(1:1)
Zakończony

Liverpool FC

komentarz

Koniec! Kapitalna druga połowa w wykonaniu Liverpoolu, który wygrywa z Rangersami aż 7:1!

1
1
90'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

90'
87'

Dośrodkowanie Salaha, z bliska nie trafia Diogo Jota, ale dobitka Elliotta jest już skuteczna. Była chwila niepewności związana z interwencją VAR, ale ostatecznie bramka zostaje uznana!

1
1
1
86'

Gospodarzy nie ma na boisku w drugiej połowie. Trybuny na Ibrox są coraz bardziej opustoszałe.

1
2
83'

Liverpool nie zamierza się zatrzymywać. Chce iść po kolejne gole.

82'

Kopia bramki sprzed chwili. Salah ponownie nieatakowany w narożniku pola karnego, tym razem rechniczny strzał przy dalszym słupku, McGregor stał jak wryty. Liverpool świętuje szóstego gola, a Salah hat-tricka!

2
3
1
2
80'

1:5! Ależ oni grają w drugiej połowie. Salah miał piłkę na szesnastym metrze, nikt go nie atakował, więc po prostu strzelił przy bliższym słupku. Nie sięgnął piłki kompletnie zaskoczony McGregor!

2
2
1
1
79'
76'

Rangers FC. Schodzi: Ryan Kent. Wchodzi: Scott Wright.

wchodzi Wchodzi
Scott Wright #23
schodzi Schodzi
75'

Trochę przypadkowo Salah dostał piłkę w polu karnym. Zawodnik Rangersów chciał ją wybić, ale został przyblokowany, futbolówka spadła pod nogi Egipcjanina, który szpicem buta pokonał z ostrego kąta McGregora.

2
1
75'

Kolejna próba w wykonaniu Elliotta, jednak piłka ponownie poszybowała nad poprzeczką.

73'
72'

Mocne dośrodkowanie Robertsona, Elliott doskonale opanował piłkę w polu karnym, lecz po chwili strzelił bardzo niecelnie.

71'

Mogło być 1:4! Salah zlekceważył jednak doskonałą sytuację i strzelił prosto w McGregora!

1
70'

Rangersi próbują, chcą przenieść ciężar gry na połowę przeciwnika, jednak nie za bardzo mają argumenty w ofensywie.

67'
66'

Gol! Strzelił Darwin Nunez. Asystował mu Roberto Firmino.

3:1! Złe wybicie McGregora, przechwycił piłkę Fabinho, później goście poklepali, Firmino zagrał piętą do Nuneza, a ten plasowanym strzałem podwyższa prowadzenie Liverpoolu!

2
1
1
1
65'

Liverpool kontroluje wydarzenia na boisku. Rangersi nie są w stanie odpowiedzieć.

1
1
63'

Sędzia przerwał grę. Nie pasuje mu, że rezerwowi zawodnicy Liverpoolu rozgrzewają się zbyt blisko linii bocznej.

1
61'

Rangersi w drugiej połowie są kompletnie bezradni. Nie oddali jeszcze ani jednego strzału.

2
1
1
60'

Rangers FC. Schodzi: Ryan Jack. Wchodzi: Steven Davis.

Ryan Jack #8
60'

Lekki strzał Elliotta zza pola karnego i pewnie broni McGregor.

58'

Konieczna będzie zmiana.

1
57'

Jack doznał urazu. Liverpool wybija piłkę za boisko.

1
1
56'

Sędziowie jeszcze sprawdzali na powtórkach ewentualnego spalonego Brazylijczyka, decydowały centymetry, ale ostatecznie wszystko odbyło się w zgodzie z przepisami.

2
1
55'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Joe Gomez.

Rozkręcał się Liverpool i już jest na prowadzeniu! Świetne podłączenie się do akcji Gomeza, kapitalne podanie wzdłuż pola karnego do Firmino, a ten z bliska pakuje piłkę do siatki między nogami bramkarza!

2
2
1
54'

Nunez, kolejna próba, choć teraz z dalszej odległości. Bardzo niecelnie.

53'

Firmino zagrywał prostopadle do Nuneza, był już w polu karnym, ale po raz kolejny został zablokowany. Tym razem zdążył z interwencją Davies.

52'

Piękna kontra Liverpoolu, jednak w końcówce zablokowany w polu karnym został Nunez. Do tego momentu wszystko wyglądało wzorowo. W tempo, na jeden kontakt.

49'

Fatalnie przymierzył Tsimikas. W trybuny.

48'

Będzie szansa dla gości. Elliott faulowany przez Lundstrama tuż przed polem karnym. Rzut wolny!

47'

Elliott dobrze zagrał do wbiegającego w pole karne Gomeza, jednak ten bardzo czytelnie składał się do strzału i został zablokowany.