Korona spokojnie dogrywa ten mecz w doliczonym czasie.

5
5
90+3'

Trener Fornalik wykorzystał już limit zmian, więc Zagłębie kończy mecz w dziesiątkę.

2
2
90+2'

Hładun skutecznie piąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po chwili strzelał z dystansu Fornalczyk, ale został zablokowany.

1
2
1
1
90+1'

Kurminowski nie jest w stanie opuścić murawy o własnych siłach. Wezwane nosze.

1
1
3
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

1
2
90'

Potrzebna interwencja sztabu medycznego. Przerwa w grze.

1
1
89'

Jeszcze jakiś uraz Kurminowskiego.

1
1
88'

Nie ma Zagłębia w ostatnich minutach. Tutaj nie ma prawa nic się wydarzyć złego z perspektywy gospodarzy.

4
4
85'

Niezły strzał Błanika z rzutu wolnego, ale zachował czujność w bramce Hładun i odbił piłkę.

4
3
1
1
2
82'
79'

Seria błędów. Najpierw fatalnie zachował się Ławniczak, który sprezentował stuprocentową sytuację Trejo, ale ten źle przyjął piłkę i dał się dogonić obrońcy Zagłębia.

1
1
1
2
3
78'

Radwański z rzutu rożnego. Strącił piłkę Ławniczak, ale Kurminowski nie zdołał oddać strzału i pewnie interweniował Dziekoński.

5
4
77'

Zagłębie gra bardzo powoli i poza tymi dwoma strzałami z dystansu za bardzo nie zagraża bramce Dziekońskiego.

3
3
76'

Kwadrans do końca. Korona uspokoiła sytuację na boisku, choć z drugiej strony trudno mówić, by straciła kontrolę.

4
4
73'
73'
72'
Korona Kielce
2
2
1
2
2
71'

Tym razem zza pola karnego mocno uderzył Mróz, lecz piłka przeleciała dobry metr obok słupka.

1
2
1
1
70'

Niezła próba Adamczyka z dystansu, ale Dziekoński nie wypuścił piłki z rąk.

4
2
1
67'
65'

I kolejna szansa dla Zagłębia, tym razem było bardzo blisko gola samobójczego, ale Dziekoński złapał piłkę po dość dziwnej interwencji Pau Resty.

4
4
64'

Pieńko podał płasko w pole karne - do nikogo. Sejk był wyraźnie spóźniony w tej akcji.

4
5
63'

Akcja gości na małej przestrzeni, jednak Wdowiak strzelił tylko w boczną siatkę.

3
2
62'
62'
61'

Pół godziny do końca i niewiele się zmienia. Zagłębie jest równie bezradne.

3
3
1
1
58'
KGHM Zagłębie Lubin
4
4
1
57'

Akcja gości, Kłudka podał płasko w pole karne, ale Mróz nie był w stanie wypracował sobie sytuacji strzeleckiej w polu karnym.

3
3
55'

Strasznie senny zrobił nam się ten mecz. Jedni nie muszą atakować, drudzy nie potrafią. No i tak sobie gramy w środku pola.

3
3
52'

Ależ wolno gra Zagłębie. Nie ma tu żadnego elementu zaskoczenia.

5
4
1
1
51'

Dziekoński długo zbiera się do wznowienia gry z piątego metra. Korona ma korzystny wynik i pilnuje, by nie stało się jej nic złego.

5
5
48'

Zagłębie przegrywa, więc logika kazałaby sądzić, że rzuci się do ataku, jednak nic takiego nie ma obecnie miejsca.