3
3
3
90+2'

Cracovia spędza doliczone minuty na oblężeniu pola karnego przeciwnika. Chyba już za późno na odwrócenie wyniku, ale podopiecznym Dawida Kroczka zależy jeszcze na wyszarpnięciu punktu. Przyjezdni sprawdzają podopiecznych Bruno Baltazara coraz to nowymi dośrodkowaniami.

1
2
3
2
90'

Doliczone minimum sześć minut.

1
10
10
89'

Ile będzie minut doliczonych przez prowadzącego spotkanie Jarosława Przybyła?

1
3
4
85'

Pozostało tylko pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

2
1
83'

Komplet zmian już za szkoleniowcem Cracovii.

4
1
1
1
81'

Cracovia. Schodzi: Jakub Jugas. Wchodzi: Mateusz Bochnak.

78'

Michał Rakoczy nie pokonał swoim niebezpiecznym strzałem Macieja Kikolskiego. Bardzo dobra interwencja zawodnika Radomiaka, który nie pozwolił podopiecznym Dawida Kroczka na doprowadzenie do remisu.

3
1
1
77'

7799 kibiców na stadionie.

1
1
1
75'

Pozostał jeszcze kwadrans podstawowego czasu na doprowadzenie do remisu Cracovii. Przyjezdni pozostają w kontakcie z przeciwnikiem, jednak Radomiak jakby ponownie opanował drżenie łydek w obronie i w ostatnich minutach nie pozwalał na mocne zagrażanie Maciejowi Kikolskiemu.

1
1
1
75'

Radomiak Radom. Schodzi: Rafał Wolski. Wchodzi: Leandro.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Jugas za ostre przewinienie.

1
2
2
69'

Cracovia. Schodzi: Ajdin Hasić. Wchodzi: Amir Al-Ammari.

63'

Gol! Strzelił David Olafsson.

Cracovia potrafiła wrócić na powierzchnię, ponieważ całkiem żwawo strzeliła gola na 1:2 w 63. minucie. David Olafsson znalazł się w dobrym miejscu pola karnego i oddał płaski strzał tuż za linię bramkową. Szczęśliwie, ponieważ jego kompan Mick van Buren prawie zatrzymał futbolówkę.

8
61'

Żółtą kartkę otrzymał David Olafsson za ostre przewinienie na Leonardo Rochy.

Cracovia
1
1
2
59'

Gol! Strzelił Zie Ouattara. Asystował mu Rafał Wolski.

Radomiak nie kombinuje i jest skuteczniejszy od przeciwnika. W 59. minucie padła bramka na 2:0, która była efektem szybkiego ataku gospodarzy na lewej stronie boiska. Płaskie dośrodkowanie zostało przepuszczone przez Rafała Wolskiego w kierunku Leonardo Rochy oraz Zie Ouattary. Ostatecznie strzelił ten drugi i wpakował piłkę pod poprzeczkę w bramce Henricha Ravasa.

5
3
4
13
56'

Na początku drugiej połowy meczu była przerwa spowodowana zadymieniem stadionu. Kibice Radomiaka wykorzystali pirotechnikę do przygotowania oprawy patriotycznej. Zanim gra została wznowiona, Cracovia miała już w jedenastce dwóch zmienników, ponieważ na boisko weszli David Kristjan Olafsson oraz Michał Rakoczy.

1
54'

Piłka ponownie sunie po murawie.

1
1
2
52'
49'

Przerwa w grze spowodowana urazem, a dodatkowo zadymiło się z patriotycznej oprawy prezentowanej przez fanatyków Radomiaka.