Ostatnia szansa dla Pogoni Szczecin. Rzut rożny dla Portowców!

5
4
8
90+4'

Almqvist próbował wślizgiem wpakować piłkę do bramki Wisły Płock, ale zabrakło centymetrów!

32
9
10
13
19
90+2'

Krywociuk prawdziwym bohaterem Wisły Płock! Chwilę po strzeleniu gola, obronił swój zespół przed stratą bramki.

56
17
5
6
27
90'
20
4
4
5
14
90+1'

Sędzia doliczył aż sześć minut.

15
3
4
4
15
88'

Napierała Wisła Płock i dopięła swego. Kolejny rzut rożny dla Nafciarzy i dośrodkowanie Tomasika na głowę Krywociuka. Stipica próbował interweniować po uderzeniu zawodnika z Azerbejdżanu ale nie dał rady. Znów remis!

Wisła Płock
66
31
11
17
49
85'

Zszedł z boiska Zahović, a chwilę wcześniej mógł dołożyć drugiego gola! Napastnik Portowców oddał strzał, który przeleciał tuż obok słupka. Golkiper rywali nie miałby szans, gdyby piłka leciała w światło bramki.

19
13
5
2
8
84'
84'
4
6
4
3
2
84'
81'

Bomba Grosickiego z prostego podbicia! Z trudem broni Gradecki, który popełnił jednak mały błąd. Kilkanaście centymetrów i piłka przekroczyłaby linię bramkową.

28
9
8
4
6
80'
78'

Bardzo ciekawie zapowiadają się te ostatnie minuty! Czy Wisła Płock zdoła doprowadzić do wyrównania? Czy może Pogoń Szczecin podwyższy prowadzenie?

7
4
6
1
4
76'
75'

Dośrodkowanie Biczachczjana z rzutu rożnego przedłużył Triantafyllopoulos. Zahović zachował się jak rasowy napastnik i z bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki.

72
34
11
9
27
72'

Zszedł do środka Jean Carlos i uderzył z lewej nogi po krótkim słupku. Z trudem jego strzał broni Bartłomiej Gradecki.

13
5
3
2
4
70'

Dośrodkowanie Furmana z rzutu rożnego wybite przez defensorów Pogoni.

10
5
3
3
8
69'

Świetna szansa Wisły Płock. Ewidentnie chrapkę na drugiego gola ma Rafał Wolski. Strzał pomocnika Nafciarzy został jednak zablokowany.

8
4
2
4
8
68'

Bomba Kamila Grosickiego lewą nogą z woleja. Piłka przeleciała obok słupka.

10
9
2
3
6
66'

Podanie Zahovicia z prawej strony do znajdującego się w polu karnym Kowalczyka. Piłkarz Portowców oddał bardzo niecelny strzał.

3
6
1
5
64'

Grosicki gnał lewą stroną boiska, ale zatrzymał się na Michalskim.

6
4
2
2
6
63'

Dobra interwencja Bartkowskiego, który uprzedził Rasaka. Rzut rożny dla Wisły Płock.

14
5
1
3
62'
62'
62'
60'
58'

Kolejna fantastyczna szansa Wisły Płock! Koszmarny błąd popełnił Dante Stipica, który chciał przedryblować rywala. Piłka po strzale Vallo wylądowała na poprzeczce.

8
4
6
5
9
57'

Wolski miał szansę na drugiego gola, bo w bramce przy jego strzale z bliskiej odległości nie było nawet Stipicy. Fantastyczną interwencją popisał się jednak Malec i wybił piłkę. Nawet gdyby Wolski ulokował jednak futbolówkę w siatce, gol nie zostałby uznany, bowiem sędzia odgwizdał spalonego.

6
3
4
2
5
55'
9
6
1
3
4
54'

Kolejne nieudane zagranie Dominika Furmana. Zły mecz pomocnika Wisły Płock.

2
3
1
3
6
52'

Faulowany Michalski przez Kowalczyka.

4
1
1
3
7
50'

Strzał prawą nogą Luisa Maty był bardzo słaby. Broni golkiper Wisły Płock.

7
4
3
1
3
48'

Blisko obrony strzału Rafała Wolskiego był Dante Stipica. Jednak górą z tego pojedynku ostatecznie wyszedł zawodnik Nafciarzy. Mamy remis!

Wisła Płock
21
9
4
10
26
47'

Trafił pięścią Stipica w swoim polu karnym Michalskiego przy próbie wybicia piłki! Rzut karny dla Wisły Płock!

8
5
2
2
9
47'
5
3
3
6
7
47'
1
1
47'

Rozpoczynamy drugą połowę i od razu mamy aut dla Wisły Płock blisko pola karnego Pogoni Szczecin.

3
czas Druga połowa
45+3'

Koniec pierwszej połowy! Zasłużone prowadzenie Pogoni Szczecin z Wisłą Płock po golu Mateusza Łęgowskiego. Czekamy na kolejne 45 minut.

9
1
1
4
45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy.

4
2
4
1
2
44'

Kolar uderzał na bramkę Pogoni. Jego strzał został przyblokowany przez Bartkowskiego. Zawodnik Wisły domagał się rzutu karnego, ale Bartkowski zagrał zgodnie z przepisami.

13
4
3
6
9
42'

Dobry pomysł Łęgowskiego, który próbował podania prostopadłego do Zahovicia. Piłkę przeciął jednak jeden z defensorów Nafciarzy.

9
5
1
2
5
41'

Dobrze zapowiadała się kontra Wisły Płock. Piłkę stracił jednak Kristian Vallo.

4
1
4
5
6
38'

Niezbyt mocny strzał Wolskiego. Przez to większych problemów z interwencją nie miał Stipica.

11
7
4
5
6
37'

Nieudane dośrodkowanie Kowalczyka. Łapie piłkę Gradecki.

5
5
3
3
4
35'

Bez konkretów Wisła Płock, nawet po utracie bramki.

4
4
3
4
7
33'

W końcu kibice mogli zobaczyć w akcji Stipicę. Bramkarz gospodarzy obronił mocny strzał Wolskiego z półwoleja.

18
7
3
3
5
30'

Płaskie zagranie Davo w pole karne Pogoni wprost w ręce Stipicy. Trzeba przyznać, że przez pierwsze trzydzieści minut bramkarz Portowców nie miał zbyt dużo do roboty.

9
3
2
2
3
28'

Górna piłka Wolskiego w kierunku Davo. Dobrze z bramki wyszedł Stipica.

13
3
4
5
7
26'

Płaski strzał Jean Carlosa Silvy z dalekiej odległości. Broni jednak Bartłomiej Gradecki.

8
3
2
2
5
24'

Można powiedzieć, że Pogoń Szczecin potwierdziła golem swoją przewagę. Wisła Płock dotąd bezbarwna.

18
10
7
4
7
22'

I mamy prowadzenie gospodarzy! Akcja trójkowa Kowalczyk - Carlos - Łęgowski. Młodzieżowiec wykorzystał podanie Carlosa i płaskim strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

22
13
8
8
11
21'
49
26
8
12
12
19'

Znów dośrodkowanie i znów obrońcy Nafciarzy się spisali.

11
2
2
5
5
18'

Dobrze ustawieni defensorzy Wisły Płock. Kolejny rzut rożny dla Pogoni Szczecin.

5
1
1
16'

Aktywny Grosicki wywalczył na lewej stronie rzut rożny.

7
5
1
3
5
14'

Na razie mamy festiwal niedokładnych dośrodkowań. Tym razem autorem takowego był Pawlak.

4
3
3
3
4
13'

Dośrodkowanie Grosickiego z lewej strony przecięte przez obrońcę Wisły Płock.

7
2
2
2
2
10'

Znów nieudane zagranie Furmana. Pomocnik próbował znaleźć górną piłką Tomasika. Ten został jednak uprzedzony przez jednego z defensorów.

2
1
2
4
9'

Odważnie Triantafyllopoulos. Defensor Pogoni przyjął mocny strzał rywala na głowę, przez co potrzebował chwili czasu, aby wrócić do siebie.

2
4
4
7'

Próbował przedrzeć się prawą stronę Wolski. Polak stoczył pojedynek z Matą, ale nie wywalczył nawet rzutu rożnego.

6
3
5
5'

Dośrodkowanie Grosickiego na głowę Zahovicia, którego uprzedził Krywociuk.

5
2
5
4
4
3'

Piękna akcja Kowalczyka z Grosickim. Ten drugi oddał płaski strzał zza pola karnego, który z trudem wybronił Gradecki.

17
6
3
1
5
2'

Fatalne dośrodkowanie Furmana. Piłka przeleciała ponad bramkę Pogoni.