Zasłużone zwycięstwo Dynama nad Legią 3:1.

Zamieszanie pod bramką Legii, jednak kolejny ofsajd i sędzia przerwał grę.

Próba Dynama przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
86'

W końcu Wojskowi dłużej przy piłce, jednak do pola karnego Dynama bardzo daleko.

1
1
1
83'

Dynamo na połowie Legii. Mistrzowie Polski nic potrafią zdziałać pod bramką gości.

80'

Dalekie wyjście z bramki Kikolskiego, bramkarzowi udało się przerwać akcję Dynama.

78'

Dynamo cały czas przy piłce. Piłkarze Legii mają niewiele do powiedzenia.

komentarz

75'

Kwadrans do końca. Cały czas wyraźne lepszym zespołem jest Dynamo.

71'

Gol! Strzelił Artem Biesiedin. Asystował mu Wołodymyr Szepelew. Szepelew w polu karnym do Biesiedina, ten znalazł sobie miejsce do uderzenia i huknął z pola karnego. 1:3!

Asysta:
Wołodymyr Szepelew #8
4
4
69'

Żółtą kartkę otrzymał Denys Popow. Agresywne zachowanie gracza Dynama.

1
1
67'

Dogranie z rzutu rożnego, głową uderzył Joel Abu Hanna, ale wprost w bramkarza!

63'

Dynamo Kijów. Schodzi: Heorhij Buszczan. Wchodzi: Ołeksandr Andrijewski.

wchodzi Wchodzi
Ołeksandr Andrijewski #18
schodzi Schodzi
62'

Dynamo Kijów. Schodzi: Mykoła Szaparenko. Wchodzi: Wołodymyr Szepelew.

59'

Kolejna szansa przed gośćmi. Uderzał Verbić, który po przerwie gra w barwach Dynama, tuż obok słupka!

1
1
1
57'

Gol! Strzelił Artem Biesiedin. Asystował mu Witalij Bujalski. Bujalski prostopadle do Biesiedina, a ten w sytuacji sam na sam na 1:2!

54'

Gol! Strzelił Igor Strzałek. Asystował mu Kacper Skibicki. W Warszawie mamy remis! Skibicki dogrywał z prawej strony, Strzałek świetnie minął rywala i strzałem z pola karnego trafił na 1:1!

4
1
1
4
3
53'

Błąd obrony Legii, ale bez konsekwencji. Zabrakło uderzenia i przede wszystkim zdecydowania graczom gości.