Doliczone pięć minut.

1
2
88'

Przyglądamy się ostatnim minutom spotkania i to już dożynki. Napoli zagrało w tym meczu podobnie jak w starciu Ligi Mistrzów z Liverpoolem. Wystarczyło wcześnie zdobyć prowadzenie, po czym pozostało kontrolować wydarzenia na Stadio Diego Armando Maradona.

85'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Wilfried Singo. Wchodzi: Yann Karamoh.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Wilfried Singo #17
1
85'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Ricardo Rodriguez. Wchodzi: Perr Schuurs.

Perr Schuurs #3
83'

Ewentualne trafienie kontaktowe mogło dodać rumieńców końcówce spotkania. Nikola Vlasić wykonał podanie do Nemanji Radonjicia, a uderzenie zmiennika zostało powstrzymane przez Alexa Mereta.

1
80'
ZMIANA

SSC Napoli. Schodzi: Mario Rui. Wchodzi: Mathias Olivera.

79'

Wymiana podań na połowie Granaty zakończona uderzeniem Hirvinga Lozano. Meksykanin nie miał dużych szans na pokonanie Vanji Milinkovicia-Savicia i ostatecznie piłka została odprowadzona wzrokiem przez reprezentanta Serbii.

74'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Valentino Lazaro. Wchodzi: Ola Aina.

74'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Michel Adopo.

Hans Hateboer #21
1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za protestowanie.

1
72'

Ivan Jurić wygnany przez sędziego na trybuny.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Wilfried Singo za ostre przewinienie na Mario Ruim.

Torino FC
1
68'
ZMIANA

Torino FC. Schodzi: Aleksey Miranchuk. Wchodzi: Nemanja Radonjić.

Aleksey Miranchuk #59
1
65'

Spokojna interwencja Alexa Mereta po dośrodkowaniu. Gracze Torino starali się przeszkadzać byłemu młodzieżowemu reprezentantowi Włoch, ale ten przytulił piłkę w pobliżu własnej bramki.

60'

Statystyki Piotra Zielińskiego w Serie A to na razie jeden gol oraz cztery asysty.

2
1
58'

Nie będzie jedenastki.

2
1
57'

Sędziowie zastanawiają się nad przyznaniem Napoli rzutu karnego za faul na Giacomo Raspadorim.

2
1
55'

Napoli stara się kontrolować wydarzenia na boisku w drugie połowie, a od czasu do czasu straszy gości swoim atakiem. W kwadransie po przerwie Giacomo Raspadori trafił swoim strzałem w Vanję Milinkovicia-Savicia, a kolejna próba Matteo Politano okazała się nieznacznie niedokładna.

1
53'

Pierwsze konkretne przyspieszenie gospodarzy po powrocie z szatni na boisko. Piłka trafiła przed pole karne Torino do Giacomo Raspadoriego. Jego uderzenie było nieco zbyt oczywiste i nie stanowiło niebezpieczeństwa dla Vanji Milinkovicia-Savicia.

48'

Valentino Lazaro potrzebuje czasu na pozbieranie się z boiska po bolesnym ciosie piłką.

czas Druga połowa
komentarz

Pierwsza połowa dla Azzurrich.

1
Czy Piotr Zieliński strzeli gola w tym meczu?
Tak
Nie
1
komentarz

Nie jest to mecz, w którym piłkarze przejmują się specjalnie bronieniem. Po pierwszej połowie Napoli jest na zasłużonym prowadzeniu 3:1. Przy golu Chwiczy Kwaracchelii asystował Piotr Zieliński i to jest najważniejsza wiadomość dla kibiców reprezentacji Polski. Karol Linetty poza pierwszym planem.

45'

Doliczone dwie minuty.

44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Sanabria.

W 44. minucie jeszcze odżyła nadzieja Granaty na zapunktowanie. Byki poprawiły bardzo niekorzystny wynik na 1:3 strzałem Antonio Sanabrii. Alex Meret ma do siebie duże pretensje, ponieważ wymaga od siebie zatrzymywania takich uderzeń.

1
4
1
40'

Ostatnie akcje w pierwszej połowie meczu.

37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Chwicza Kwaracchelia. Asystował mu Piotr Zieliński.

W 37. minucie jest praktycznie pozamiatane w Neapolu. Gospodarze podwyższyli prowadzenie na 3:0. Piotr Zieliński uruchomił przytomnym podaniem na wolne pole Chwiczę Kwaracchelię. Bohater początku sezonu rozwinął wysoką prędkość, nie dał się dogoni i ominął Vanję Milinkovicia-Savicia płaskim strzałem w kierunku dalszego narożnika.

34'

Jeszcze jedno uderzenie Piotra Zielińskiego i tym razem interweniował po nim Vanja Milinković-Savić.

2
3
31'

W 31. minucie przypomniało o sobie w ofensywie Napoli. Chwicza Kwaracchelia uruchomił podaniem Piotra Zielińskiego, a ten nie zastanawiał się długo nad oddaniem uderzenia. Polakowi nie udało się przebić przez mur obronny Torino, a kopnięta przez niego piłka trafiła boleśnie w Sasę Lukicia. W tej sytuacji Piotr Zieliński wywalczył korner dla Azzurrich.

2
1
1
28'

Aleksiej Miranczuk nie przebił się ze swoim strzałem przez obronę Napoli.

26'

Akcja Torino FC została przeprowadzona z wykorzystaniem Karola Linettego. Reprezentant Polski starał się uruchomić sprytnym podaniem Nikolę Vlasicia, ale ten jakby nie spodziewał się nieszablonowego rozegrania.

1
1
22'

Poważny falstart przyjezdnych po przerwie reprezentacyjnej. Podopieczni Ivana Juricia starają się jeszcze cokolwiek zdziałać na boisku, jednak uskrzydlone dwubramkowym prowadzeniem Napoli nie pozwala przeciwnikom na dłuższe utrzymanie się w posiadaniu piłki.

1
1
1
18'

Dopiero w 18. minucie Torino odpowiedziało na dwa gole Azzurrich swoim atakiem. Piłka trafiła do Nikoli Vlasicia, a ten sprawdził czujność Alexa Mereta uderzeniem zza linii pola karnego.

1
1
12'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre-Franck Zambo Anguissa. Asystował mu Matteo Politano.

Andre-Franck Zambo Anguissa nie zamierzał zatrzymać się na jednym uderzeniu do bramki. W 12. minucie strzelił na 2:0. Tym razem dostał podanie w pole karne od Matteo Politano i pokonał ponownie bezradnego Vanję Milinkovicia-Savicia. Tym razem strzałem prawą stopą. Azzurri nie hamują po przerwie reprezentacyjnej.

6
2
2
1
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andre-Franck Zambo Anguissa. Asystował mu Mario Rui.

Rozpędzone na początku sezonu Napoli nie potrzebowało dużo czasu na zdobycie prowadzenia 1:0. W 6. minucie Mario Rui wymienił podania na lewej stronie boiska i wypracował sobie tam miejsce do wykonania dośrodkowania. Miękka piłka spadła w centrum pola karnego i wbiegł tam Andre-Franck Zambo Anguissa. Kameruńczyk przeskoczył defensorów Torino FC, a piłka po jego strzale odbiła się od słupka zanim znalazła się w siatce.