2
2
85'

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Raphinha.

7:0! Kosmiczny wynik. Ferran Torres zameldował się na boisku golem po trzeciej asyście Raphinhi. Liczby Brazylijczyka w tym meczu to trzy gole oraz trzy asysty.

78
38
14
5
10
84'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Martin za ostre przewinienie.

Mario Martin #12
10
12
7
4
2
83'

FC Barcelona. Schodzi: Dani Olmo. Wchodzi: Pablo Torre.

7
6
3
1
4
82'

Gol! Strzelił Dani Olmo. Asystował mu Raphinha.

FC Barcelona nie miała litości dla katastrofalnie broniącego przeciwnika. W 82. minucie Dani Olmo przerwał niemoc strzelecką i oddał strzał prosto do siatki. Nowy pomocnik Blaugrany dostał podanie od Raphinhi, a następnie wtargnął w pole karne obok bezradnego obrońcy i dołożył gola na 6:0.

51
29
15
5
8
80'

W ostatnim momencie przyjezdni poradzili sobie z powstrzymaniem ataku budowanego przez Raphinhę w porozumieniu ze zmiennikiem Ferminem Lopezem.

7
5
2
3
3
79'

Raul Moro jest chyba najgroźniejszym spośród zawodników Realu Valladolid. Ponownie grasował w pobliżu bramki przeciwnika, jednak nie zna sposobu na pokonanie doświadczonego Marca-Andrego ter Stegena.

4
7
4
3
1
77'

Przerwa na wodę.

11
6
4
3
2
75'

Już tylko kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

13
4
2
4
5
74'

Żółtą kartkę otrzymał Kike Perez za ostre przewinienie wślizgiem w środku pola.

Kike Perez #8
12
7
4
3
3
72'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Lamine Yamal.

Raphina nie zamierza zatrzymać się. Hat-trick tego zawodnika i prowadzenie Dumy Katalonii aż 5:0!

71
29
9
5
9
64'

Gol! Strzelił Raphinha.

Nie Robert Lewandowski, a Raphinha skompletował dublet w 64. minucie. W gąszczu zawodników w polu karnym Realu Valladolid było dużo przypadku, a najbardziej przytomnie zachował się tam Brazylijczyk.

118
56
18
11
12
62'

Real Valladolid. Schodzi: Ivan Sanchez. Wchodzi: Mario Martin.

Ivan Sanchez #10
3
31
3
3
61'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Fermin Lopez.

8
45
7
4
1
61'

FC Barcelona. Schodzi: Pau Cubarsi. Wchodzi: Sergi Dominguez.

Sergi Dominguez #36
5
58
6
2
61'

FC Barcelona. Schodzi: Marc Casado. Wchodzi: Eric Garcia.

Marc Casado #17
11
8
4
60'

Godzina meczu za drużynami i za moment festiwal zmian.

10
4
8
4
4
57'

Robert Lewandowski nie zaspokoił oczywiście apetytu jednym golem i w 57. minucie strzelił w słupek!

22
13
16
28
18
58'

Trener Realu Valladolid wymienił za jednym zamachem obu napastników i w zasadzie trudno się temu dziwić.

9
8
3
3
5
56'

Real Valladolid. Schodzi: Selim Amallah . Wchodzi: Chuky San Jose.

4
56'

Real Valladolid. Schodzi: Marcos Andre. Wchodzi: Juan Latasa.

Juan Latasa #14
3
3
4
1
54'

Nieudane wykonanie rzutu rożnego, poradzili sobie skoncentrowani broniący.

4
4
4
4
6
50'

Dani Olmo niezmiennie pechowo w pobliżu bramki przeciwnika. Tym razem dostał podanie od Roberta Lewandowskiego, jednak nie przebił się swoim uderzeniem przez ciasno ustawionych obrońców Realu Valladolid.

11
Czy Robert Lewandowski strzeli drugiego gola Realowi Valladolid?
30
24
10
9
15
komentarz

Najważniejszym wydarzeniem w pierwszej połowie meczu był gol Roberta Lewandowskiego. Jako że do bramki Realu Valladolid strzelali również Raphinha oraz Jules Kounde, to FC Barcelona jest na zdecydowanym prowadzeniu 3:0.

26
22
7
3
9
45+2'

Gol! Strzelił Jules Kounde.

Przed przerwą padła jeszcze bramka na 3:0 dla Dumy Katalonii. W czasie doliczonym gospodarze mieli rzut rożny po zablokowanym strzale z rzutu wolnego Roberta Lewandowskiego. FC Barcelona przekuła ten stały fragment gry w kolejnego gola. Najlepiej w polu karnym Realu Valladolid zachował się Jules Kounde.

103
66
15
7
7
45'

Doliczone cztery minuty.

5
3
1
4
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Javi Sanchez za blokowanie ręką strzału Roberta Lewandowskiego.

Javi Sanchez #5
18
15
7
10
10
41'

Dani Olmo nie ma na razie szczęścia, ponieważ już drugie uderzenie reprezentanta Hiszpanii zatrzymało się na słupku!

9
14
7
9
7
39'

Interweniował również Karl Hein, który zmierzył się z mocnym uderzeniem Daniego Olmo.

17
13
10
6
7
37'

Dopiero w 37. minucie zrobiło się gorąco kibicom oraz piłkarzom z Barcelony. Akcja Realu Valladolid mogła zakończyć się golem kontaktowym, gdyby nie interwencja Marca-Andrego ter Stegena po strzale osamotnionego Raula Moro.

15
11
10
9
7
35'

Na razie żaden faul nie został wyceniony przez sędziego na napomnienie żółtym kartonikiem, choć przed momentem bezpardonowo potraktowany został Jules Kounde.

8
12
14
11
13
33'

Była krótka przerwa w grze.

9
6
10
7
7
30'

Dwa kwadranse meczu za drużynami i FC Barcelona zdążyła zdobyć dwubramkowe prowadzenie strzałami Raphinhi i Roberta Lewandowskiego. Trudno spodziewać się, że gospodarze zaspokoili swój apetyt na gole tymi trafieniami. Tym bardziej, że nadal spędzają dużo czasu na połowie Realu Valladolid.

20
16
5
4
4
27'

Nie zanosi się na jakikolwiek kłopot faworyta ze zdobyciem kolejnego kompletu punktów do tabeli La Ligi.

42
25
8
9
10
24'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Lamine Yamal.

W 24. minucie meczu jest już 2:0, a z gola cieszy się Robert Lewandowski. Polak umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców La Ligi dzięki czwartemu trafieniu w sezonie. Kapitan reprezentacji Polski dostał podanie od Lamine'a Yamala, po czym reszta należała już do niego. Robert Lewandowski uniknął spalonego, utrzymał się na nogach i pokonał uderzeniem Karla Heina. Brawo, Robert.

515
187
46
21
25
23'

Pierwsza połowa meczu jest już za półmetkiem.

52
29
13
12
11
22'

Po zdobyciu prowadzenia FC Barcelona nie zamierza oddać piłki przeciwnikom.

27
18
8
6
11
20'

Gol! Strzelił Raphinha. Asystował mu Pau Cubarsi.

W 20. minucie drużyna Hansiego Flicka przestała ostrzegać przeciwnika, a zdobyła wyczekiwanego w Barcelonie gola na 1:0. To Raphinha znalazł sposób na pokonanie Karla Heina. Piłka znalazła się u Brazylijczyka po dograniu Paua Cubarsiego. Od tego momentu FC Barcelona może pilnować zasłużonego prowadzenia.

91
54
9
8
10
17'

FC Barcelona miała pierwszą możliwość zaskoczenia bramkarza przeciwnika po rzucie rożnym. Piłka kopnięta jednak zbyt głęboko i nie stanowiła dużego niebezpieczeństwa dla Realu Valladolid.

14
6
7
8
7
15'

Na zakończenie pierwszego, bezbramkowego kwadransa spotkania była krótka przerwa spowodowana urazem. Zanosi się na to, że przed przerwą będzie doliczony przez sędziego czas.

7
7
10
8
4
12'

Pierwsze tak konkretne przyspieszenie zawodników Realu Valladolid. Dośrodkowanie zostało poskromione przez Julesa Kounde i Marc-Andre ter Stegen nie musiał jeszcze interweniować.

12
7
9
9
8
6'

Ponownie w ataku FC Barcelona, jednak przyjezdni są zmobilizowani w obronie i poradzili sobie z poskromieniem dośrodkowania.

19
19
19
9
8
4'

Blaugrana nie zamierza oddawać pole przeciwnikom i od początku meczu przeprowadza ataki w kierunku bramki Karla Heina. W 4. minucie zapachniało prowadzeniem po rajdzie i dośrodkowaniu Lamine'a Yamala. Możliwość oddania uderzenia miał Robert Lewandowski, ale ostatecznie zrobił to Dani Olmo. Nowy pomocnik FC Barcelony pomylił się nieznacznie.

12
11
9
9
9
2'

FC Barcelona w klasycznych strojach, a przeciwnik Blaugrany na biało. Czekamy na pierwsze ofensywne przyspieszenia tego spotkania.