3
1
1
komentarz

Udanie zakończyła Wisła Kraków pierwsze spotkanie I rundy eliminacji do Ligi Europy. Gracze Białej Gwiazdy 2:0 pokonali KF Llapi Podujevo.

13
8
3
1
1
90+5'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Wisła dołożyła drugą bramkę! Po rzucie rożnym Uryga uderzył w poprzeczkę, po chwili poprawił Rodado i stadion oszalał! 2:0!

77
34
11
9
9
90+3'

Drużyna z Kosowa jeszcze stara się zaatakować, ale bez większej wiary w powodzenie.

3
3
3
3
1
90'

Pogramy jeszcze przez 5 minut.

4
1
3
6
7
90'

Próba gości, dogranie z lewej strony. Bramkarz Wisły pewnie na przedpolu.

4
2
1
1
1
87'

Nie może podobać się końcówka meczu. Wisła dość statyczna, rywale bez pomysłu na konkretny atak.

3
4
1
1
3
84'

Goście starają się wysokim pressingiem atakować graczy Wisły. Krakowianie już raczej marzą o dotrwaniu do końca.

3
4
3
1
3
83'

Żółtą kartkę otrzymał Besar Musolli.

Besar Musolli #23
2
1
81'

Wisła Kraków. Schodzi: Angel Baena. Wchodzi: Giannis Kiakos.

wchodzi Wchodzi
Giannis Kiakos #30
schodzi Schodzi
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Oliwier Sukiennicki .

Oliwier Sukiennicki #19
4
3
2
4
79'

Goście wyraźnie się rozkręcają. Wisła w końcówce może mieć problemy z utrzymaniem prowadzenia.

2
2
1
1
78'

KF Llapi. Schodzi: Ilir Blakcori. Wchodzi: Arber Bytyqi.

Arber Bytyqi #19
Ilir Blakcori #18
1
78'

KF Llapi. Schodzi: Ergyn Ahmeti. Wchodzi: Luzim Peci.

Luzim Peci #20
Ergyn Ahmeti #17
1
1
77'

Coraz groźniejsi są gości. Gashijan uderzył z ok. 16 metrów. Piłka po nodze obrońcy spadła na górną siatkę.

2
3
2
2
2
75'

Główkował Rodado, próba z ok. ośmiu metrów była słaba i wyraźnie niecelna.

1
1
2
1
74'

Dogranie w pole karne gości, bramkarz gości pewnie interweniował. Po chwili Uryga dość szczęśliwie zablokował strzał z pola karnego Blendia Baftiu.

2
2
2
73'

KF Llapi. Schodzi: Ahmed Januzi. Wchodzi: Elvir Gashijan.

Elvir Gashijan #77
Ahmed Januzi #27
71'

Decydujące fragmenty gry. Czy Wisła powalczy o powiększenie zaliczki? A może skupi się na obronie skromnego prowadzenia?

1
4
3
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Hamdi Namani.

Hamdi Namani #7
1
1
68'

Wisła Kraków. Schodzi: Igor Sapała. Wchodzi: Karol Dziedzic.

Karol Dziedzic #20
1
2
2
1
1
68'

Wisła Kraków. Schodzi: Patryk Gogół. Wchodzi: Mateusz Młyński.

Mateusz Młyński #11
67'

Uderzał Sukiennicki, zagrożenia pod bramką nie stworzył.

2
1
65'

Pierwsze od dłuższego czasu wyjście gości. Krakowianie pewnie się bronią.

4
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch. Zbyt ostro pod bramką rywala Jaroch i mamy kartkę dla Wiślaka.

Bartosz Jaroch #25
1
1
1
1
2
60'

Do piłki dwanaście metrów przed bramką dopadł Uryga, strzał poszybował tam, gdzie stał bramkarz! To powinien być gol!

4
1
1
1
2
58'

Kontra gości, płaski strzał z ok. 16 metrów oddał Januzi. Bramkarz pewnie interweniował.

4
1
1
1
1
58'

Uderzył Gogół, bramkarz odbił piłkę, a starający się dobijać Rodado został zablokowany.

1
1
1
55'

Sukiennicki zdecydował się na strzał z ok. 16 metrów. Trafił w obrońcę. Wisła w ataku!

4
1
1
52'

Powinno być 2:0! Strzał Rodado odbił bramkarz, poprawiał z bliska Baena. ale trafił w poprzeczkę! Niewiarygodne pudło!

3
5
6
4
5
51'

Odpowiedź krakowian. Dogranie w pole karne z prawej strony. Zabrakło uderzenia.

1
4
1
49'

Groźne dogranie w pole karne krakowian. Na szczęście nikt nie dobił piłki do bramki.

2
47'

Dwóch graczy gości leży na boisku, jeden pozbierał się. Namani poważniej ucierpiał.