Słowacja

120+2'
1
komentarz

Słowacy byli blisko ćwierćfinału. Zabrakło im ok. 120 sekund. Dalej grają Anglicy.

16
6
8
33
60
120'

Zagramy jeszcze przez minutę, a Anglicy wyprowadzili kontrę zakończoną niecelnym strzałem Eze.

19
4
5
8
19
119'

Dogranie z lewej strony, strzał głową Hancko wyraźnie niecelny.

9
6
4
9
25
117'

Korner dla Słowaków, Anglicy wybronili się bez większych problemów.

20
10
3
15
33
116'

Słowacy w natarciu. Im siły wróciły, innego wyjścia nie mają.

60
17
5
2
3
114'

Ostro Słowak i setna kartka w meczu.

9
6
2
3
14
113'

Słowacy coraz bliżej bramki Anglików. Momenty są!

63
14
2
1
5
111'

Tupta uderzył z rzutu wolnego z ok. 30 metrów. Piłka spadała, ale wylądowała poza bramką.

4
3
2
14
14
109'
6
3
2
2
3
108'

Vavro zartrzymał Eze i zobaczył kartkę.

5
3
3
3
5
107'

Słowacja przy piłce, Anglia z autobusem piętrowym na własnej połowie. I tak raczej do przez kwadrans.

7
3
1
1
6
czas Druga połowa dogrywki
106'
2
42
51
64
51
106'
3
5
2
3
4
komentarz

Zmiana stron i gramy dalej, ostatni kwadrans!

5
6
4
10
14
105'

Jeszcze minuta przed nami w 1. części dogrywki.

2
3
2
1
105'

Pekarik dołożył nogę  sześć metrów przed bramką. Eze jednak wcześniej trącił piłkę i utrudnił uderzenie.

5
1
2
3
7
104'

Słowacy marzyli o rzucie wolnym przed polem karnym. Sędzia nic nie widział i wydaje się, że miał rację.

6
4
2
6
17
103'

Słowacy nie są w stanie zagrozić Anglikom. Wciąż nie potrafią oddać uderzenia.

4
5
2
13
5
100'

Słowacy szukają dziury w defensywie Anglików, ale mają z tym problemy.

13
4
6
22
15
98'

Anglicy już świętują, a tacy zmartwieni byli przez długie minuty.

16
6
2
6
39
96'

Słowacy na połowie Anglików, ale jeszcze nie zamierzają ryzykować w tyłach.

30
9
2
5
4
93'

Czas zaczyna płynąć coraz szybciej. Słowacy w ataku. Czy będę w stanie coś jeszcze zdziałać?

37
9
6
2
8
91'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Ivan Toney. Anglia bliżej ćwierćfinału! Słowacja jeszcze się podniesie? Eze uderzając z dystansu skiksował, głową odegrał Toney, a Kane wpakował piłkę do bramki! 2:1!

komentarz

Słowacy byli blisko, Anglicy wyrównali i przed nami dogrywka!

23
12
14
51
111
90+5'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Marc Guehi. A jednak będzie dogrywka! Laga z autu, Marc Guehi zgrał głową, a Bellingham efektowną przewrotką na 1:1!

78
48
55
172
535
90+4'
32
47
20
18
25
90+4'

Ok. 150 sekund pozostało Anglikom na doprowadzenie do dogrywki.

141
137
20
15
18
90+3'
67
25
5
7
8
90+1'

Ofiarnie Pekarik, on już ciała raczej nie czuje.

127
39
21
16
12
90'

Jest wyrok! Zagramy jeszcze przez 6 minut.

36
14
26
29
110
90'

Nawet u nas słychać: Panie Turek, kończ pan ten meeeeecz! Anglicy na temat mają inne zdanie.

153
73
11
6
8
88'

Słowacy już na oparach, Lobotka chaotycznie, na rzut rożny.

63
24
15
10
13
87'

Lobotka przymierzył z dystansu. Pickford dał sobie komfort interwencji i na raty piłkę złapał.

16
23
6
9
12
86'

Czy rzeczywiście okaże się, że autostrada do finału dla Anglików okaże się zimowym wejściem na K2? Czas płynie, Anglia bije głową w mur.

49
21
4
4
4
85'

Foden z rzutu wolnego, bramkarz czujny na przedpolu i piłkę pewnie wybił.

50
28
6
2
5
85'

Czas dla Anglików zaczyna płynąć coraz szybciej. Maksymalnie mają 9, może 10 minut.

56
44
6
6
2
84'
5
11
1
1
97
81'
8
1
1
3
4
81'
8
5
1
1
4
81'

Z dystansu prawą nogą uderzył Rice. Piłka odbiła się od słupka! Poprawiał Kane, ale oczywiście niecelnie!

38
49
6
2
4
80'

Szeroko starają się grać Anglicy. Wciąż jednak bez efektów. Słowacy nie mylą się w tyłach.

27
20
1
2
4
78'

Dogranie z rzutu wolnego, Kane głową z siedmiu metrów, ale obok słupka. Anglicy wciąż bez celnej próby w meczu!

40
31
6
5
8
77'

Pekarik ostrzej potraktował Fodena i kolejna kartka w meczu.

11
6
3
7
8
76'

Weszliśmy w ostatni kwadrans meczu. Słowacy czujni w obronie, ale są świadomi, że wystarczy jeden błysk Anglików i tutaj wiele się zmieni.

8
7
2
1
2
73'

Słowacy zaczynają urywać kolejne sekundy. Suslov podkręcił kostkę i musi dochodzić do siebie.

18
10
4
2
2
71'

Bellingham padł w polu karnym o karnym mowy nie ma. Gramy dalej.

39
20
5
7
3
69'

Duda ucierpiał, sędzia gry nie przerwał. Słowacy z pretensjami.

12
5
7
12
19
68'

To już 3/4 regulaminowego czasu za nami. Anglicy starają się atakować i na pewno swoje szansę będą mieli.

11
8
6
5
5
66'
64'

Ostro potraktowany przez rywala został Trippier. Sędzia faulu nie widział, Anglik ma problemy.

10
11
2
1
3
61'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
David Strelec #18
3
2
1
61'
61'

Foden uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur.

6
3
2
59'

Szarżował Mainoo, wylądował w polu karnym, ale do faulu doszło przed szesnastką.

3
3
5
1
1
57'

Kolejne bezczelne, żeby nie powiedzieć, że chamskie, zachowanie Bellinghama. Zero szacunku do rywali. Anglik wkrótce może szybciej znaleźć się w szatni.

18
6
4
4
6
55'

Ależ błąd Anglików. W środku pola do piłka dopadł Strelec, natychmiast uderzył. Pickford nie zdążył wrócić do bramki, ale piłka przeleciała obok słupka!

16
13
5
12
4
52'

Zagubieni Słowacy, Kane w dość prosty sposób przedarł się w pole karne. Strzał przyblokował obrońca i szczęśliwie uratował zespół.

28
12
5
4
6
51'

Jest decyzja. Gola nie ma. Słowacy wrócili z dość dalekiej podróży. Wciąż prowadzą, ale muszą być czujni.

54
43
3
7
4
50'

Pierwsza akcja Anglików i remis! Zagranie w pole karne do Trippiera, a ten wyłożył piłkę Fodenowi. Strzał z bliska do siatki był formalnością. Czy jednak nie było spalonego?