89'

Polacy mają mecz pod kontrolą, nie pozwalają rywalom na zbyt wiele.

86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Poręba. Piłkę przed polem karnym przyjął Poręba i efektownym uderzeniem zapewnił nam spokój w końcówce. 0:2!

15
9
3
85'

Piłka w bramce Łotyszy, ale wcześniej sędzia przerwał grę. Wciąż 0:1.

81'
ZMIANA

Łotwa U-21. Schodzi: Kaspar Kokins. Wchodzi: Roland Bocs.

wchodzi Wchodzi
Roland Bocs #20
schodzi Schodzi
Kaspar Kokins #21
1
78'

Uaktywnili się w ofensywie gospodarze, ale klarownej okazji nie są sobie w stanie stworzyć.

1
1
73'

W końcu pokazali się Łotysze. Strzał sprzed pola karnego Lusinsa poszybował obok słupka. Mogło być groźnie.

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Emils Birka.

Emils Birka #7
Łotwa U-21
68'

Cztery strzały Polaków, raz piłka została wybita sprzed linii, w końcu uderzył Benedyczak, ale trafił w poprzeczkę.

2
1
67'

Zagranie do Benedyczaka, ten jednak na spalonym. Gra przerwana.

66'

Polacy dominują na placu gry. Kolejne gole wydają się kwestią czasu.

1
1
1
64'

Rzut wolny dla Polaków, dość chaotyczne, źle zachował się bramkarz, ale nikt szansy nie potrafił wykorzystać.

61'

Łotysze starają się atakować, Polacy dobrze się bronią.

komentarz

1
58'

Uderzenie z rzutu wolnego plecami przyblokował Skóraś. Będzie rzut rożny.

1
1
1
57'

Skóraś sfaulował rywala tuż przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Łotyszy.

2
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Łukasz Poręba. Konsekwentnie grali Polacy i są tego efekty! Poręba zamiast uderzać odegrał do Skórasia, a ten mierzonym strzałem pokonał bramkarza. 0:1!

52'

Uderzał Bogusz, piłkę przyblokował dość szczęśliwie bramkarz. Polacy w natarciu!

1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Arturs Lotcikovs.

Arturs Lotcikovs #22
Łotwa U-21
50'

Skóraś został sfaulowany tuż przy linii pola karnego.

2
2
47'

Polacy żwawiej poruszają się po przerwie. Łotysze swoich szans zamierzają szukać w kontrach.