1
3
3
90+4'

Sejk w dużym chaosie doszedł do strzału w polu karnym Piasta, ale uderzył lekko i w sam środek bramki.

2
1
1
1
90+3'
Piast Gliwice
3
2
2
90+1'

Dobry strzał Szczepańskiego z dystansu, ale Hładun nie popełnił błędu.

1
4
90+1'

Ależ popsuli kontratak gospodarze. Ameyaw w łatwy sposób stracił piłkę.

1
3
2
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

1
2
2
89'

Dąbrowski z rzutu wolnego, lekki strzał głową oddał Ławniczak i spokojnie interweniuje Plach.

4
2
1
1
2
88'

Zagłębie nie potrafi wykorzystać gry w przewadze. To nie tak, że Plach ma ręce pełne roboty.

3
4
1
2
87'

Czerwiński jest opatrywany na ławce rezerwowych, a tymczasem Vuković dalej nie robi zmian.

1
1
86'

Piast chwilowo w dziesiątkę.

1
85'
ZMIANA
83'

Czerwiński usiadł na murawie. Chyba konieczna będzie zmiana. To jakiś poważniejszy uraz.

1
1
1
81'

Czerwiński faulowany we własnym polu karnym. Grzybek nie trafił w piłkę, tylko w nogę przeciwnika.

1
2
81'

Zagłębie cały czas szuka wyrównującego gola.

1
1
1
2
3
80'

Były jakieś niepotrzebne nerwy przy linii bocznej. Aleksandar Vuković miał sporo pretensji do swoich zawodników.

1
1
2
1
77'

Piast nie potrafi utrzymać się przy piłce. Zagłębie niby stara się atakować, ale niewiele z tego wynika.

2
1
2
76'
ZMIANA
73'

Rewelacyjna akcja Pieńki, dośrodkowanie do niepilnowanego Makowskiego, ale ten fatalnie skiksował w polu karnym. Nie trafił czysto w piłkę i strzelił nad poprzeczką.

1
3
72'

Zagłębie niemrawo atakuje.

1
70'

Jakieś problemy zdrowotne Rosołka.

2
66'

Będą zmiany w ekipie gości.

2
65'

Zaskakujący strzał Pieńki zza pola karnego. Minimalnie obok słupka.

1
1
1
63'

Coraz więcej się dzieje w tym meczu. Tym razem Ameyaw huknął na bramkę Zagłębia, ale Hładun popisał się skuteczną interwencją.

2
62'

Pieńko oddał mocny strzał z ostrego kąta. Plach nie ryzykował łapania piłki.

1
61'

A jednak - gra będzie wznowiona od autu. Sporo szczęścia mieli gospodarze.

1
2
61'

Kontakt z ręką był na pewno. Pozostaje pytanie czy najpierw Tomasiewicz dotknął piłkę inną częścią ciała. To jest kluczowe.

1
60'

Goście domagają się rzutu karnego. Pieńko zabawił się z Mokwą, podał do Sejka i strzał napastnika Zagłębia zablokował Tomasiewicz. Czy ręką? Czekamy.

1
59'

W odpowiedzi Dziczek pokusił się o uderzenie z dalszej odległości. Za bardzo mu to nie wyszło i piłka przeleciała wyraźnie obok bramki.

1
57'

Kompletnie nieudany strzał Makowskiego z powietrza.

1
55'

Tomasiewicz zrobił efektowną ruletę na środku boiska. Ratował się przed stratą piłki i z dużym impetem wjechał mu w nogi Dąbrowski. Faul zawodnika Zagłębia, choć on się nie zgadza z decyzją sędziego.

2
54'

Był jeszcze rzut rożny dla Piasta, ale Dziczek dopuścił się faulu w ofensywie. Poturbowany Makowski.

2
53'

Kądzior szukał drugiego efektownego gola. Złożył się do strzału z trzydziestu metrów, był wyraźny rykoszet, po którym piłka przeleciała bardzo blisko okienka.

1
50'

Mocno dyskusyjny początek drugiej połowy. O ile grę Piasta można zrozumieć, bo prowadzi, o tyle dziwnie bierna jest postawa zespołu z Lubina.

2
1
49'

Piast miał rzut wolny, ale Kądzior nie przyłożył się do dośrodkowania. Była próba zagrania na dalszy słupek, jednak nie było tam żadnego z partnerów.