35
11
9
90+5'

Gwizdy publiczności, bo Valencia nie potrafi przedostać się pod pole karne rywala.

59
29
8
12
9
90+4'

Lewandowski blisko hat-tricka. Dobrze opanował piłkę w polu karnym, następnie huknął lewą nogą ile fabryka dała, ale nie trafił w bramkę.

53
23
22
48
23
90+3'

Goście grają na utrzymanie piłki. Valencia w defensywie.

31
15
12
11
12
90+1'

Casado marnuje stuprocentową sytuację. Miał przed sobą tylko bramkę, ale fatalnie trafił w piłkę i strzelił obok.

19
19
26
16
18
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

9
4
15
11
24
89'

Jedna z nielicznych szans dla gospodarzy, był rzut wolny, ale źle centrował Pepelu. Piłka wybita.

20
10
1
3
10
87'

Barcelona nie oddaje piłki Valencii.

52
22
4
5
9
86'
ZMIANA
17
3
7
5
5
85'
ZMIANA
85'

Pedri pokusił się o uderzenie z dystansu, ale piłka przeleciała obok słupka.

9
4
3
11
11
83'

Pedri czekał na piłkę w polu karnym, ale się nie doczekał. Gerard Martin zagrał za plecy. Odrobina precyzji i byłaby szansa na trzeciego gola.

13
6
11
15
17
81'

Correia zdemolowany przez Kounde. Bardzo ostre wejście obrońcy Barcelony.

14
6
6
10
13
80'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach.

5
4
4
6
8
81'
ŻÓŁTA KARTKA
5
3
3
9
9
77'
ZMIANA

Valencia CF. Schodzi: Jesus Vazquez. Wchodzi: Martin Tejon.

3
77'
ZMIANA

Valencia CF. Schodzi: Rafa Mir. Wchodzi: David Otorbi.

David Otorbi #27
3
2
1
76'

Przerwa na picie.

20
11
8
6
7
74'

Barcelona raczej kontroluje boiskowe wydarzenia, choć w piłce nożnej nigdy nic nie wiadomo. Valencia na pewno się nie podda.

14
6
2
4
9
73'

Świetna dwójkowa akcja Pedri - Yamal, ale zabrakło trochę dokładności przy ostatnim podaniu, przez co Yamal nie znalazł się w sytuacji sam na sam z Mamardaszwilim.

16
12
7
13
9
71'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Marc Bernal. Wchodzi: Eric Garcia.

Marc Bernal #28
7
5
1
2
3
70'

Mosquera w ostatniej chwili zablokował strzał Lewandowskiego. Było blisko hat-tricka.

23
12
7
17
24
69'

Żółtą kartkę otrzymał Andreas Christensen.

10
7
3
8
10
68'

Raphinha przewrócił się w polu karnym po kontakcie z nogą Jesusa Vazqueza, ale tym razem sędzia nie dopatrzył się faulu.

5
5
3
8
13
66'
ZMIANA

Valencia CF. Schodzi: Diego Lopez. Wchodzi: Dani Gomez.

Dani Gomez #17
Diego Lopez #16
3
1
2
66'
ZMIANA
66'

Ładna akcja gospodarzy, ale w końcowej fazie popsuł ją Andre Almeida. Dośrodkowanie w trybuny.

5
6
1
3
4
64'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Pedri.

20
9
5
3
2
64'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Alex Balde. Wchodzi: Gerard Martin.

Gerard Martin #35
12
4
3
4
2
63'
ZMIANA
61'

Pół godziny do końca. Trenerzy wykorzystują ten czas, by przekazać wskazówki zawodnikom.

12
2
5
5
5
60'

Balde zgłosił uraz. Usiadł na murawie i chyba pokazuje, że potrzebuje zmiany. Na razie otrzymał pomoc od lekarzy.

5
5
5
21
12
57'

Yamal popisał się fantastycznym podaniem na wolne pole. Ferran Torres miał mnóstwo miejsca i czasu, ale strzelił bardzo źle i Mamardaszwili nie dał się pokonać w sytuacji sam na sam!

15
13
8
18
30
56'

Cubarsi faulował Hugo Duro. Gospodarze domagają się drugiej żółtej kartki dla zawodnika Barcelony, ale sędzia nie reaguje.

12
13
6
9
10
56'

Akcja Barcy, ale to nie było dobre dośrodkowanie Balde. Gospodarze bez problemu wybili piłkę.

5
6
6
13
10
54'

Pepelu miał troszeczkę miejsca przed polem karnym, jednak nie oddał czystego strzału. Lekko i niecelnie, dobre dwa metry od słupka.

3
5
5
5
9
53'

Znowu Hugo Duro. Nic sobie nie robił z obecności Balde po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale strzelił nad bramką.

10
5
5
7
4
52'

Gol tuż przed przerwą totalnie wybił z rytmu ekipę Valencii.

19
13
4
6
4
51'

Wreszcie zaatakowała Valencia. Correia zagrał w pole karne z prawej strony, ale Hugo Duro nie doszedł do strzału głową. Sugeruje, że był pchnięty przez Cubarsiego, ale faulu nie było.

12
7
2
7
5
49'
GOOOOOOL!!!

Bardzo pewnie wykonany ten rzut karny przez Lewandowskiego. Barcelona już prowadzi!

330
120
21
11
17
48'

Lewandowski podchodzi do piłki.

131
38
14
10
10
47'

Raphinha faulowany przez Mosquerę! Złe zachowanie obrońcy Valencii.

32
19
10
8
8
47'

Sędzia wskazuje na rzut karny dla Barcelony!

63
25
6
4
9
46'

Szansa dla Barcelony. W dużym zamieszaniu piłkę w polu karnym opanował Yamal, ale strzelił zbyt lekko i Mamardaszwili spokojnie interweniował.