Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kacper Łukasiak za przewinienie taktyczne.

ZMIANA
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Virgil Ghita. Asystował mu Amir Al-Ammari.

W 90. minucie Cracovia postawiła na swoim. Pasy miały rzut wolny za przewinienie Fredrika Ulvestada. Za jego wykonanie zabrał się Amir Al-Ammari i perfekcyjnie dostarczył piłkę na głowę Virgila Ghity. Defensor główkował sprytnie w sam narożnik bramki.

25
11
7
8
14
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Fredrik Ulvestad za faul na Davidzie Olafssonie.

3
3
1
3
83'
ZMIANA
82'
ZMIANA
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu. Pogoń Szczecin naciskała po wyrównaniu, ale akurat przed momentem Cracovia miała możliwość zdobycia decydującego gola. Nieznacznie spudłował Filip Rózga na zakończenie solowego rajdu.

4
3
1
2
76'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Rózga za ostre przewinienie na Leonardo Koutrisie.

6
3
14
15
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leo Borges. Asystował mu Linus Wahlqvist.

Po uderzeniu Kacpra Łukasiaka szczecinianie mieli jeszcze korner i właśnie ten stały fragment gry przekuli w gola na 1:1 w 72. minucie. Do bramki Henricha Ravasa strzelił Leonardo Borges. Kompletnie nieobstawiony Brazylijczyk strzelił celnie po dośrodkowaniu Wahana Biczachczjana przedłużonym przez Linusa Wahlqvista. Obrona z Krakowa została kompletnie zgubiona.

19
7
5
27
28
71'

Dopiero w 71. minucie Henrich Ravas musiał wznieść się na wyżyny umiejętności. Bramkarz Cracovii rzucił się w kierunku narożnika w bramce i dosięgnął piłkę po strzale z dystansu Kacpra Łukasiaka. Młodzieżowiec kopnął futbolówkę technicznie i nieomal dokręcił ją do siatki.

5
2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Łukasiak za ostre przewinienie na własnej połowie boiska.

7
6
2
6
67'
ZMIANA

Cracovia. Schodzi: Ajdin Hasić. Wchodzi: Filip Rózga.

3
3
1
1
1
66'

Pogoń Szczecin podkręca tempo, bo i w ostatnim fragmencie spotkania nie będzie mieć niczego do stracenia. Przed momentem Fredrik Ulvestad próbował centrować do Efthymisa Koulourisa, jednak Virgil Ghita odbił piłkę na korner zgodnie z przepisami.

1
1
2
2
2
63'

Leonardo Borges popisał się rewelacyjnym wślizgiem i nie pozwolił oddać strzału Mickowi van Burenowi w pojedynku z Valentinem Cojocaru. Ogromna radość Brazylijczyka po wybiciu piłki na korner.

3
2
3
2
1
57'

Druga połowa wygląda podobnie do pierwszej. Niezmiennie Cracovia jest groźniejsza w ofensywie. W 57. minucie Pasy nieomal dołożyły gola po krótkim rozegraniu rzutu rożnego. Wrzutka Ajdena Hasicia poszybowała w kierunku dalszego słupka do Kamila Glika, któremu nie udało się przymierzyć w narożnik bramki Pogoni.

2
1
1
2
1
51'

Leonardo Borges podłączył się do ataku przyjezdnych i trafił swoim uderzeniem z kilkunastu metrów prosto w dobrze ustawionego Henricha Ravasa.

1
3
1
4
48'

Krótkie zamieszanie na obrzeżach pola karnego Cracovii zakończyło się dwoma uderzeniami Wahana Biczachczjana. Reprezentant Armenii nie przebił się swoim strzałem z okolicy linii pola karnego.