90+6'

Vlahović nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Reiną, ale i tak był spalony.

1
90+5'

Blisko czwartego gola. Douglas Luiz strzelał zza pola karnego, był rykoszet i piłka przeleciała centymetry obok słupka.

1
2
90+3'

Kibice już świętują pierwszy komplet punktów w nowym sezonie. To był dobry mecz Juventusu, ale z drugiej strony rywal nie zawiesił poprzeczki zbyt wysoko.

1
90'

Sędzia dolicza minimum 6 minut.

2
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrea Cambiaso.

Świetny kontratak Juve, choć wyprowadzany w lekko zwolnionym tempie. W końcu jednak Cambiaso oddał techniczny strzał zza pola karnego i trafił idealnie. Reina nawet nie zareagował!

Andrea Cambiaso #27
Juventus FC
3
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Cambiaso.

Juventus FC
1
1
1
87'

Juventus już na spokojnie, wymienia kolejne podania. Trudno sobie wyobrazić, żeby cokolwiek złego mogło dziś się przytrafić tej drużynie.

2
85'

Yildiz zakręcił rywalami w polu karnym, zagrał miękko na dalszy słupek, ale Cambiaso miał problemy z opanowaniem piłki i skończyło się stratą.

2
84'

Wrzutka Cambiaso, ale za wysoko leciała piłka i Vlahović nie oddał strzału.

1
81'

Dziesięć minut do końca. Como rzecz jasna się nie poddaje, natomiast ewidentnie brakuje jakości na połowie przeciwnika.

3
1
1
1
1
79'

Była szansa dla gości, ale Strefezza strzelił dobre dwa metry obok słupka.

2
2
2
1
1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Edoardo Goldaniga.

1
3
1
1
1
74'

Gospodarze protestują, chcą rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez Barbę, ale sędzia pokazał, że najpierw było zagranie nogą, dopiero później ręką. Cóż, przepisy.

3
1
1
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Simone Verdi.

1
70'

Przerwa na picie.

1
3
1
1
1
69'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał głową Cabal, ale nie trafił w bramkę.

3
1
1
2
1
66'
ZMIANA
65'

Vlahović przewrócił się w polu karnym rywala. Gospodarze protestują, ale sędzia pokazuje, że o faulu nie ma mowy.

2
65'

Cóż, Juventus wyhamował. Dalej ma przewagę, jest zespołem lepszym, ale nie atakuje już tak intensywnie.

2
1
1
1
1
60'

Kolejna prosta strata Como na własnej połowie. Cambiaso chciał to kończyć sam, ale nie trafił w bramkę.

5
1
1
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli.

3
3
56'
ZMIANA

Como 1907. Schodzi: Andrea Belotti. Wchodzi: Alessandro Gabrielloni.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Gabrielloni #9
schodzi Schodzi
1
53'

Vlahović przed szansą! Najpierw w dogodnej sytuacji jego strzał obronił Reina, a przy dobitce trafił w słupek!

2
1
1
2
1
51'

Pewna interwencja Di Gregorio na przedpolu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Bramkarz Juventusu nie ma dziś zbyt wiele do roboty.