Zakończony

Portugalia

komentarz

KONIEC! KONIEC!! KONIEC!!!

Wielka, ale i zasłużona radość Gruzinów, którzy wygrali 2:0 z Portugalią i WYCHODZĄ Z GRUPY!!! BRAWO!

113
39
6
2
3
90+4'

Jeszcze bomba na bramkę, ale na Gruzję nie ma dzisiaj siły.

86
36
6
5
4
90+3'

Jota piętką trącił płaskie wstrzelenie w pole karne, ale piłka obok słupka.

24
11
1
1
1
90+2'

Nic nie ma prawa odebrać Gruzinom awansu. Oni na to po prostu zasłużyli. Winszujemy.

96
22
3
4
2
90'

Doliczone 4 minuty. Gruzja za moment będzie w niebie, ale jutro będzie bolało.

30
11
4
1
3
89'

Jezus Maria, nie da się patrzeć na to bezsensowne kopanie piłki przez Portugalię. Nie ma w tym żadnego pomysłu. W środku pola bardziej kreatywny byłby duet Grzegorz Krychowiak - Bartosz Kwiecień.

13
52
5
1
3
87'

Portugalia dzisiaj bardzo słaba. Może zbić piątkę z Belgią.

23
24
6
3
7
85'

Mikautadze na pewnika z "fałsza" podał w pole karne. Akcja zakończona strzałem w boczną siatkę.

14
5
3
3
5
85'
9
83'

Kakabadze wyjaśnia tam raz za razem Portugalczyków. Widać, że gra w najlepszej lidze świata. Cracovia dumna.

30
39
3
6
4
82'

Może i Gruzini pięknie wygrywają z Portugalią, ale nie tak pięknie, jak Polska przegrała z Holandią. To są te detale.

15
81
6
4
13
81'
2
80'

Podanie Felixa w pole karne, łatwo zatrzymany Jota.

11
9
4
4
5
78'

Strach pomyśleć, jak gruzowani mogliby być Portugalczycy, gdyby z ławki podniósł się gwiazdor Lecha Poznań, Nika Kwekweskiri.

19
51
9
6
9
76'

W sumie przynajmniej skurcze łapią Gruzinów, bo Portugalczycy nie potrafią.

18
51
7
4
5
81'
Giorgi Gvelesiani #15
8
5
4
4
4
75'
5
7
3
6
5
74'

Skurcze zaczynają łapać Gruzinów.

7
4
5
13
6
72'

Czakvetadze zakończył niecelnym strzałem szybki wypad swojej drużyny. Jakby powieźli ich trójką, to już byłoby jedno z największych upokorzeń w ostatnich latach.

18
24
3
3
5
70'

Kopią piłkę Portugalczycy, ale bez żadnego pomysłu na rozerwanie szyków obronnych.

16
28
7
7
6
68'

Przewrotką próbował strzelać Neves, ale ustrzelił jedynie Gruzina.

11
44
6
6
4
66'

Ronaldo wściekły zszedł z boiska. Przed zajęciem miejsca na ławce kopnął bidon z wodą. Jedno z nielicznych dobrych zagrań w tym meczu.

46
209
15
18
13
74'
4
6
4
6
4
65'
27
40
7
12
5
65'

Powolni są Portugalczycy. Zbyt powolni. Nigdzie im się nie spieszy i niby rozumiemy, bo grupa wygrana, ale odrobina przyzwoitości by się przydało...

10
19
3
3
4
63'
Luka Lochoszwili #14
7
2
3
2
2
61'

Bawił się w polu karnym Kwara, ale w końcu osaczyli go obrońcy i z akcji nici.

13
5
4
3
4
60'

Teraz Ronaldo domagał się karnego, ale nic z tego.

13
50
3
3
3
58'

Portugalia wcześniej biła głową w mur. Teraz może być jej ciężko nawet do tego muru zbliżyć.

32
31
4
4
6
57'

To już jest prawdziwa sensacja! Pewny strzał tuż przy słupku i Gruzja coraz bliżej awansu!

6
55'

Silva faulował! Karny! Wieczór im. Jana Bednarka w wykonaniu Antonio Silvy!

54
26
6
6
7
55'

Karny dla Gruzji!? Sędzia przy monitorze!

37
6
6
2
4
54'

Ależ parada Mamardwaszilego po bombie z dystansu!

11
6
3
3
5
52'

Inacio wrzucił w pole karne, ale w taki sposób Portugalia wyniku nie odwróci.

10
7
4
3
3
53'
6
8
3
2
4
50'

Kwara mógł ukarać Portugalię, ale nieczysto trafił w piłkę.

9
3
4
4
5
47'

Chwilowa przerwa, ponieważ była możliwość rzutu karnego dla Portugalii. Nie tym razem.