(0:0)
Zakończony

Piast Gliwice

komentarz

Koniec meczu. Dramatycznie słaby był to mecz, ale najważniejsze dla Stali, że zwycięski. A Piast? Piast w taki sposób nie będzie walczył o nic, poza TOP12.

5
1
2
3
90+4'

Główka Kądziora ponad bramką.

1
2
1
3
90+3'

Piast podał tlen Stali. Jest dzisiaj żenujący i nie zasłużył na fotel lidera.

5
3
2
1
2
90+1'
90'

Doliczone 4 minuty.

2
1
1
1
5
90'
89'

Fatalny jest Piast.

9
4
1
1
3
86'

Gramy dalej, gol prawidłowy.

15
5
2
1
3
85'

Jeszcze VAR-ujemy. Spalony?

4
2
3
3
2
84'

Gol! Strzelił Ravve Assayag. Asystował mu Ilja Szkurin. Szybki wypad Stali, Szkurin miękko do Assayaga, który trafił na 2:0.

17
10
2
1
2
81'

Fatalny jest dzisiaj Piast, a grają ze Stalą, która była bardzo słaba od początku sezonu.

7
3
2
2
4
80'
Stal Mielec
8
4
1
2
79'

Gol! Strzelił Ilja Szkurin. Asystował mu Matthew Guillaumier. Doigrał się Piast. Podanie do Szkurina, zawalił spalonego Huk, snajper Stali mocno uderzył i mamy niespodziankę.

15
10
8
3
9
77'
1
1
1
3
4
76'

Ameyaw ruszył do przodu, ale Tomasiewicz nie zdołał uderzyć po jego dograniu.

1
2
74'

Jezus Maria, kwadrans do końca. Czas nam to wynagrodzić.

4
1
2
2
72'
71'
71'
70'

Boli nas ten mecz.

2
2
3
2
2
69'

Kądzior i Senger się zderzyli.

5
67'

Drapiński fatalnie dośrodkował z lewej strony.

2
2
65'

Rosołek powinien podawać, uderzył i zaprzepaścił akcję Piasta.

1
1
3
64'

Chrapek podawał prostopadle w pole karne. Do nikogo.

1
63'

Niezła wrzutka Kądziora, ale poradziła sobie Stal.

1
1
2
2
2
62'

Ameyaw minął Matrasa, więc ten ratował się faulem. Szansa dla Piasta na dośrodkowanie.

1
1
62'
2
2
1
1
3
62'
60'

Huk uprzedził Szkurina przed swoim polem karnym.

1
1
1
58'

W końcu zrobiło się trochę ciekawiej. Kądzior dośrodkował w pole karne, pogubił się Mądrzyk, a Ameyaw kopnął na aferę.

2
1
57'

Rosołek próbował wrzucać piłkę spod linii końcowej. Wywalczył korner.

1
1
1
1
55'

Tomasiewicz długo szukał miejsca do oddania strzału sprzed pola karnego. W końcu znalazł, jednak piłka minęła poprzeczkę.

1
1
3
53'

Panowie, my wiemy, że poniedziałek, weekend ciężki, ale ruszcie się w końcu.

1
1
1
2
1
51'

Coś tam próbują jedni i drudzy, ale czekamy na zdecydowanie więcej.

1
1
2
49'

Kądzior przejął piłkę po złym wybiciu rywala i uderzył z ok. 20 metrów. Celnie, lecz w środek bramki.

1
1
47'

Jaunzems dobrze nabiegał na dośrodkowanie Wołkowicza, lecz nieczysto trafił w piłkę.

1
1
2
46'

Hinokio postanowił uderzyć na bramkę z dystansu. Tylko po co?

1
1
2
46'

Gramy dalej. Może być tylko lepiej*.

*Oby...

2
2
czas Druga połowa
46'
komentarz

Przerwa, uff... Ciężko się to ogląda. Oby po przerwie było lepiej.

5
45'

Doliczona minuta.

1
2
7
8
44'

Teraz wielkie szczęście Piasta! Po główce Szkurina Plach ledwo zbił piłkę na słupek!

1
1
2
2
42'

Piast gra dzisiaj piłkę im. Tymka Puchacza. Dzida w pole karne na aferę i albo się uda albo się nie uda.

2
2
3
40'

Wolsztyński szukał podaniem Szkurina, który jednak nie zdołał opanować piłki przed linią końcową.

1
1
38'

Wołkowicz poradził sobie z Pyrką i dośrodkował w pole karne. Prosto w ręce Placha.

1
2
1
1
2
36'

Hinokio grabi sobie u sędziego małymi faulami. Lada moment zarobi kartkę.

1
1
1
1
2
34'

Stal dobrze zamyka Piasta na skrzydłach, przez co nie mogą rozpędzić się Pyrka czy Ameyaw. A co za tym idzie - nie rozpędza się nam to spotkanie.

1
2
1
2
32'

Nie jest to póki co porywający mecz. Delikatnie mówiąc.

1
1
3
30'

Ameyaw padł na murawę po starciu z Jaunzemsem i się z niej nie podnosi.

1
1
3
29'

Mosór nie najlepiej zgrywał piłkę głową do boku, a skórę uratował mu Huk.

1
1
27'

Piast zdecydowanie przeważa, ale co z tego, skoro nie przekłada się to na zagrożenie bramki strzeżonej przez Mądrzyka.

2
25'

Pyrka idzie pierwszy do każdego dośrodkowania ze stałego fragmentu. Chyba powoli pora oddać piłkę kolegom.

1
1
23'

Dziczek już trzykrotnie rzucał piłkę z autu i za każdym razem górą byli obrońcy Stali. Muszą jednak pamiętać, że jak "Dziku" w końcu trafi, to możniejsi tej ligi przekonywali się o skutkach igrania z ogniem.

1
2
1
1
1
21'

Domański dośrodkował na głowę Matrasa, który szukał kolegi. Znalazł ręce Placha.

1
1
2
1
2
21'

Piast już ruszał z kontrą, lecz sędzia miał inne plany i odgwizdał przewinienie Czerwińskiego.

2
3
19'

Ameyaw próbował zaatakować z lewego skrzydła, ale dobrze zatrzymał go Hinokio.

1
17'

Piast dłużej przy piłce. Szukają dziury w obronie Stali goście.

1
2
2
15'

Dziczek daleko wyrzucił piłkę z autu, ale tym razem Piast nie zagroził rywalowi w tym elemencie.

1
1
3
13'
1
1
3
12'

Czerwiński szukał długim podaniem Kostadinova. Macedończyka uprzedził Mądrzyk.

1
1
11'

Wołkowicz zamknął oczy, pomyślał o wakacjach i kopnął piłkę bez sensu przed siebie.

1
1
10'

Stal nie pęka i próbuje nękać rywala. Póki co jednak bez zagrożenia pod bramką Piasta.

2
1
1
8'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu Domańskiego do Jaunzemsa w pole karne. Za mocno i spokojnie akcję przerwał Plach.

1
1
1
7'

Rosołek celnie główkował po wrzutce Pyrki z rzutu rożnego, lecz prosto w ręce Mądrzyka.

1
5'

Pyrka fatalnie dośrodkował, strzelać jeszcze próbowali goście z odbitej piłki, ale nic z tego nie wyszło.

1
1
4'

Wołkowicz ręką zatrzymał akcję Piasta. Rzut wolny.

1
1
1
4'
1
1
1
1
2'

Domański próbował wykorzystać błąd w rozegraniu Piasta, ale w polu karnym zatrzymał go Tomasiewicz.

2
1
1
1'