Baraże o I ligę: Finał
01 cze 2024 16:30
90+7'

Co to byłby za gol! Klisiewicz odpalił torpedę z 40 metrów! Kapitalna interwencja Krakowiaka.

9
5
1
5
4
90+6'

Z kolei Stal nie za bardzo chce ruszać do kontrataków.

10
7
2
2
1
90+6'

KKS nie jest w stanie nic zrobić. Tu nawet nie ma długich podań.

6
2
1
2
2
90+3'

Pełna kontrola Stali. Tu nie ma prawa nic się już wydarzyć.

14
8
5
5
3
90+1'

Niebywałe. KKS gra w ośmiu! Gawlik wyrzucony z boiska za drugą żółtą kartkę.

7
9
3
5
4
90+1'
7
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

3
2
90'

Sobol... przyjmował piłkę przed polem karnym i w najważniejszym momencie się poślizgnął.

5
3
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA
Kacper Chełmecki #77
Stal Stalowa Wola
1
2
88'
1
88'

Stal ruszała z kontrą w przewadze liczebnej, ale taktycznie faulował Gawlik.

2
88'
4
85'

Czerwona kartka dla Kalenika! Sędzia Frankowski nie miał wątpliwości, to był brutalny atak od tyłu.

5
3
2
2
3
85'
CZERWONA KARTKA
7
4
4
3
3
84'

Dużo brudnej gry z jednej i drugiej strony. Jakieś kopniaki, faule, wzajemne prowokacje.

1
1
82'

Stal cofnęła się bardzo głęboko. Chyba nawet za bardzo, biorąc pod uwagę fakt, że goście mają o jednego zawodnika więcej.

2
2
1
2
2
80'

Cierpka z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

1
2
79'

Gospodarze wywalczyli rzut wolny tuż przed polem karnym.

77'
2
77'
ZMIANA
Mateusz Wysokiński #24
1
1
77'
ZMIANA
75'

W sektorze gości trwa już zabawa, a tu został jeszcze ponad kwadrans.

1
3
1
4
3
74'

Coraz mniej czasu do końca meczu. Stal w defensywie.

3
1
1
1
2
71'

KKS próbuje atakować, stara się, natomiast niewiele z tego wynika. Nie jest łatwo grać o jednego zawodnika mniej.

3
2
2
4
2
69'

Niewiele brakowało, a Stal miałaby już trzy gole. Sukiennicki strzelał zza pola karnego i piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

4
5
5
5
3
68'
5
65'

KKS nie rusza do agresywnego pressingu. Czeka na przeciwnika na własnej połowie.

3
3
3
4
4
64'

Kowalski zderzył się z rywalem i doznał jakiegoś urazu. Chwilę poturlał się po boisku, ale już wstał i może kontynuować grę.

1
1
1
1
62'

Stal odzyskała kontrolę.

6
3
1
60'

Cóż to mogło być za wejście Szewczyka. Oddał sytuacyjny strzał głową, po którym piłka przeleciała minimalnie obok słupka. Po chwili jeszcze próbował uderzenia nożycami, ale nie trafił w bramkę.

1
2
1
59'
3
58'

Tymczasem akcja KKS-u lewą stroną. Dośrodkowanie Cierpki w okolice piątego metra, walczył o piłkę Sobol, ale nagle się przewrócił. Protestował, krzyczał, lecz sędzia ani myślał odgwizdać przewinienia.

2
1
1
2
1
58'

Stal kontroluje mecz. Gra z przewagą jednego zawodnika i trzyma rywala daleko od własnego pola karnego.

2
2
2
3
2
55'

Gigantyczne problemy zespołu gospodarzy. Jedna sytuacja zmieniła mecz o 180 stopni.

6
5
2
3
3
54'
3
53'

Gordillo przewrócił się w polu karnym, ale sędzia Frankowski pokazał, że o faulu nie ma mowy. Mamy jakieś przepychanki na boisku.

1
1
1
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Co tu się wydarzyło?! Stal już prowadzi 2:1! Górski miał trochę miejsca na skrzydle, chciał dośrodkowywać, ale piłka zeszła mu z nogi i wyszedł z tego idealny lob. Zaskoczony Krakowiak skapitulował!

9
6
4
5
9
51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Górski.

Górski doprowadza do wyrównania! Świetny strzał z rzutu karnego w samo okienko!

10
5
4
2
4
49'
Wiktor Smoliński #42
7
5
3
4
3
50'

Ależ komplikuje się sytuacja KKS-u Kalisz! Smoliński zablokował ręką strzał Urbana!

2
2
4
1
1
47'

Kąśliwy strzał zza pola karnego oddał Sukiennicki, ale zabrakło siły. Krakowiak pewnie broni.