(0:0)
Zakończony

Real Madryt

komentarz

Mnóstwo szczęścia miał Real Madryt, który rywalizował w San Sebastian z Realem Sociedad. O wygranej Królewskich zadecydowały wykorzystane przez Viniciusa Juniora i Kyliana Mbappe rzuty karne.

2
1
1
90+4'

Efektowny strzał z dystansu Modricia świetnie obronił bramkarz!

1
2
90+2'

Jeszcze miejscowi szukają kontaktu, ale oni swoje okazje już mieli wcześniej. Zmarnowali je.

4
4
2
4
3
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 4 minuty.

4
4
7
2
2
89'

Real Madryt. Schodzi: Kylian Mbappe. Wchodzi: Endrick.

4
4
4
4
4
88'

Dwie piłki pojawiły się na boisku, dziwna sytuacja, bo znajdowały się niedaleko siebie, a sędzia gry nie przerwał.

2
3
3
2
3
86'

Tymczasem Vinicius uderzał z pola karnego, Został zablokowany. Będzie rzut rożny.

5
2
2
3
2
85'

Wściekli na sędziego są kibice gospodarzy, ale po spotkaniu będą mogli przyznać, że arbiter miał rację.

4
5
1
1
2
84'
Ander Barrenetxea #7
6
5
3
1
1
82'
Jon Pacheco #20
5
5
2
1
1
82'

Akcja Realu Madryt przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
1
1
1
2
81'

Real Sociedad jeszcze stara się wrócić do gry, ale ma problemy z zagrożeniem gościom.

3
4
79'
Real Madryt
2
3
3
1
1
78'
wchodzi Wchodzi
Aihen Munoz #3
schodzi Schodzi
Javi Lopez #12
2
1
89'
76'
Benat Turrientes #22
Luka Sucic #24
1
1
76'
Nayef Aguerd #21
2
2
1
75'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Do piłki tym razem podszedł Mbappe, Remiro bez szans! 0:2!

Real Madryt
11
10
1
5
5
73'

Nie ma wątpliwości! Rzut karny dla Realu Madryt!

9
7
3
2
5
73'

Sędzia przy monitorze. Vinicius nadepnięty. Będzie rzut karny?

6
3
1
1
1
72'

Vinicius z łatwością przedostał się z piłką w pole karne, dogranie ostatecznie nie dotarło do Mbappe.

3
3
4
2
2
69'

Po rzucie wolnym zamieszaniu pod bramką Courtois, który w końcu wybił piłkę na rzut rożny!

7
4
5
2
2
68'

Jak na razie miejscowi biją głową w mur. Królewscy cofnęli się i czekają na rywala.

7
7
4
2
2
65'

Real Madryt po objęciu prowadzenia nie pozwala gospodarzom na wiele. Gospodarze w ataku, z którego na razie niewiele wynika.

7
5
5
3
3
63'
Orri Oskarsson #9
3
3
12
5
5
63'
3
3
3
4
4
62'

Dogranie w pole karne do Sadiqa, który do piłki nie doszedł.

3
2
2
2
2
60'

Próba charakteru dla gospodarzy, którzy w meczu mieli swoje szanse, ale pechowo stracili gola.

11
7
2
5
3
58'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Mocny strzał Viniciusa, Remiro wyczuł intencje strzelca, ale nie był w stanie odbić piłki! 0:1!

23
13
8
13
14
57'

Głupota Gomeza, który ręką zatrzymał strzał sprzed pola karnego. Rzut karny dla gości!

9
7
5
6
10
56'

Trwa wyrównane spotkanie w San Sebastian. Akcja za akcję.

5
2
2
2
2
53'

Do dogrania z kornera doszedł Militao, ale uderzył głową wprost w bramkarza.

21
21
21
22
22
51'

Szarżował Vinicius, jednak ostatecznie akcja bez uderzenia, bez zagrożenia.

5
5
2
13
10
49'

Real Madryt po alarmie na początku 2. połowy nie pozwala rywalom na wiele, sam szuka gola.

5
3
3
4
4
46'

Niewiarygodne! Trzeci raz piłka wylądowała na obramowaniu bramki Królewskich! Z siedmiu metrów w słupek trafił Susic!