1
2
3
86'

Publiczność próbuje ponieść zawodników do żwawszego atakowania w ostatnich minutach spotkania. Nie da się uratować tego meczu, ale można w nim wygrać.

2
1
84'

GKS Katowice. Schodzi: Adam Zrelak. Wchodzi: Mateusz Mak.

1
1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Marten Kuusk za przewinienie w kole środkowym.

2
2
2
2
83'

Przewinienie Sebastiana Rudola na Mateuszu Marcu blisko koła środkowego. Patryk Gryckiewicz nie zdecydował się napomnieć żółtym kartonikiem wychowanka Pogoni Szczecin.

1
2
82'
78'

Po przewinieniu Oskara Repki możliwość zaskoczenia katowiczan z rzutu wolnego. Głębokie dośrodkowanie Bartosza Wolskiego trafiło w martwą strefę między Dawidem Kudłą oraz obrońcami, jednak żadnemu zawodnikowi Motoru Lublin nie udało się tam oddać uderzenia.

1
1
1
1
77'

Dużo strat, niechlujności oraz niefrasobliwości. Tak już do końca spotkania?

2
1
75'
74'

Próba uruchomienia dośrodkowaniem Samuela Mraza. Blisko zawodnika atakującego Motoru Lublin znajdował się Marten Kuusk i interweniował z powodzeniem.

1
70'

Pora brać się na poważnie do atakowania, ponieważ pozostaje coraz mniej czasu do zakończenia podstawowego czasu. W rozegraniu Motor Lublin, jednak akurat posiadanie zmienia się dość często.

1
1
3
67'

Na przedpolu z powodzeniem Dawid Kudła.

2
2
2
2
3
66'
65'

Żółtą kartkę otrzymał Borja Galan za przewinienie krótko po wejściu na boisko z ławki rezerwowych.

2
1
1
1
2
63'
62'

Paweł Stolarski wparował w pole karne przeciwnika i poczęstował Dawida Kudłę banalnym strzałem po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

1
1
57'

Po trudniejszym fragmencie meczu budzą się przyjezdni, a Filip Luberecki przeniósł piłkę bliżej pola karnego Dawida Kudły.

2
1
1
54'

Świetnie zapowiadała się akcja gospodarzy. Potrwała kilkanaście sekund i cała grupka podopiecznych Rafała Góraka miała ochotę na pokonanie Ivana Brkicia. Wybronili się gracze Motoru Lublin - Ivan Brkić i jego kompani z bloku obronnego.

1
52'

Ponownie Ivan Brkić, który rozprawił się z dośrodkowaniem z prawego skrzydła.

2
51'

GKS odpowiedział swoim pierwszym strzałem celnym w meczu w 51. minucie, w której Bartosz Nowak sprawdził formę Ivana Brkicia.

2
1
2
47'

Pierwsza połowa była mdła i zakończyła się bezbramkowym remisem. Krótko po przerwie ponownie zaatakował Motor. Dawid Kudła miał szczęście, że Piotr Ceglarz nie zorganizował się do wykonania dobitki po strzale Samuela Mraza.

2
1
1
1
czas Druga połowa
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

2
Czy po przerwie padnie minimum gol?
2
komentarz

Jedno uderzenie celne, współczynnik xG na poziomie poniżej 0.4. Kamil Kosowski uważa, że zobaczył dobrą pierwszą połowę. Pozwolimy pozostać przy odmiennej opinii.

4
3
1
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Kubica za ostre przewinienie.

2
4
1
1
3
45+1'

Cztery minuty wideo weryfikacji. Po meczu Śląska Wrocław z FC Sankt Gallen jesteśmy zaprawieni w bojach!

1
1
45'

Doliczone trzy minuty.

1
5
5
44'

I bramka anulowana. Minimalny spalony Mbaye N'Diaye!

3
1
3
43'

Sędziowie sprawdzają, czy aby nie było spalonego...

3
2
1
1
3
40'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie spotkania. Nie takie przypadki widziała piłka nożna, jednak na razie absolutnie nie zanosi się na prowadzenie ani jednych, ani drugich.

1
38'

Tym razem nieporozumienie w akcji z udziałem Adama Zrelaka.

1
35'

W 35. minucie pokazał się po raz pierwszy jeden z bohaterów ostatniej kolejki, czyli Adam Zrelak. Słowak złożył się do strzału na zakończenie krótkiej akcji katowiczan. Miał możliwość zdobycia gola po dośrodkowaniu, ale również on nie przymierzył w bramkę Ivana Brkicia.

1
32'

W zasadzie żadna z sytuacji podbramkowych nie była jeszcze stuprocentowa. Takie to wszystko mdłe. Gdyby nie doping kibiców, można byłoby usnąć.

1
30'

Mbaye N'Diaye robi dużo zamieszania na prawej stronie boiska. Podanie tego zawodnika trafiło do Piotra Ceglarza. Ostatecznie łupem zespołu z Lublina był jedynie korner.

1
1
28'

Przerwa na napoje. Ożywione rozmowy, ponieważ jest co poprawiać.

1
26'

Poziom widowiska nie oczarowuje w pierwszej połowie. Fakt, że oba zespoły postraszyły strzałami, ale ich jakość pozostawiała dużo do życzenia. Dlatego piłkarze atakujący nie sprawdzili jeszcze poważnie bramkarzy. A już najczęściej pudłują.

2
1
24'

Samuel Mraz sprawdził czujność Dawida Kudły mocnym uderzeniem. Bramkarz katowiczan poradził sobie z odbiciem futbolówki.

1
1
21'

Szansa na zagrożenie katowiczanom rozegraniem rzutu rożnego. Za jego wykonanie zabrał się Bartosz Wolski, którego dośrodkowanie pozostawiało bardzo dużo do życzenia. Poradził sobie z jego poskromieniem Alan Czerwiński.

2
1
19'

Alan Czerwiński co prawda doszedł do piłki po głębokim dośrodkowaniu, jednak jego zgranie zostało przechwycone przez skoncentrowanego Ivana Brkicia.

1
1
1
16'

Marten Kuusk interweniował skutecznie. Po nieco ponad kwadransie bezbramkowo w Katowicach.

1
1
1
14'

Podobne okoliczności Alana Czerwińskiego do wspomnianych w jednej z wcześniejszych akcji Mathieu Scaleta. Uderzenie zawodnika z Katowic było równie niedopieszczone.

2
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Rogala za powstrzymanie faulem M'Baye Ndiaye.

1
1
1
5
9'

Obaj trenerzy zamieszali w jedenastkach. Rafał Górak wprowadził trzech nowych zawodników do podstawowego składu, a byli nimi Lukas Klemenz, Alan Czerwiński i Adrian Błąd. Jeszcze mocniej zamieszał szkoleniowiec Motoru Lublin, w którego wyjściowym zestawieniu zmieniło się pięciu zawodników. Możliwość pokazania się dostali między innymi Mbaye N'Diaye oraz Mathieu Scalet.

3
1
7'

Sporo strzałów na początku meczu, ale ich jakość pozostawia dużo do życzenia. Przed momentem katowiczanie źle wybili piłkę po dośrodkowaniu, co pozwoliło uderzyć Mathieu Scaletowi. Szkoda, że o kilka pięter nad poprzeczką w bramce Dawida Kudły.

2
5'

Połowa stadionu rozświetlona pirotechniką. Oby rozwiało ten dym bez przerywania meczu.

3
2'

Jak dotąd mamy przewagę nad kibicami z Blaszoka, ponieważ przykryli się olbrzymim transparentem i nie oglądają meczu. Na razie dwa ataki zakończone niecelnymi uderzeniami. Próbował szczęścia między innymi Mbaye N'Diaye.