PKO Ekstraklasa: 2. kolejka
22 lip 2022 20:30
komentarz

Koniec! Widzew wygrywa swój pierwszy mecz w tym sezonie. Dziękujemy za udział w relacji live.

2
90'

Michał Pazdan na skrzydle, to bardzo rzadki widok, ale dobrze wrzucił z prawej strony.

3
2
1
87'
Widzew Łódź
2
1
1
84'

Już nie ma co kraść. Na sześć minut przed końcem Widzew podwyższa prowadzenie. Doskonała akcja wprowadzonego z ławki Jordiego Sancheza.

Widzew Łódź
23
7
2
3
6
84'

Kradnie teraz czas Widzew, ale wychodzi im to bardzo dobrze.

2
1
83'
2
2
1
81'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
1
1
79'

Ależ mogła odpowiedzieć Jagiellonia! Kombinacyjna akcja w polu karnym, ale zabrakło strzału.

1
1
1
74'

Było blisko odpowiedzi Jagi! Trubeha uderzył z 16 metrów, ale Ravas doskonale interweniuje.

3
1
1
4
72'

Mamma Mia! Co za strzał Pawłowskiego z rzutu wolnego. Piłka ominęła ustawiony mur i wpadła do bramki odbijając się od słupka. Doskonałe uderzenie Pawłowskiego.

29
15
5
4
6
70'
69'

Błąd Alomerovicia. Wyszedł do piłki na 30 metr, uprzedził Jordiego Sancheza, ale kopnął prosto w przeciwnika. Na szczęście dla Jagi piłka wyszła na aut.

2
1
1
66'
63'
63'
Ernest Terpilowski #8
1
63'
#0
62'

Ależ fantastyczna interwencja gracza Widzewa we własnym polu karnym. Gual zabierał się już do strzału, ale w ostatniej chwili piłka została mu zabrana.

1
58'

Kolejna wrzutka Widzewa. Tym razem elektrycznie Alomerović, ale najważniesze, że skutecznie.

1
54'

Alomerović ratuje gospodarzy! Kun drugi raz głową, tym razem celnie, ale na drodze do bramki stanął bramkarz. Kapitalna parada!

2
1
52'

Ależ dobra okazja dla Pawłowskiego. Napastnik ustawiony był na 10 metrze od bramki Alomerovicia, piłka spadła na głowę, ale doskonale zachowała się obrona Jagi.

3
1
50'

Dobra wrzutka Imaza, pofrunąl Tiru, ale strzelił wysoko nad poprzeczką.

2
49'

Bida strzela! Ravas broni. Zaczynamy z wysokiego "C".

3
46'

Mógł być karny dla Widzewa już na początku drugiej połowy, ale sędzia ostatecznie oddał piłkę gospodarzom. VAR nie zmienił tej decyzji.