(0:1)
Zakończony

Polska

komentarz

Koniec meczu. Polacy znowu pokonali Wyspy Owcze 2:0. I cieszmy się z tego, bo gra nie idzie do przodu. Nawet z przewagą jednego zawodnika. Musimy zdecydowanie się poprawić, bo z Mołdawią znowu może być wtopa, a Czesi - będąc pod ścianą - na pewno nie odpuszczą.

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje. Dobrej nocy!

30
14
1
1
3
90+7'

Próbują jeszcze powalczyć Farerzy o gola honorowego, ale raczej nie dadzą rady.

31
27
11
8
4
90+5'

Dwie minuty z małym okładem i koniec. Dzięki Bogu.

65
119
17
15
17
90+4'
28
47
16
19
25
90+4'

Naprawdę ciężko jest być kibicem tej reprezentacji. Dwa mecze z Wyspami Owczymi. Oba bardzo przeciętne. I do tego jeszcze Farerzy w drugiej połowie z czerwoną kartką. A my prowadzimy 2:0...

45
96
17
18
19
90+4'
8
90+3'
17
20
14
15
24
90'

Jednak jeszcze nie tak prawie. Sędzia dorzucił 7 minut.

37
28
17
13
16
90'
8
90'

Już prawie koniec. Będą trzy punkty.

32
34
7
10
8
88'

Marchwiński od razu doszedł do strzału, ale posłał piłkę obok słupka.

52
37
11
7
8
87'
86'

Nudy, nudy, nudy...

33
45
6
5
9
85'
9
84'

Z dystansu spróbował Piotrowski. Został zablokowany.

34
16
6
9
11
82'
5
82'
80'

Za wolno. Za statycznie. Nie może to tak wyglądać...

28
25
13
17
31
78'

Utrzymujemy się przy piłce, ale wszystko dzieje się w okolicach środa boiska. Przeciwko dziesięciu Farerom.

19
53
15
14
22
77'

Jeśli w Farerów wstąpią nowe siły, to w żadnym wypadku nie możemy być jeszcze pewni wygranej.

32
61
16
12
7
75'
5
75'
Brandur Hendriksson Olsen #8
5
3
1
2
2
75'
3
74'

Teraz Świderski do Frankowskiego. Za mocno.

8
8
7
10
18
73'

Sporo stałych fragmentów gry mają gospodarze, ale nie potrafią mocniej z nich zagrozić.

18
7
8
8
14
72'

Frankowski chciał nabrać na strzał obrońcę, ale nabrał Świderskiego, do którego podawał.

10
49
6
9
11
71'

Świderski do Buksy, ale tego pierwszego zawiodła dokładność.

10
23
9
6
19
69'

Dobry pomysł miał Zieliński, lecz Wszołka uprzedził bramkarz.

17
14
13
6
22
67'

Teraz już chyba żadna krzywda nam się nie stanie.

41
118
14
8
20
65'

Gol! Strzelił Adam Buksa. Asystował mu Przemysław Frankowski. Mamy to! Frankowski idealnie dośrodkował na głowę Buksy, a ten z bliska trafił do siatki! Panie selekcjonerze, chyba wiemy, kto w ataku na Mołdawię.

327
130
41
48
48
64'

Niezła wrzutka Kiwiora, ale Buksa nie zdołał oddać strzału.

29
50
9
16
20
62'

Przeraża fakt, że mimo gry w przewadze, nadal nie potrafimy zdominować przeciwnika.

53
152
13
25
32
60'

Trzecie trafienie Milika. Po rywalu w pierwszej połowie, wyjściu na boisko na drugą, tym razem trafił na ławkę. Klasyczny hat-trick naszej strzelby.

61
287
11
13
19
58'

Farerzy muszą pogodzić się z tym, że w Europie nie ma już słabych drużyn.

35
202
10
9
7
57'

Trochę zamieszania w naszym polu karnym, gospodarze chcieli karnego, ale nie dostali.

17
33
7
9
12
59'
23
20
3
38
74
59'
59'
46
20
2
2
5
57'

Ładnie pograli teraz Polacy, ale Milik tym razem nie był faulowany.

12
78
4
6
9
56'

Może jeszcze jedna czerwona kartka dla gospodarzy pozwoliłaby nam zdominować rywala?

52
273
9
10
13
54'

Peda próbował uderzać, ale zdołał jedynie oddać piłkę bramkarzowi.

20
62
7
11
16
52'

Spory fart Kiwiora. Ciągnął rywala za koszulkę w polu karnym, ale bez konsekwencji.

21
58
14
18
47
51'

Niemal całą drugą połowę gramy zatem w przewadze jednego zawodnika. To musi skończyć się wygraną kilkoma bramkami.

29
143
16
18
18
50'

Zieliński ładnie przymierzył, ale tuż obok bramki. Obok niego stał Milik. Przypadek?

34
158
13
15
21
49'

Nie ma karnego, tylko rzut wolny na pograniczu pola karnego. I wykluczenie dla rywala!