komentarz

Czekamy zatem na wieczorne hitowe starcie Hiszpanii z Włochami, a za to już dziękujemy. Dobrego wieczoru!

2
komentarz

Po tym meczu z pewnością nikt nie jest zadowolony. Dania miała okazje, by to wygrać, a Anglia znów zagrała poniżej oczekiwań.

3
1
1
1
komentarz

To koniec. Koniec męczarni Anglików i walenia w mur Duńczyków.

2
1
1
90+2'

To już są rozpaczliwe lagi Anglików. Nic z tego nie będzie.

10
20
3
4
4
90'

O trzy minuty przedłużona zostaje druga połowa.

13
3
4
3
7
87'
4
2
7
6
8
85'

I jeszcze raz Dania! Hojbjerg włożył jednak za mocno mocy w strzał.

8
6
4
5
2
84'

Rzut rożny dla Danii, Christensen zamykał wrzutkę nogą, ale fatalnie spudłował z 5. metrów.

7
2
4
4
4
83'

Ależ błąd Rice'a, który zagrał do Guehiego, któremu "rosły plecy". Była strata, ruszył Bah, popędził w szesnastkę i w ostatniej chwili zdązył naprawić bład Guehi.

2
2
1
1
80'

Trudno się przebija Anglikom przez duńską defensywę. Wyglądają jak zlepek indywidualności, a nie jak zespół.

15
13
3
1
77'

I ponownie Hojbjerg z dystansu. To 14. strzał Duńczyków w tym meczu, z czego 7. celny.

9
4
2
75'

Pozostał ostatni kwadrans. Nie ma co się oszukiwać, źle się ogląda reprezentację Anglii. Przy tym potencjale w ofensywie mamy prawo być rozczarowani.

7
5
2
1
73'

Hojbjerg ponownie z dystansu, znów lepszy Pickford.

2
1
71'

Bellingham uruchomił podaniem Watkinsa, ale to był zbyt ostry kąt, żeby cokolwiek z tego zbudować.

4
4
1
1
73'
1
3
2
69'
69'
69'
68'

Damsgaard! Piłka leciała w okienko, w ostatniej chwili złapał ją Pickford.

2
67'
63'

Kolejny błąd reprezentacji Anglii na własnej połowie. Skorzystał z tego Eriksen i strzelił sprzed pola karnego. Ale nad bramką.

5
1
3
2
62'

Gallagher ukarany żółtą kartka. To pierwsze takie napomnienie dla reprezentacji Anglii.

5
3
1
1
1
59'

Indywidualnie Saha, przełożył na lewą nogę, ale nie trafił w światło bramki.

2
3
2
2
57'
wchodzi Wchodzi
Alexander Bah #18
schodzi Schodzi
Victor Kristiansen #17
2
1
56'

Próbują strzałów z dystansu angielscy piłkarze. A konkretnie Phil Foden i teraz był o krok od szczęścia, bo trafił w słupek.

6
1
2
2
57'
51'

Rice usiłuje zaskoczyć przeciwników strzałem z dystansu, lecz nie dał się zaskoczyć zasłonięty Schmeichel.

6
4
3
3
2
49'

Ależ się gubią Anglicy, gdy rywale podchodzą do nich pressingiem...

6
5
2
2
47'

Hojbjerg przepchnął Fodena, ruszył na bramkę, zagrał do Winda, ale strzał tego ostatniego zablokowany.

1
1
1
2
1
46'

Gra wznowiona przez reprezentację Danii.

3
1
2
czas Druga połowa
komentarz

Anglia już wychodzi. Ciekawe, czy była tzw. suszarka w szatni.

komentarz

Za nami pierwsza połowa spotkania. Trzeba przyznać, że Anglia znów zawodzi, a Dania chce to wykorzystać.

18
9
45+1'

Foden próbuje zwieńczyć szybką akcję swojej drużyny, ale celuje nad bramką.

1
4
1
45'

Co najmniej minuta doliczona do pierwszej połowy.

3
44'

Kolejny mocny strzał Hojbjerga sprzed pola karnego. Dobrze Pickford.

2
3
3
2
43'

W końcu nam się ten mecz rozkręcił. Pierwsze minuty raczej dla Anglików, ale teraz przewagę ma Dania.

6
5
1
41'

Przebudzili się Anglicy. Foden indywidualną akcję zakończył strzałem w Schmeichela.

1
3
2
2
2
40 '

Nieudane dośrodkowanie Maehlego. Nikt nie mógł do tego doskoczyć.

2
1
39'

Kolejne dośrodkowanie w angielskie pole karne. Główkował Hojlund, lecz nad poprzeczką.

2
2
4
2
2
37'

Faulowany Wind, ale sędzia mógłby zastosować przywilej korzyści, bo Duńczycy wychodziliby 2 na 2.

2
1
3
2
2
34'

Ależ petarda z dystansu Hjulmanda! 1:1! A zaczęło się od wybicia piłki spod linii bocznej w centralny sektor boiska. Dopadł do niej Kristiansen, który zagrał w poprzek do Hjulmanda, a ten strzelił bardzo precyzyjnie, piłka otarła się jeszcze o słupek i wpadła do bramki reprezentacji Anglii!

56
25
4
4
4
33'

Za dużo tam było przepychanek w powietrzu zdaniem arbitra. Chyba Vestergaard za bardzo się rozpychał i odgwizdany został faul w ataku.

5
2
1
2
2
32'

W ostatniej chwili Guehi zatrzymuje Winda! Będzie rzut rożny dla Danii.

6
1
30'

Saka ruszył prawą stroną, ale został powstrzymany. Pokazuje Anglik, że był faulowany, ale nic z tego.

3
5
1
1
29'

Hojbjerg wyłuskał piłkę przed linią końcową, zagrał do Eriksena, ten do Hojlunda, ale strzał piętą tego ostatniego był za lekki. Trzeba jednak przyznać, że Dania coraz bardziej śmiała w ataku.

1
1
1
27'

Bukayo Saka faulowany przez Vestergaarda. Pierwsza żółta kartka w tym meczu.

25'

Wrzutka na Winda, ale to był zbyt lekki strzał, żeby zaskoczyć Pickforda.

1
4
3
1
2
23'

Coraz liczniej Duńczycy w angielskim polu karnym. Problem w tym, że Kristiansen za długo zwlekał ze strzałem.

3
3
4
3
3
21'

Kolejny rajd Hojbjerga, ale ponownie był na spalonym.

2
1
4
2
2
20'

Próbowała odpowiedzieć Dania. Christensen do Eriksena, ale dobry powrót Saki i wybicie piłki.

1
1
3
3
4
18'

Wyskoczył nagle za plecami Kristiansena Kyle Walker. Zabrał piłkę i zagrał w pole karne, gdzie się trochę zakotłowało. Najwięcej zimnej krwi zachował Harry Kane i daje Anglikom prowadzenie!

20
11
8
17
27
15'

Piłkarze Southgate'a z przewagą w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Są daleko od bramki Schmeichela.

3
1
1
1
3
13'

Pierwsza groźna akcja Anglików. Foden dostał świetne podanie od Walkera, poczarował chwilę z piłką, wszedł w pole karne i uderzył, ale nad bramką.

4
4
2
2
2
12'

Ciekawe podanie do Hojlunda, ale okazało się, że za szybko się wyrwał rywalom i był na pozycji spalonej.

1
1
1
3
1
10'

Chyba już wszystko w porządku. Walker wrócił do gry.

1
1
1
3
1
9'

Kłopoty Kyle'a Walkera, chyba źle stanął. Potrzebna interwencja medyczna.

1
8'

Maehle dostał piłkę na połowie przeciwnika, ale faulował w ataku rywala.

1
1
2
1
1
5'

To jest dość spokojne spotkanie. Podobnie jak Anglicy grali z Serbami.

1
2
1
1
1
3'

Zaskakująco wysoko jest Harry Kane, w okolicach koła środkowego przy wyprowadzaniu akcji przez swój zespół.

2
3
3
2
1'

Rozpoczęła reprezentacja Anglii, ale już pierwszy strzał oddał Hojbjerg. Prosto w Pickforda.