(0:0)
Zakończony

Real Betis

komentarz

Kylian Mbappe przełamał się w La Lidze. Francuz było autorem dwóch goli w domowej potyczce Realu Madryt z Realem Betis, którą Królewscy wygrali 2:0.

10
6
3
1
1
90+4'

Roque z piłką w polu karnym Realu Madryt. Brazylijczyk zbyt długo zwlekał z uderzeniem i ostatecznie został zablokowany.

2
1
1
1
90+2'

Betis rozgrywa piłkę w okolicach środka pola i już od dawna marzy o końcu meczu.

2
1
2
4
2
90'

Pogramy jeszcze przez 6 minut.

1
1
3
1
1
90'

I już Endrick uderzył na bramkę. Golkiper nogami odbił piłkę!

2
2
1
2
1
89'
1
1
3
1
2
88'

Modrić dogrywał w pole karne gości, którzy cało wyszli z opresji.

2
1
1
1
1
86'

Kontra Betisu. Goście wyraźnie mają swoje problemy i grają bez większej wiary w powodzenie.

2
1
1
1
1
85'

Real Madryt ma wszystko pod kontrolą i nie pozwala rywalom nawet na próbę ataku.

4
4
1
1
3
84'
3
5
10
3
1
83'
1
83'
1
1
1
1
80'

Rozochocił się Mbappe, który marzy o trzecim golu, a koledzy chcą mu w tym pomóc.

10
7
1
1
2
78'

W meczu wszystko jasne, za nami przerwa na uzupełnienie płynów. Dogrywamy kwadrans i do szkoły, niestety.

5
4
1
2
75'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Pewny strzał Mbappe i Real Madryt już może być pewny swego! 2:0!

Real Madryt
24
17
6
8
21
75'

Rzut karny dla Realu? Ciekawy to jest kraj, ta Hiszpania.

5
6
4
2
13
74'

A jednak mamy VAR. Sprawdzamy czy był faul i czy nie było spalonego.

3
3
1
1
6
73'

Vinicius padł w polu karnym po fauli bramkarza, sędzia pokazał spalonego. Czy jednak miał rację?

6
1
1
2
2
72'
Assane Diao #38
Rodri Sanchez #17
1
1
1
1
70'

Betis po stracie gola stara się poukładać wszystko i zaatakować. Teraz ma z tym jednak problemy.

4
2
2
2
3
67'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Federico Valverde. No i przełamał się! Valverde przepięknie zagrał, stojąc tyłem, do Mbappe, a ten z kilku metrów do siatki! 1:0!

24
15
6
12
28
65'
65'
65'
Real Madryt
7
3
3
2
1
64'

Dogranie z prawej strony, Courtois był czujny. Piłka omal nie spadła mu "za kołnierz".

7
3
3
3
1
63'

Szarpnął lewą stroną Vinicius, dogranie do Mbappe, a ten kolejny raz został zablokowany.

6
8
5
3
4
62'

Męczy się Real Madryt, a czas dla Królewskich płynie coraz szybciej.

6
2
2
3
1
59'

To nam się Vinicius zaczyna denerwować. Chłop się musi uspokoić, bo za moment weźmie szybszy prysznic.

14
16
3
5
2
58'

Tymczasem kontra Betisu, strzał Abde zatrzymał się na bocznej siatce.

4
3
3
3
6
58'

Real atakuje zrywami, jednak wciąż czegoś brakuje Królewskim.

7
4
2
3
2
57'
Johnny Cardoso #4
1
1
1
57'
Aitor Ruibal #24
1
2
1
1
54'

W końcu celna próba Betisu. Uderzył Rodri, w środek bramki.

6
5
1
1
2
52'

Llorente zagrał ręką we własnym polu karnym, sędzia uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami.

5
2
5
3
7
50'

Strzał Viniciusa wylądował na słupku, a poprawiający Mbappe przestrzelił z ośmiu metrów, a przed sobą miał pustą bramkę. Francuza uratował fakt, że... był na spalonym.

4
12
5
4
4
47'

Od początku 2. połowy Królewscy w natarciu. Gospodarze starają się grać szybciej.