczuł wejście rywala.

1
1
2
2
6
33'

Znów faulowany Janasik.

1
2
1
2
3
32'

Tym razem zahaczony Patryk Janasik. Zawodnik wrocławian zwija się z bólu.

1
1
1
1
5
31'

Groźny centrostrzał, który leciał w kierunki bramki Michała Szromnika. Czujny golkiper Śląska Wrocław łapie piłkę.

3
1
1
3
1
30'

1
30'

Brzydko faulowany Szymon Lewkot.

1
1
1
1
6
28'

Dobre dośrodkowanie Krzysztofa Mączyńskiego. Nikt jednak nie zamknął podania.

1
1
2
1
3
27'

Nieprzepisowo wykonali rzut wolny zawodnicy Śląska. Stały fragment gry zostanie powtórzony.

1
3
2
1
4
26'

Faulowany Mateusz Praszelik. To będzie dobra okazja do dośrodkowania w pole karne gospodarzy.

4
4
2
2
2
25'

Bliski przejęcia piłki na połowie Paide był Waldemar Sobota.

1
1
1
1
3
24'

Tym razem uderzał Szymon Lewkot. Jego strzał podobnie jak Janasika - nieudany.

1
1
1
3
1
23'

Wymienili kilka szybkich podań przed polem karnym rywali zawodnicy Śląska Wrocław. Zagranie Mateusza Praszelika przeciął doświadczony Ragnar Klavan.

1
2
1
3
1
21'

Spokojne tempo spotkania.

1
1
2
2
1
19'

Próbowali zaskoczyć zawodnicy Paide. Płaskie podanie Siima Lutsa w pole karne, ale dobrze ustawieni defensorzy Śląska wybijają piłkę.

3
3
3
2
2
18'

Patryk Janasik zszedł na lewą nogę i oddał strzał. Jego uderzenie kompletnie nieudane.

3
4
3
2
1
16'

W końcu akcja Śląska Wrocław. Znów aktywnie Patryk Janasik, który dośrodkował w pole karne. Podanie nie znalazło jednak adresata.

4
4
2
2
2
14'

Dość ryzykownie Szymon Lewkot, który jako ostatni obrońca przedryblował rywala. Defensor Śląska został sfaulowany.

2
3
4
2
3
12'

Od kilku minut to piłkarze Paide atakują.

3
3
2
4
4
10'

Ładnie pograli na lewej stronie zawodnicy wicemistrza Estonii. Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale wybija piłkę jeden z defensorów wrocławian.

2
1
1
5
3
9'

Faulował w ataku Patryk Janasik.

2
1
1
1
4
8'

Akcja Paide ale niegroźna. Piłkę z łatwością łapie Michał Szromnik.

2
1
1
2
1
7'

Próbowali dostać się z piłką pod pole karne rywali zawodnicy Śląska Wrocław. Podanie Waldemara Soboty jednak niedokładne.

4
2
2
1
1
5'

Pierwszy raz w tym meczu to gospodarze utrzymują się przy piłce.

1
1
1
2
4
3'

Dobra centra, strzał głową ale futbolówka poleciała nad bramką.

1
1
6
1
1
2'

Tym razem dobra okazja Roberta Picha. Jego strzał został zablokowany. Kolejny rzut rożny dla polskiej ekipy.

5
1
1
1
1
2'

Wybijają piłkę obrońcy Paide.

1
1
2
1
4
1'

I już pierwsza akcja Śląska Wrocław. Podłączył się Patryk Janasik, który dośrodkował płasko w pole karne rywala. Dobra reakcja defensora i rzut rożny dla wrocławian.

4
2
3
1
1
Jakim wynikiem zakończy się dzisiejsze spotkanie?