PKO Ekstraklasa: 8. kolejka
15 wrz 2024 12:15
komentarz

Podział punktów w Gliwicach. Prowadziła Puszcza, ale Piast dość szybko wyrównał po rzucie karnym.

1
90+4'

Kontra Piasta 3 na 1, ale tragicznie w końcowej fazie podawał Kądzior!

2
1
2
90+3'
90+2'

Dogranie w pole karne, strzał głową zawodnika Piasta był anemiczny i niecelny.

2
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 5 minut.

1
2
89'

Nerwowo w końcówce. Przed momentem drobna przepychanka przy bocznej linii. Punkt wyraźnie raduje graczy Puszczy.

1
2
2
85'

Tomasiewicz doszedł do dośrodkowania w polu karnym. Strzał głową był jednak niecelny.

1
83'

Piast przy piłce, Puszcza nastawiła się na wyprowadzanie kontr.

1
1
80'
81'
80'

Wchodzimy w decydujące losy meczu. Wydaje się, że ten kto strzeli, wygra spotkanie.

2
1
77'
76'

Rzut wolny dla Puszczy. Dogranie w pole karne poszybowało wprost w ręce bramkarza.

3
74'

Piast chce więcej, gliwiczanie ruszyli po zwycięskiego gola. Co na to Puszcza?

2
2
72'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Komar wyczuł intencje Chrapka, ale pod brzuchem przepuścił uderzenie! 1:1!

Piast Gliwice
9
2
2
70'

Rzut karny dla Piasta Gliwice!

4
3
1
1
2
69'

Trwa analiza VAR. Kossidis trafiony w rękę, sędzia już przy monitorze!

3
1
1
68'

Kossidis zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym. Gospodarze zamarzyli o "jedenastce".

6
1
1
66'

Gol! Strzelił Piotr Mroziński. Asystował mu Michalis Kossidis. A tymczasem gracze Puszczy rozbili obronę Piasta. Piłka trafiła do Mrozińskiego, a ten strzałem z ok. 14 metrów, przy słupku, pokonał Placha! 0:!!

3
1
2
3
65'

Pyrka znalazł się z piłką w okolicach przedpola. Strzał był mocny, ale poszybował wprost w dobrze ustawionego Komara.

62'

Wciąż żadna z drużyn nie potrafi zdominować rywala. Sporo niedokładności w Gliwicach.

59'

Zagranie do Rosołka, który jednak miał problemy z zabraniem się z piłką. Cóź, w Legii nie wychodziło, podobnie jest w Piaście.

1
1
56'

Kądzior wpadł z piłką w pole karne, płaski strzał z trudnej pozycji minął bramkę Komara.

56'

Z rzutu wolnego dogrywał Pyrka. Jednak bardzo niedokładnie. Rwana jest gra po przerwie. Zespoły nie potrafią złapać rytmu.

1
1
53'

A teraz cierpi Tomasiewicz. Gra nie jest ostra, natężenie urazów może zaskakiwać.

2
50'

Zdaniem sędziego Kądzior przewinił i został ukarany.

1
1
2
49'

Zderzenie głowami Siplaka i Kądziora. Piłkarze potrzebują pomocy.

1
47'

Indywidualna akcja Kossidisa, który w łatwy sposób w polu karnym ograł Czerwińskiego. Strzał z siedmiu metrów odbił Plach!