Arbiter przedłużył czas gry o minimum 3 minuty.

7
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Camilo Mena. Asystował mu Kacper Sezonienko.

Lechia ma swojego honorowego gola. Po szybkiej akcji piłkę do bramki z bliskiej odległości zdobył Mena.

2
3
3
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roman Jakuba. Asystował mu Konrad Stępień.

Nokaut. Kolejny raz po aucie Abramowicza Puszcza zdobyła bramkę! Po wymianie kilku piłek, kolejnego gola z czterech metrów zdobył Jakuba.

4
2
1
86'

Kolejny rzut z autu Abramowicza i kolejne zagrożenie pod bramką Lechii. Tym razem chybił Stępień.

1
1
83'

To mógł być gol! Minimalnie chybił Lee, któremu zabrakło centymetrów do strzelenia gola.

2
1
83'

Lechia próbuje nieśmiało atakować, ale nic z tego nie wynika.

2
80'

Piłkarze Lechii grają tak, jak by chcieli zejść do szatni i zapomnieć o tym meczu.

1
1
80'
ZMIANA
80'

Żółtą kartkę otrzymał Bujar Pllana. Za faul.

Lechia Gdańsk
3
1
1
1
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roman Jakuba. Asystował mu Dawid Abramowicz.

Kolejny raz gol po asyście Dawida Abramowicza! Ponownie piłkarz Puszczy wrzucał piłkę z autu, przy biernej postawie obrońców Lechii głową trafił Roman Jakuba. To już pogrom!

5
4
3
75'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

1
1
1
75'

Znów kontratak Puszczy i ponownie niepołomiczanie się pogubili.

75'

Komar aktywny w polu karnym. Przeciął wrzutkę wybijając piłkę przed siebie.

73'

Żelizko wstrzelił piłkę w pole karne z rzutu wolnego, nikt nie doszedł do piłki.

1
komentarz

Mecz ogląda 1 669 widzów.

2
2
71'

Po rzucie rożnym Lechii Olsson przegrał walkę o piłkę. Puszcza wyszła z kontratakiem 3 na 2, ale przynajmniej trzy razy potknęli się o własne nogi. Prym wiódł w tym Walski.

1
1
68'

Mocny i efektowny strzał Siplaka, jednak Słowak minimalnie chybił.

1
1
65'

Strzał z dystansu Carenki, ale wyraźnie chybił.

1
65'

Olsson stracił piłkę w środkowej części boiska. Puszcza wyszła z kontratakiem, jednak Blagaić stracił piłkę pod polem karnym Lechii.

1
62'

Mena wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak tę konfrontację wygrał Komar.

1
2
61'

Sarnawśkyj złapał piłkę po zamieszaniu w jego polu karnym.

1
59'

Na strzał z dystansu zdecydował się Żelizko, ale nie trafił w światło bramki.

1
58'

Po rzucie wolnym do akcji doszli niepołomiczanie, tym razem zakończyli niecelnym strzałem.

1
58'
ZMIANA

Lechia Gdańsk. Schodzi: Karl Wendt. Wchodzi: Anton Carenko.

To debiut Carenki w PKO Ekstraklasie.

54'

Próbował atakować Chłań, jednak zabrał mu piłkę Lee.

1
53'

Piłkarze Puszczy dominują na połowie rywala.

1
1
51'

Znów atakował Blagaić, jednak został powstrzymany przed polem karnym Lechii.

2
1
49'

Niecelny strzał Blagaicia.

2
1
49'

Stuprocentowa szansa Puszczy! Sam na sam z Sarnawskim wyszedł Stępień, którego znalazł w polu karnym Lee, ale tym razem obronił ukraiński bramkarz Lechii.

1
4
4
48'

Na spalonym jeden z piłkarzy Puszczy.

1
1
47'

Od początku drugiej połowy gra toczy się na połowie Puszczy, jednak więcej przy piłce są piłkarze z Niepołomic.

2
1
1
czas Druga połowa
45'

Arbiter przedłużył czas gry I połowy o minimum 2 minuty.

2
1
5
7
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jakov Blagaić. Za faul na Żelizce.

5
2
2
45'

Po zamieszaniu po rzucie rożnym Lechii do piłki doszedł Kapić, ale zbyt długo zbierał się do strzału i został zablokowany.

1
43'

Krótko rozegrany korner Lechii. Po dośrodkowaniu w trzecie tempo z daleka uderzył Żelizko i kolejny rzut rożny dla Lechii.

1
1
43'

Próba dośrodkowania Piły, jednak piłkarz Puszczy wybił piłkę na rzut rożny.

41'

Nieudany rzut rożny Puszczy.

41'

Akcja Abramowicza, Mena zdołał w ostatniej chwili wybić piłkę za boisko.

39'

Lechia nie może odnaleźć się na boisku. Wielka przewaga Puszczy.

2
1
1
1
39'
ZMIANA
37'

Problem zdrowotny Bobcka, który cierpi po interwencji. Będzie musiał zostać zmieniony.

1
1
1
1
35'

Znów atakuje Puszcza. Tym razem gdańszczanie zdołali wybić piłkę na aut.

2
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michalis Kossidis. Asystował mu Dawid Abramowicz.

Piękna akcja Puszczy! Po świetnej akcji zespołu z Niepołomic piłkę wrzucił Abramowicz, a akcję głową zamknął Kossidis!

7
4
4
31'

1
1
1
30'

Akcja Meny, który doszedł do sytuacji strzeleckiej po tym, jak ograł kilku piłkarzy rywala. Zabrakło nieco jakości przy strzale. Znów piłkę złapał Komar.

1
1
28'

Kolejny rzut z autu Abramowicza w pole karne Lechii. Znów celny strzał, tym razem po główce Craciuna piłkę złapał Sarnawśkyj.

1
27'

Akcja Lechii zakończona centrostrzałem Conrado. Piłkę łatwo złapał Komar.

1
28'

Lechia głęboko się cofnęła, a Puszcza ustawiła się szeroko i nastawiła się na dośrodkowania.

1
25'

Zamieszanie w polu karnym Puszczy, Lechia bije głową w mur.

1
1
23'

Rzut wolny dla Lechii Gdańsk. Na bezpośredni strzał zdecydował się Iwan Żelizko, jednak piłkę w koszyk złapał Kevin Komar.

1
2
22'

Kontratak Lechii Gdańsk. Mena podał piłkę do Bobcka, jednak ten totalnie się zagubił w polu karnym Puszczy i w kompromitujący sposób stracił piłkę.

1
1
1
2
20'

Niewiele się dzieje na boisku w Krakowie.

1
1
19'

Mocno niecelny strzał Serafina.

1
1
14'

Conrado skutecznie w obronie podczas akcji Puszczy.

1
1
1
13'

Rzut rożny dla Lechii Gdańsk. Piłkarze zespołu gości nie zdecydowali się na dośrodkowanie i po długiej akcji nie trafił w bramkę Piła.

1
1
11'

Zablokowany strzał Wendta. Lechia zaczęła atakować coraz śmielej.

1
2
1
9'

Tym razem nieudana próba Chłania. Od bramki Komar.

1
1
8'

Akcja Lechii Gdańsk, jednak skuteczna interwencja piłkarza Puszczy po strzale Bobcka.

1
1
1
5'

Lechia nie ma pomysłu na początek meczu w Krakowie.

1
2
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Konrad Stępień.

Co tu się wydarzyło! Po dalekim aucie wykonanym przez Abramowicza najlepiej w polu karnym odnalazł się Stępień, który zatańczył pomiędzy czterema piłkarzami Lechii i z 3. metra wbił piłkę do bramki!