(1:0)
Zakończony

Luksemburg

komentarz

Koniec meczu! Reprezentacja Francji wykonała swoje zadanie i wygrała z Luksemburgiem 3:0.

3
90+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

1
89'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Youssouf Fofana #19
85'

Fantastycznie zachował się Barcola, który podał do Mbappe, a ten w końcu dopiął swego i wpisał się na listę strzelców.

81'
Fabio Lohei #14
Eldin Dzogovic #20
75'

Podniósł głowę Griezmann i podał piłkę do Mbappe, który z niełatwej pozycji oddał strzał obok bramki.

72'

A teraz Clauss mógł zaliczyć asystę! Piłka trafiła pod jego nogi, a ten oddał ją Griezmannowi, który przestrzelił z bliskiej odległości.

70'

Clauss otrzymał podanie od Mbappe przez polem karnym Luksemburga. Defensor huknął bez zastanowienia. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i trafiła do siatki. Piękne uderzenie Francuza.

68'

Spokojne ostatnie minuty. Marazm przerwała kontra Francuzów zakończona niedokładnym podaniem Mbappe.

1
64'
62'

Otrzymał Mbappe piłkę w polu karnym Luksemburga, zakręcił się i podał do Griezmanna, który stracił równowagę. Zapewne kibice reprezentacji Francji oczekiwali więcej po swoich zawodnikach.

59'

Mocny strzał Fofany wprost w bramkarza Luksemburga.

57'

Dośrodkowanie w pole karne Luksemburga, którego defensorzy bez większych problemów wybili piłkę z dala od bramki.

55'

Faulowany Mbappe. Rzut wolny dla Francji.

55'
Mirza Mustafic #15
51'

Reprezentanci Francji znów popisali się współpracą. Wysiłek kolegów zniweczył Mbappe, który nieczysto trafił w piłkę.

49'

Tym razem Mbappe próbował głową - też niecelnie.

47'

Źle skalibrowany ma dziś celownik Mbappe, który wbiegł w pole karne rywala i oddał strzał ponad bramką rywala.

czas Druga połowa
komentarz

Koniec pierwszej połowy! Francja prowadzi do przerwy 1:0 z Luksemburgiem po bramce Kolo Muaniego.

44'
43'

Francja dopięła swego! Świetny rajd Kyliana Mbappe na lewej stronie, który dograł do Kolo Muaniego, a ten strzałem głową otworzył wynik środowego meczu.

41'
Dirk Carlson #13
Luksemburg
38'

Chwila przerwy na nawodnienie.

35'

Przewrócił się w polu karnym rywala Mbappe. Sędzia pokazał jednoznacznie - nie ma "jedenastki"!

1
1
1
1
32'

Dośrodkowanie na głowę Kolo Muaniego, który oddał strzał wysoko nad bramką.

31'

Podanie Mbappe do wbiegającego Hernandeza. Dobra interwencja jednego z defensorów gości. Rzut rożny dla wicemistrzów świata.

29'

O, teraz to Luksemburg postawił na atak pozycyjny. Ten szybko się jednak zakończył - raptem na kilku podaniach.

26'

Ładnie pograli na jeden kontakt zawodnicy reprezentacji Francji. Akcję zakończył Kylian Mbappe, ale jego uderzenie wybronił Anthony Moris.

24'

Korner dla Luksemburga nie przyniósł większych rezultatów.

1
1
22'

Gra toczy się przede wszystkim na połowie Luksemburga. Przez to zrobiło się więcej miejsca i z kontrą wyszli właśnie goście. Strzał jednego z nich został zablokowany. Pierwszy rzut rożny dla 87. drużyny rankingu FIFA.

1
1
17'

Tym razem dośrodkowanie Griezmanna. Nieudane, ponieważ piłka trafiła do rąk bramkarza Luksemburga.

2
13'

Strzał Griezmanna w słupek!

3
2
12'

Szarża Kolo Muaniego na prawej stronie i centra zawodnika Paris Saint-Germain. Akcja nie przyniosła żadnych efektów.

10'

Luksemburg próbuje oddalić grę od własnej bramki.

3
2
7'

Aktywny Mbappe zgrał piłkę do Thurama, który oddał strzał w sam środek bramki rywala.

2
1
1
6'

Pierwszy celny strzał Francji - ponownie Mbappe, który uderzył zbyt lekko.

2
4'

Strzał Mbappe zza pola karnego zablokowany.

2
3'

Tak jak mogliśmy się spodziewać - Luksemburg ustawiony bardzo nisko jest nastawiony na ataki Hiszpanii.