1
1
1
90+6'

Strzelał z dystansu Wlazło, piłka nie zmierzała w bramkę, ale mimo to interweniował Majchrowicz. Korner dla gości.

90+4'

Gol! Strzelił Tiago Matos.

Zdecydowana przewaga gospodarzy w ostatnich minutach przyniosła rezultaty! Dośrodkowanie Abramowicza, Tiago Matos najpierw strzelił w poprzeczką, ale piłka odbiła się dla niego idealnie na dobitkę i przy drugiej próbie już się nie pomylił!

Radomiak Radom
19
9
3
9
12
90+3'

Budziłek ponownie ratuje swój zespół. Precyzyjny strzał głową oddał Rossi, piłka zmierzała do bramki przy samym słupku, jednak bramkarz Termaliki raz jeszcze zrobił to, co do niego należy.

2
90'

Leandro strzelał z szesnastu metrów, jednak lekko i w środek bramki. Łapie piłką Budziłek.

1
1
2
90'

Sędziowie doliczyli minimum siedem minut.

2
1
1
1
3
89'

Miękkie dośrodkowanie w pole karne i kolejny raz dobrze przeczytał grę Budziłek. Pewna interwencja na przedpolu.

1
87'

Znakomite podanie Karwota. Angielski opanował piłkę w polu karnym, uderzył mocno, ale też obok słupka.

2
2
85'
84'

Nieprawdopodobne sceny w Radomiu! Budziłek wyrasta na gwiazdę tego meczu! Dwie kapitalne interwencja bramkarza Termaliki w ciągu kilku sekund!

4
1
3
1
84'

Kozak minął Gergela, zagrał w pole karne, jednak Budziłek uprzedził Sokoła i pewnie złapał piłkę.

1
1
1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Rossi Pereira. Za faul taktyczny na Śpiewaku.

1
2
80'

Radomiak Radom. Schodzi: Maurides. Wchodzi: Rhuan.

1
78'

Dośrodkowanie Kozaka z prawej strony, ale długo leciała piłka i pewnie złapał ją na przedpolu Budziłek.

77'

Radomiak w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika.

1
76'

Abramowicz wycofał piłkę do Karwota, ten strzelał z narożnika pola karnego, lecz został zablokowany. Po chwili była jeszcze centra Karwota i niecelny strzał głową Mauridesa, który... oczywiście był na spalonym.

1
1
74'

Bramkarz gości ucierpiał jeszcze w tej sytuacji, choć nie jest to na tyle poważny uraz, by wykluczył go z dalszej gry.

73'

Zamieszanie w polu karnym Termaliki po dalekim wyrzucie piłki z autu. Składał się do strzału Rossi, po chwili jeszcze Radecki, nie popełnił błędu Budziłek.

1
71'

Kolejne minuty upływają, a Radomiak w dalszym ciągu jest dość niemrawy. Pierwsza połowa była w ich wykonaniu dość przyzwoita, ale po przerwie na boisku jest jakby inny, znacznie słabszy zespół.

1
2
67'

Budziłek łapie piłkę po strzale Angielskiego z powietrza. Spora w tym zasługa Radwańskiego, który wrócił we własne pole karne i przeszkadzał rywalowi, gdy ten składał się do uderzenia.

1
65'

Dośrodkowanie w pole karne, jednak fatalnie pudłuje Maurides.

1
63'

Podanie na wolne pole do Mesanovicia, ten zwolnił trochę akcje, zszedł do prawej nogi, jednak uderzył niecelnie.

61'

Pół godziny do końca. Termalica sprawia wrażenie zespołu, który kontroluje wydarzenia na boisku.

60'

Sędziowie uznali, że nie doszło tam do przekroczenia przepisów. Niemniej, sporo ryzykował Karwot. Dryblował we własnym polu karnym, w dodatku się poślizgnął. Szczęśliwie dla niego, że nie zostało to wykorzystane przez Termalikę.

3
59'

Gorąco na murawie. Terpiłowski leży w polu karnym Radomiaka. Sugeruje, że został trafiony w twarz przez Karwota.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
1
57'

Mieliśmy jeszcze bardzo nieudany strzał Radeckiego. Będzie chciał o nim jak najszybciej zapomnieć.

1
1
57'

W odpowiedzi akcja Radomiaka lewą stroną. Abramowicz był w polu karnym, wycofał piłkę spod linii końcowej, jednak żaden z partnerów nie wbiegał w pole bramkowe!

1
1
56'

Ależ piękne uderzenie Hubinka zza pola karnego! Piłka o centymetry minęła bramkę Radomiaka!

1
1
54'

Natomiast, co ciekawe... sędzia nie anulował żółtej kartki Radwańskiego.

1
1
4
53'

I mamy decyzję. Nie ma rzutu karnego.

3
1
1
4
4
51'

Sędzia Dobrynin idzie do monitora ocenić to na własne oczy.

51'

Długo sprawdzana jest cała sytuacja.

1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Radwański.

1
1
49'

Będzie jednak analiza VAR, bo cała sytuacja jest dość kontrowersyjna. Mieliśmy walkę bark w bark Abramowicza z Radwańskim.

49'

Abramowicz upadł w polu karnym i sędzia dyktuje "jedenastkę"!

3
1
1
46'

Gol! Strzelił Adam Radwański. Asystował mu Michal Hubinek.

Co za początek drugiej połowy w wykonaniu gości! Świetna akcja z prawej strony, dośrodkowanie Hubinka i nabiegający na dużej prędkości Radwański pakuje piłkę do siatki po strzale głową!

5
5
1
1
6
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

1
11:40

Piłkarze wracają na boisko. Szykują się dwie zmiany w zespole gości.

45+3'

Kolejna centra, tym razem z prawej strony. Radecki główkował obok bramki, a i tak faulował chwilę wcześniej obrońcę Termaliki.

1
45+2'

Dośrodkowanie Abramowicza z rzutu rożnego, piłka strącona na dalszy słupek, gdzie był Leandro, jednak został zablokowany przy próbie strzału.

45'

Pierwsza połowa potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

45'

Tym razem spróbował swoich sił Filipe Nascimento, uderzył z dwudziestu pięciu metrów, jednak trafił w stojącego przed nim rywala.

1
44'

Strzelał z obrębu pola karnego Maurides, ale podający mu Rossi był chwilę wcześniej na pozycji spalonej.

43'

Prostopadłe podanie w kierunku Luisa Machado, wbiegał w pole karne Portugalczyk, ale w ostatniej chwili zdołał interweniować Wasielewski. I tylko korner dla Radomiaka.

40'

Po rzucie rożnym dla Termaliki piłka została wybita przed pole karne. Był tam Bezpalec, pokusił się o uderzenie z powietrza, jednak dość mocno się pomylił.

1
38'

Kaput włączył się do akcji ofensywnej, poszukał podaniem Radeckiego, jednak nie popełnili błędu obrońcy gości.

37'

Na zegarze 37. minuta, a w dalszym ciągu byliśmy świadkami zaledwie jednego celnego strzału. Nie jest to porywające widowisko.

36'

Bardzo mocny, ale też bardzo niecelny strzał Radeckiego z rzutu wolnego.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Wasielewski. Urwał mu się Leandro i musiał uciekać się do faulu taktycznego.

1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Ernest Terpiłowski. Tym razem ukarany zawodnik gości za faul na Luisie Machado.

1
32'

Kiepskie dośrodkowanie Kukułowicza z rzutu wolnego. Gospodarze z łatwością wybijają piłkę.

31'

Gergel nie podnosi się z murawy. Jest opatrywany.

2
1
31'

Goście protestowali, domagali się bardziej surowej kary dla obrońcy Radomiaka.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi. Ależ ostry wślizg w nogi Gergela.

30'

Wlazło świetnie oszukał rywala przy linii bocznej, zagrał do Gergela, który po chwili szukał prostopadłym podaniem Peka, ale ten... nie ruszył do piłki, nie spodziewał się tak dobrego podania.

29'

Gra wznowiona. Trochę to trwało.

1
1
28'

W międzyczasie otrzymaliśmy potwierdzenie, że gol Radeckiego został słusznie nieuznany - spalony.

1
27'

Mamy krótką przerwę w grze. Kibice Radomiaka rzucili na murawę serpentyny, które są zbierane przez... piłkarzy obu drużyn.

1
26'

Trwa jeszcze analiza VAR, natomiast sytuacja wydawała się dość klarowna.

1
25'

I kolejny gol... kolejny nieuznany. Świetne dośrodkowanie Nascimento, Radecki trafił do siatki, ale był na minimalnym spalonym.

1
24'

Piłka w siatce Radomiaka po strzale Gergela, ale trafienie nie zostanie uznane. W momencie oddawania strzału przez Słowaka rozległ się gwizdek arbitra. Faulował zawodnik gości.

21'

Nieporozumienie w szeregach Radomiaka. Zagrywał prostopadle Karwot, jednak żaden z partnerów nie ruszył do piłki. Prosta strata.

2
20'

Odbiór Nascimento przy polu karnym Termaliki, od razu prostopadłe podanie w kierunku Luisa Machado, ale ten został w ostatniej chwili uprzedzony przez rywala. W przeciwnym razie byłaby świetna szansa dla gospodarzy.

1
19'

Piłka spadła na szesnasty metr do Kaputa, ten lekko zagrał w kierunku bramki, ale nie trafił w piłkę Maurides i pewnie interweniował Budziłek.

1
1
1
1
1
18'

Dośrodkowanie aktywnego dziś Abramowicza, interwencja Bezpalca i kolejny rzut rożny dla Radomiaka.

17'

Chaotycznie teraz gospodarze. Wymuszone długie podanie do Mauridesa, ale ten był na wyraźnym spalonym.

16'

Bezpalec ratuje Termalikę. Świetny drybling Leandro, założył siatkę Tekijaskiemu i był bliski oddania strzału z kilku metrów, jednak zdążył z asekuracją Bezpalec.

15'

Dośrodkowanie Leandro na dalszy słupek, opanował piłkę Abramowicz, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

14'

Szybko pograli w środku pola goście, prostopadłe podanie do Mesanovicia, ale ten był dobrze blokowany przez Cichockiego i nie zdołał dojść do piłki.

12'

I w odpowiedzi Termalica. Dobra centra Kukułowicza, najwyżej w polu karnym wyskoczył Terpiłowski, ale oddał niecelny strzał głową.

11'

Szybka akcja Radomiaka. Abramowicz zagrał na obieg do Luisa Machado, ten zagrywał płasko w pole karne, ale wybili piłkę obrońcy. Po chwili niecelnie strzelał jeszcze Abramowicz, lecz został zablokowany. Gospodarze wyraźnie przycisnęli w ostatnich minutach.

9'

Kolejne uderzenie Leandro, tym razem z ponad czterdziestu metrów. Brakuje jednak precyzji.

8'

Ożyli kibice Radomiaka, bo do strzału z dystansu składał się Leandro. Niezła próba, jednak piłka poszybowała dobre pół metra nad poprzeczką!

6'

A tymczasem pierwsza dobra sytuacja Radomiaka. Kapitalne długie podanie Rossiego, Luis Machado urwał się obrońcom, jednak niezbyt dobrze przyłożył się do strzału i piłka przeleciała obok słupka.

5'

Dwójkowa akcja Terpiłowskiego z Gergelem, ale po płaskiej centrze zabrakło zawodnika gości nabiegającego na bliższy słupek.

3'

Ciekawe rozegranie rzutu rożnego. Wycofanie piłki przed pole karne, był tam nabiegający Gergel, jednak uderzył wysoko nad poprzeczką.

3'

Kolejna strata Nascimento, tym razem w środku pola. Od razu dłuższym podaniem został uruchomiony Gergel, był w polu karnym, ale jego strzał z ostrego kąta został zablokowany.

2'

Nonszalancka strata Nascimento w narożniku pola karnego, ale momentalnie udało mu się odzyskać piłkę. Po chwili jednak oglądaliśmy bardzo niedokładne zagranie w kierunku Mauridesa.

czas Start meczu
11:40

Piłkarze wychodzą na boisko.

11:40

Sędzią spotkania będzie Zbigniew Dobrynin z Łodzi.

11:40

Goście w takim zestawieniu:

11:40

Radomiak zagra w takim składzie:

11:40

Spotkanie zapowiada się ciekawie. I to z paru względów. Radomiak w tym sezonie jeszcze nie przegrał na własnym boisku (dwa zwycięstwa, dwa remisy), z kolei Bruk-Bet Termalica ostatnio wreszcie się przełamała. Wygrała pierwszy ligowy mecz w tym sezonie (3:1 z Górnikiem Zabrze, choć to Górnik strzelił gola jako pierwszy), a parę dni wcześniej nieoczekiwanie wyeliminowała Śląsk Wrocław z Pucharu Polski.

Jakim wynikiem zakończy się mecz w Radomiu?