(1:2)
Zakończony

Real Madryt

komentarz

Koniec meczu! Real Madryt ostatecznie wygrywa na wyjeździe z Osasuną 3:1! Goście byli zespołem zdecydowanie lepszym i wykonali kolejny krok w kierunku mistrzostwa Hiszpanii!

6
1
1
1
90+6'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Vinicius Junior.

Teraz już nie ma wątpliwości! Vinicius nie strzelał, tylko podał do Vazqueza, a ten ze stoickim spokojem uderzył przy dalszym słupku. 1:3!

11
3
2
2
2
90+4'

Ależ myli się Vinicius. Strzelił obok słupka w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Pozbawił tym samym świetnej asysty Isco!

7
90+3'

Nie będzie rzutu karnego. Grę wznawia Courtois.

1
2
90+3'

Sytuacja jest sprawdzana przez VAR.

90+2'

Osasuna rzuca praktycznie wszystkie siły do ataku. Strzelał z dwudziestu metrów Moncayola i... trafił w Nacho. Czy w rękę? Sędzia uznał, że nie.

90'

Sędzia doliczył minimum sześć minut.

90'
89'

Rodrygo w sytuacji sam na sam z Herrerą, ale Brazylijczyk stracił równowagę po lekkim kontakcie z Davidem Garcią. Sędzia pokazał, że tym razem nie będzie rzutu karnego.

1
1
88'

Po podaniu Asensio zablokowany na szesnastym metrze został Isco. Nie zauważył niepilnowanego po prawej stronie Vazqueza, choć ten prosił, wręcz błagał o piłkę.

87'

Mogło być 1:3! Świetne dośrodkowanie Carvajala, doszedł do strzału głową Isco, ale nie trafił czysto w piłkę i ta przeleciała minimalnie obok słupka! Zamykał jeszcze akcję wślizgiem Nacho, jednak i on nie dał rady.

2
1
85'

Osasuna. Schodzi: Chimy Avila. Wchodzi: Barbero.

wchodzi Wchodzi
Barbero #20
schodzi Schodzi
Chimy Avila #9
85'

To nie jest dzień Benzemy. Ładna akcja Realu, ale strzał Francuza z ostrego kąta był bardzo niecelny.

84'

Kolejna zaprzepaszczona kontra przez gości, choć byli w przewadze liczebnej czterech na dwóch.

1
83'

Real nie wykorzystał błędu Osasuny na własnej połowie. Po podaniu Asensio na spalonym złapany został Benzema.

1
1
1
82'

Gwizdy kibiców. A tymczasem okazuje się, że Courtois został trafiony jakimś przedmiotem z trybun.

81'

Trudno powiedzieć co się wydarzyło.

81'

Trwa przerwa w grze. Było jakieś zamieszanie przy linii bocznej.

1
1
1
1
79'

Osasuna wreszcie zdecydowała się przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika, jednak trudno jest jej przedostać się pod bramkę. Real dobrze się broni.

76'

Centra z rzutu wolnego, uwolnił się spod krycia Budimir, jednak nie trafił czysto w piłkę i strzelił obok bramki.

76'

Nerwowo zrobiło się na murawie na skutek ostrego ataku Isco na Budimira. Sędzia początkowo nie zareagował, jednak po chwili wrócił do przewinienia.

1
75'

Nonszalanckie zachowanie Isco przy linii bocznej. Łatwa strata piłki, Budimir wbiegł w pole karne, ale doskonale w obronie zachował się Nacho i nie pozwolił na oddanie strzału.

1
74'

Real Madryt. Schodzi: Eduardo Camavinga. Wchodzi: Isco.

72'

Osasuna grała nieźle w pierwszej połowie, ale po przerwie w zasadzie nie zagraża bramce Realu. Courtois nie ma zbyt wiele pracy.

1
71'

Real Madryt. Schodzi: Dani Ceballos. Wchodzi: Toni Kroos.

70'

Problemy zdrowotne Ceballosa. Chyba konieczna będzie zmiana. Zresztą, gotowy przy linii bocznej Kroos.

68'

Osasuna. Schodzi: Javi Martinez. Wchodzi: Oier Sanjurjo.

Javi Martinez #28
68'

Osasuna. Schodzi: Cote. Wchodzi: Kike Barja.

Cote #16
68'

Techniczny strzał Camavingi zza pola karnego. Niecelny.

66'

Rozpędził się prawym skrzydłem Valverde, ale sędzia uznał, że Urugwajczyk przy okazji uderzył Moncayolę i przerwał grę.

1
65'

Atak pozycyjny Realu, Ceballos do Benzemy, ale ten został zablokowany na szesnastym metrze.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho. Taktyczny faul na przerwanie kontry.

Real Madryt
1
1
61'

Real zamyka Osasunę na jej połowie. Cały czas atakuje.

59'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Karim Benzema!

Niesamowite, drugi raz z jedenastu metrów myli się Benzema! Broni Herrera!

Real Madryt
2
4
4
4
10
58'

Nacho Vidal faulował Rodrygo, gdy ten składał się do strzału...

1
1
1
1
58'

Rzut karny! Rodrygo faulowany!

1
2
57'

Ceballos bardzo plastycznie zasugerował, że był faulowany, ale nic takiego nie miało miejsca.

1
57'

Ceballos upadł przy linii końcowej boiska i od razu złapał się za kostkę. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

1
1
1
55'

Drybling Benzemy, z narożnika pola karnego strzelał Ceballos, ale kolejny raz został zablokowany. Real w ogóle się nie załamał niewykorzystanym rzutem karnym. Dalej gra swoje.

2
2
1
1
1
52'

Fatalnie wykonany ten rzut karny przez Benzemę. Za lekko, nie przy słupku. Świetnie broni Herrera!

Real Madryt
2
4
6
7
10
51'

Rzut karny! Avila zagrał ręką we własnym polu karnym. Źle wykonał wślizg, próbując zatrzymać Rodrygo!

2
2
2
1
48'

Cóż to mogła być za bramka... samobójcza! Nacho skiksował we własnym polu karnym i o mało co nie zaskoczył Courtois! Belg z najwyższym trudem odbił piłkę zmierzającą do bramki.

2
2
1
1
3
47'

Benzema popsuł kontratak Realu. Wychodzili w przewadze liczebnej, ale podanie Francuza w kierunku Valverde było niedokładne.

46'

Osasuna. Schodzi: Ruben Garcia. Wchodzi: Manu Sanchez.

Manu Sanchez #39
2
2
1
1
1
46'
1
1
1
2
2
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

komentarz

Alaba doznał urazu w końcówce pierwszej połowy i chyba po przerwie nie wyjdzie już na murawę.