2 poł.
62'

Espanyol Barcelona

61'

Real szybko wrócił do gry i ma dwa kwadranse, aby zdobyć drugą bramkę, na wagę wygranej.

1
61'
ŻÓŁTA KARTKA
2
2
1
60'
ZMIANA
1
1
3
2
2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Carvajal. Tragiczne zachowanie bramkarza gości, który tak odbijał dośrodkowanie Bellinghama, że Carvajal zdobył najłatwiejszego gola w życiu. Strzał z centymetra to była formalność! 1:1!

Real Madryt
9
5
1
4
57'

Jak odpowie Real? Królewscy przechodzą trudny moment, goście nabrali wiary w dobry wynik.

1
1
1
1
55'
ZMIANA
54'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Thibaut Courtois. Espanyol zagrał odważniej i zadał cios! Kontra gości, tzw. laga bramkarza. Piłkę przejął Jofre Carreras, dogranie do własnej bramki wbił Courtois! 0:1!

8
5
4
8
3
52'

Real stara się atakować, ale goście po przerwie są aktywniejsi.

2
2
50'

I już jesteśmy po drugiej stronie. Mocny strzał Bellinghama, Garcia sparował piłkę.

1
1
48'

A teraz Romero przepięknie przymierzył z dystansu. Centymetry dzieliły gości od szczęścia!

1
2
47'

Odpowiedź gości. Mocny strzał z pola karnego poszybował tuż ponad bramką!

1
2
1
2
46'

I już w ataku Real. Strzał Mbappe pewnie obronił bramkarz gości.

3
1
1
1
1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Alejo Veliz #9
schodzi Schodzi
Walid Cheddira #16
komentarz

Do przerwy w Madrycie bez goli. Gospodarze wykreowali sobie kilka okazji, ale stuprocentowej nie mieli.

2
3
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

4
1
1
1
2
42'

Nic, gramy dalej, ale niejeden sędzia...

2
2
1
2
3
41'

Zaczyna się... Fran Garcia trafiony w twarz w walce o piłkę runął na murawę. Co na to VAR?

2
1
4
4
3
40'

Kolejna próba Puado. Strzał lewą nogą z ok. 24 metrów był ponownie wyraźnie niecelny.

1
2
2
2
1
38'

Błąd w środku Królewskich. Puado uderzał do pustej bramki z połowy boiska. Pomylił się dość wyraźnie.

1
1
3
37'

Bellingham uderzył z dystansu. Piłkę spokojnie złapał, dobrze ustawiony, bramkarz Espanyolu.

2
2
35'

Gościom z Barcelony udało się przetrwać trudny moment i zaczynają coraz skuteczniej oddalać grę od własnej bramki.

1
1
1
2
3
32'

Nie idzie w meczu? Doprowadź do tego, żeby mecz był rwany. Do tego wyprowadź rywala z równowagi. I to właśnie czynią gracze Espanyolu.

10
2
2
2
2
32'
Real Madryt
8
4
4
6
4
30'

Real coraz bliżej gola. Goście bronią się bardzo głęboko i coraz bardziej panicznie.

4
2
1
28'

Modrić do Mbappe, ten jednak z sześciu metrów uderzył słabo i w bramkarza. Francuz wyraźnie bez kolacji przystąpił do gry.

3
2
1
1
1
26'

Z pola karnego uderzał Mbappe, ale jak widać nawet najlepszemu coś może dość poważnie nie wyjść. Tragiczna próba.

2
1
1
3
1
24'

Błąd popełnił Aurelien Tchouameni, goście poszukali swojej okazji, ale zabrakło dobrego dogrania w polu karnym.

2
1
21'

Rodrygo do Mbappe. Francuz potężnie uderzył z ok. 16 metrów. Bramkarz gości jest już solidnie rozgrzany.

5
1
1
2
3
19'

Fran Garcia zdecydował się na strzał z ok. 30 metrów. Bramkarz z problemami, ale piłkę odbił.

2
1
2
2
17'

Szuka Real gola. Espanyol ustawiony dość nisko czeka na wyrok. Tutaj na niespodziankę jak na razie nic nie wskazuje.

2
1
14'

Aktywny od początku meczu jest Guler. Płaski strzał Turka z ok. 17 metrów pewnie złapał bramkarz.

1
1
1
1
12'

Po rzucie rożnym głową ponad bramką uderzał Militao.

2
2
2
11'

Powinno być 1:0! Zgranie na piąty metr Gulera, piłkę przejął Mbappe, ale z pola bramkowego uderzył w bramkarza!

1
3
1
2
2
10'
Pol Lozano #10
3
1
8'

Anglik wrócił na plac gry. Wszystko tylko na początku wyglądało nieciekawie.

5
1
7'

Po upadku problemy z barkiem na Jude Bellingham. Nie wygląda to wszystko dobrze.

1
3
1
6'

Królewscy dość szybko uzyskali wyraźną przewagę. Real szuka premierowego trafienia w meczu.

4
3'

Odpowiedź Realu, Guler zwiódł rywala w polu karnym. Mocne dogranie na raty złapał bramkarz.

3
2
1
1
2'

Próba ataku ze strony gości. Jednak podanie było zbyt mocne i Courtois pewnie interweniował na przedpolu.