90'
90'
84'

Gol! Strzelił Alexander Gorgon. Asystował mu Joao Gamboa.

Delikatny, ale jednak widoczny gołym okiem napór Pogoni pozwolił otworzyć wynik w 84. minucie. Alexander Gorgon znalazł sposób na pokonanie Mateusza Kochalskiego strzałem głową. Austriak sprytnie skierował piłkę w narożnik bramki odsłonięty przez bramkarza. Asystował dopiero co wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Joao Gamboa.

23
10
2
3
83'
79'

Do rozegrania Pogoni Szczecin podłączył się Benedikt Zech, co pozwoliło gospodarzom wywalczyć korner. Za jego wykonanie zabrał się Wahan Biczachczjan, a Rafał Kurzawa strzelił po dośrodkowaniu nieznacznie ponad bramką strzeżoną przez Mateusza Kochalskiego.

1
75'

Pozostał już zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

2
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Ilja Szkurin za przewinienie na własnej połowie boiska.

Stal Mielec
3
2
1
72'

17169 kibiców na stadionie Pogoni Szczecin.

1
70'

Spośród szczecinian najgroźniejsze uderzenia zaczął oddawać Wahan Biczachczjan. Po podaniu z rzutu rożnego spudłował, a niewiele później mógł zdobyć gola po dograniu Alexandra Gorgona, jednak nie pozwoliła na to robinsonada Mateusza Kochalskiego.

1
67'

Podanie z rzutu rożnego do ustawionego przed polem karnym Wahana Biczachczjana, którego płaskie uderzenie okazało się nieznacznie niedokładne. Poważne ostrzeżenie dla Mateusza Kochalskiego, a część publiczności już widziała piłkę w siatce, jednak oczami wyobraźni.

1
1
60'

Matthew Guillaumier oddał strzał głową po dośrodkowaniu, jednak prosto w dobrze ustawionego Valentina Cojocaru. W zasadzie pierwsza tak dogodna szansa na strzelenie gola przez Stal Mielec po przerwie. Natychmiast jednak odpowiedziała Pogoń Szczecin i Leonadro Koutris huknął w Mateusza Kochalskiego po dośrodkowaniu Linusa Wahlqvista.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Wołkowicz za ostre przewinienie blisko koła środkowego.

4
3
1
1
2
54'

Wahan Biczachczjan został zablokowany w momencie oddawania uderzenia. Ciekawie było również po płaskim dograniu z rzutu rożnego, po którym mocno podniosła się temperatura w szesnastce Stali Mielec. Ostatecznie wszystkie próby pokonania Mateusza Kochalskiego zostały zablokowane.

1
52'

Nie widać raptownego przyspieszenia w grze po przerwie.

2
1
50'

Festiwal nieporadności i wszystko zostało zakończone wślizgiem Leonardo Borgesa. Po interwencji Brazylijczyka z Pogoni Szczecin mielczanie musieli zadowolić się wznowieniem grania wrzutem z autu na połowie przeciwnika.