(0:0)
Zakończony

Dania

komentarz

Koniec meczu! Niemcy zasłużenie pokonali Danię 2:0 i awansowali do ćwierćfinału EURO 2024!

19
14
5
6
10
90+5'

Wirtz do Havertza, ten wbiegł w pole karne i powinien trafić do siatki. Uderzył jednak źle i interweniować zdołał Schmeichel.

9
1
2
5
8
90+4'

O honor walczą jeszcze Skandynawowie.

14
5
2
7
5
90+3'

Nie ma gola, ale i nadziei dla Duńczyków.

7
9
9
11
10
90+2'

Chociaż jeszcze VAR.

8
5
4
6
8
90+1'

Piłka w siatce, ale sędzia znowu psuje zabawę spalonym.

10
10
5
3
5
90'

Doliczone 5 minut.

7
4
2
3
2
90'

Mocne uderzenie Wirtza, ale w środek bramki.

10
6
2
1
2
89'

Henrichs dostał piłkę na lewe skrzydło, złamał akcję do środka i huknął na wiwat.

4
6
1
1
5
88'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
4
4
2
87'

Niemcy o krok od ćwierćfinału.

15
5
3
4
7
85'

Kilka minut do końca. Chyba tylko cud nad Signal Iduna Park mógłby ich uratować.

12
5
1
6
5
83'

Fuellkrug wyszedł sam na sam, ale górą Schmeichel. Napastnik jednak i tak był na spalonym.

6
3
5
4
4
82'

Hojbjerg uderzył z dystansu, piłka po drodze odbijała się od kolejnych zawodników i ostatecznie została wybita.

6
6
4
4
3
81'
81'
81'
80'

Dania. Schodzi: Rasmus Hojlund. Wchodzi: Jonas Wind.

#0
1
79'

Kimmich kopnął piłkę do przodu. Ciężko powiedzieć czy na uwolnienie czy chciał niczym Jakub Świerczok strzelić z połowy.

2
2
1
3
1
78'

Maehle ruszył w pole karne, gdzie jak taran interweniował Ruediger.

2
1
1
1
77'

Eriksen dwukrotnie dośrodkował z rzutu rożnego. Najpierw mały ping-pong, a za chwilę wszystko wyczyścili obrońcy

2
2
1
3
76'

Hojbjerg dośrodkował w pole karne, ale żaden kolega nie oddał strzału.

3
7
2
1
1
74'

Musiala chciał efektownie minąć rywala, ale się przeliczył i piłkę stracił.

5
5
3
7
7
73'

Mnóstwo podań, długa akcja i ostatecznie Kroos podał w pole karne do Havertza, który był na spalonym.

1
3
2
5
5
57'
72'

Podupadli mentalnie Duńczycy. Sami już chyba nie wierzą.

5
5
2
6
3
70'

No to chyba jest po meczu. Piekielnie trudno będzie Duńczykom się podnieść.

10
5
1
1
8
70'
68'

Gol! Strzelił Jamal Musiala. Asystował mu Nico Schlotterbeck. Dwa podania i gol! Neuer do Schlotterbecka, ten posłał długą piłkę do Musiali, który wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem trafił na 2:0!

68'

Spokojnie na połowie Duńczyków piłką grają Niemcy.

4
4
1
4
2
66'

Hojbjerg świetnie podał prostopadle do Hojlunda, który mocno uderzył, ale prosto w Neuera.

5
5
64'
64'

Skórę Sane uratował sędzia, który gwizdnął spalonego po świetnej akcji Havertza.

1
3
4
64'
2
1
1
2
63'

Musiala mógł się rozpędzić. Nie zrobił tego, wdał się w drybling i stracił piłkę.

1
2
3
3
6
62'

Szukają drugiego trafienia Niemcy. Oni chcą zamknąć ten mecz i nie tracić sił w ewentualnej dogrywce.

4
1
1
5
60'
5
3
2
4
4
59'

Havert kapitalnie zabrał się z piłką, niczym Zinedine Zidane. Wpadł w pole karne i w sytuacji sam na sam zakończył ją niczym Arkadiusz Milik.

1
18
4
7
57'

Andrich i Bah zderzyli się głowami. Pierwszy potrzebuje wsparcia medyków, a drugi niewzruszony chce grać dalej.

2
7
3
4
1
56'

Wysoki pressing przyniósł efekty. Duńczycy odzyskali piłkę w okolicach pola karnego.

8
5
4
1
1
55'

No i teraz może zacząć się meczycho. Duńczycy nie mają już nic do stracenia, a Niemcy nie wyglądają dzisiaj na takich nie do pobicia.

14
12
2
4
7
53'

Havertz uderzył tuż przy słupku i tego gola już nikt nie cofnie! Niemcy prowadzą 1:0!

45
21
9
23
94
52'

Andersen z nieba do piekła i z piekła do piekła. Gol, nieuznany ostatecznie i zaraz sprowokowanie karnego!

13
7
8
11
41
52'

Rzut karny dla Niemców!

22
12
9
16
67
51'

Tymczasem sędzia biegnie do monitora sprawdzić czy rzut karny nie należy się Niemcom!

13
8
3
1
26
48'

O ludzie kochani! Znowu Andrich się nie popisał, bo faulował. Po dośrodkowaniu w pole karne zrobiło się zamieszanie, trochę jak w poniedziałkowe wieczory w Mielcu, ale ostatecznie piłkę do siatki wpakował Andersen. Zabawę znowu popsuł sędzia, bo dopatrzył się spalonego.