(0:1)
Zakończony

Turcja

90+4'

Groźny strzał po kontrze oddał Baris Yilmaz, lecz Patrick Pentz odbił piłkę do boku.

40
27
12
11
13
90+2'

Trwa oblężenie tureckiego pola karnego przez Austriaków. Do końca meczu pozostało 120 sekund.

105
70
28
26
26
90'

Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

31
17
10
10
13
87'

Tym razem Christoph Baumgartner uderzał niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i rywalizację od własnej bramki wznowi Mert Gunok.

5
7
6
8
11
85'

Mert Gunok popełnił błąd przy dośrodkowaniu (minął się z piłką), ale mimo to niecelnie główkował Christoph Baumgartner.

2
6
4
5
8
83'

Turcja. Schodzi: Orkun Kokcu. Wchodzi: Irfan Can Kahveci.

1
80'

Austriaccy piłkarze wymieniają kolejne podania przed polem karnym kadry Turcji.

15
6
2
3
5
78'

Turcja. Schodzi: Kenan Yildiz. Wchodzi: Kerem Akturkoglu.

Kenan Yildiz #19
1
1
1
1
78'

Turcja. Schodzi: Arda Guler. Wchodzi: Okay Yokuslu.

1
1
1
2
1
77'

Austria zaatakowała odważniej prawym skrzydłem i wywalczyła rzut rożny.

3
1
1
1
1
75'

Florian Grillitsch przymierzył sprzed pola karnego, ale futbolówkę zdecydowanie chwycił Mert Gunok.

1
1
1
1
2
74'

Trudne warunki do gry na Red Bull Arena w Lipsku, gdyż coraz mocniej pada tam deszcz.

3
1
2
8
1
72'

Nieudana akcja tureckiej ekipy i do ofensywy błyskawicznie przechodzą podopieczni Ralfa Rangnicka.

6
1
1
3
69'

Zdobyta bramka dodała wiary Austriakom. Ponownie celnie strzelał aktywny Michael Gregoritsch, ale tym razem piłkę pewnie złapał Mert Gunok.

13
3
1
5
5
66'

Gol! Strzelił Michael Gregoritsch. Asystował mu Stefan Posch.

Austria z bramką kontaktową, jeszcze będą emocje w tym meczu! Marcel Sabitzer dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłkę zgrał Stefan Posch, zaś futbolówkę do siatki z bliskiej odległości wpakował Michael Gregoritsch.

42
17
7
14
19
65'
64'
62'

Austria, która znajduje się w bardzo ciężkim położeniu, próbuje zmniejszyć straty, ale na razie bez powodzenia.

14
5
3
6
2
59'

Gol! Strzelił Merih Demiral. Asystował mu Arda Guler.

Turcja wygrywa już 2:0! Precyzyjnie z rzutu rożnego dośrodkował Arda Guler, zaś celnie główkował Merih Demiral, który skompletował dublet w tym meczu.

73
43
13
10
14
58'

Turcja. Schodzi: Ismail Yuksek. Wchodzi: Salih Ozcan.

Ismail Yuksek #16
6
1
1
56'

Marko Arnautović złapany w pułapkę ofsajdową.

5
3
2
2
6
55'

Turcja w opałach po zmianie stron. Tym razem austriacki zespół będzie miał rzut rożny.

9
4
4
4
5
53'

Konrad Laimer uderzał groźnie, lecz niecelnie, gdyż w ostatniej chwili się pośliznął. Widać, że po przerwie Austriacy mocno zabrali się za odrabianie jednobramkowej straty.

4
2
1
2
2
52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Philipp Lienhart.

5
1
1
1
51'

Marko Arnautović przegrał pojedynek sam na sam z Mertem Gunokiem! To powinien być gol dla Austrii, a Stefan Posch powinien mieć na swoim koncie asystę.

5
4
1
2
50'

Minimalnie niecelnie po dośrodkowaniu z prawej flanki główkował Michael Gregoritsch.

1
2
1
1
1
48'

Marcel Sabitzer znalazł się na pozycji spalonej.

3
1
1
Czy w tym meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
3
1
1
46'

Początek drugiej odsłony meczu Austria - Turcja, którego stawką jest awans do sobotniego ćwierćfinału Euro 2024.

1
1
46'

Austria. Schodzi: Romano Schmid. Wchodzi: Alexander Prass.

Alexander Prass #8
Romano Schmid #18
1
1
1
1
46'

Austria. Schodzi: Phillipp Mwene. Wchodzi: Michael Gregoritsch.

Phillipp Mwene #16
1
45'

Sędzia doliczył 1 minutę.

7
6
5
5
5
42'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Ismail Yuksek.

Turcja
15
6
3
5
7
41'

Kenan Yildiz faulował rywala i sędzia odgwizdał rzut wolny dla Austrii.

5
3
3
2
5
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Romano Schmid.

Austria
18
8
7
5
8
38'

Obecnie taktyka Turków jest prosta - oczekiwanie na błąd rywala i próbę wyjścia z szybkim kontratakiem.

5
2
2
35'

Na razie Austria gra zbyt wolno, przez co nie może zaskoczyć dobrze zorganizowanej defensywy tureckiej drużyny.

6
5
4
3
3
33'

Sporo walki w środku pola. Przy piłce znajdują się reprezentanci Turcji.

7
2
6
2
3
30'

Tak padł gol dla Turcji:

16
4
5
4
4
29'

Mająca prowadzenie Turcja nie forsuje tempa i spokojnie konstruuje swój atak pozycyjny.

9
4
2
2
1
26'

Z lewej flanki dośrodkowywał Marcel Sabitzer, lecz nikt z jego reprezentacyjnych kolegów nie doszedł do tej piłki.

3
2
2
4
1
24'

Stefan Posch dopuścił się faulu i będzie kolejny rzut wolny dla kadry Turcji.

7
3
5
5
5
22'

Reprezentacja Turcji wznowiła grę od rzutu wolnego w okolicy linii środkowej boiska.

10
1
3
1
2
21'

Turcja w końcu ruszyła do ataku po okresie gry w defensywie. Aktywny w szeregach tureckiej drużyny jest Arda Guler, na co dzień zawodnik Realu Madryt.

5
6
3
3
4
19'

Widać, że austriaccy piłkarze mocno szukają swojego napastnika, czyli Marko Arnautovicia, który na razie jest dobrze pilnowany przez Turków.

11
6
6
6
7
17'

Austriacy podkręcili tempo i wymieniają kolejne podania na połowie rywala.

7
7
9
9
10
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
4
6
5
5
6
14'

Przypominamy, że z powodu nadmiaru żółtych kartek w dzisiejszym starciu pauzuje kapitan Turków, Hakan Calhanoglu.

8
2
2
5
4
12'

Marcel Sabitzer trafił prosto w mur z rzutu wolnego z około 25 metrów.

7
3
3
5
4
11'

Żółtą kartkę otrzymał Orkun Kokcu, który przed własnym polem karnym sfaulował Christopha Baumgartnera. Przez to w razie awansu Turków do ćwierćfinału Euro Kokcu nie wystąpi w tym spotkaniu.

Turcja
11
3
1
1
1
10'

Kevin Danso próbował prostopadłego podania z głębi pola do Marko Arnautovicia, ale piłkę pewnie zdołał złapać Mert Gunok.

4
3
3
5
9'

Nerwy w austriackich szeregach - Phillipp Mwene nie opanował piłki, którą przejęli Turcy.

4
5
3
2
2
7'

Niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Philipp Lienhart i grę od własnej bramki wznowi Mert Gunok.

4
1
2
1
2
5'

Po kornerze zagotowało się pod turecką bramką i będzie kolejny rzut rożny dla Austriaków.

7
9
3
3
2
5'

Austriacka ekipa wywalczyła swój pierwszy rzut rożny w tym meczu.

8
4
5
3
6
3'

Lewym skrzydłem starali się odpowiedzieć Austriacy, ale bezskutecznie. Od samego początku dobre tempo konfrontacji.

3
9
2
5
1
1'

Gol! Strzelił Merih Demiral.

Turcja błyskawicznie wyszła na prowadzenie 1:0! Turecki zespół wykonywał rzut rożny. Piłka odbiła się od słupka, później od jednego z Austriaków, a następnie dotarła do Meriha Demirala, który na wślizgu wpakował ją pod poprzeczkę.

94
51
29
17
34
1'

Zaatakowali Turcy, którzy wywalczyli rzut rożny.

22
11
10
6
6
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęła Austria.