(1:0)
Zakończony

US Lecce

90+3'

Jak na zawołanie, ostatni strzał wyglądał niebezpiecznie dla Yanna Sommera. Bramkarz Interu Mediolan odbił piłkę jedną ręką po próbie Medona Berishy.

90+2'

Mocno po aptekarsku doliczył sędzia, choć niektórzy zapowiadali rychłe zakończenie meczu. US Lecce ma teoretycznie jeszcze szansę na zapunktowanie, jednak naprawdę teoretycznie. Od ponad 90 minut nie było strzału, z którego zatrzymaniem Yann Sommer miałby wielki problem.

90'

Doliczone sześć minut.

85'

US Lecce. Schodzi: Nikola Krstovic. Wchodzi: Lassana Coulibaly.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Nikola Krstovic #9
85'

US Lecce. Schodzi: Balthazar Pierret. Wchodzi: Medon Berisha.

Medon Berisha #5
Balthazar Pierret #75
84'

Szansa na jakikolwiek zwrot akcji jest minimalna. Tym bardziej, że ciekawsze ataki niezmiennie przeprowadza Inter.

81'

Inter Mediolan. Schodzi: Hakan Calhanoglu. Wchodzi: Kristjan Asllani.

Kristjan Asllani #21
80'

Denzel Dumfries nie przebił się atakiem na prawej stronie boiska.

78'

Także czwartym zmiennikiem szkoleniowca Interu Mediolan nie okazał się Piotr Zieliński. Na boisku pojawił się Marko Arnautović, który nie musiał długo czekać na możliwość strzelenia gola. Jeszcze niezainstalowanemu na dobre w meczu napastnikowi nie udało się przymierzyć w bramkę Wladimira Falcone.

75'

Trzy zmiany Simone Inzaghiego, ale żadnym ze zmienników nie jest Piotr Zieliński.

72'

Inter Mediolan. Schodzi: Federico Dimarco. Wchodzi: Carlos Augusto.

Carlos Augusto #30
71'

Przerwa na picie.

70'

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu.

Cierpliwi kibice Interu zostali nagrodzeni golem na 2:0 w 70. minucie. Hakan Calhanoglu pokonał Wladimira Falcone spokojnym strzałem z rzutu karnego. Turek wkopał piłkę w odsłonięty narożnik bramki. Inter miał jedenastkę za faul Kialondy Gaspara na Marcusie Thuramie. Zachowanie obrońcy pasowało bardziej do walki zapaśników niż boiska piłkarskiego.

1
68'

Rzut karny dla Interu za faul na Marcusie Thuramie. Faulował Kialonda Gaspar.

67'

Nikola Krstović doszedł do piłki po dośrodkowaniu i sprawdził poziom koncentracji Yanna Sommera. Były reprezentant Szwajcarii poradził sobie ze złapaniem piłki, więc nie usnął.

64'

US Lecce. Schodzi: Lameck Banda. Wchodzi: Tete Morente.

Tete Morente #7
Lameck Banda #22
64'

US Lecce. Schodzi: Hamza Rafia. Wchodzi: Santiago Pierotti.

Santiago Pierotti #50
Hamza Rafia #8
62'

Podanie prostopadłe do Mehdiego Taremiego, ale blisko zawodnika Interu Mediolan znalazła się grupka przeciwników i nie pozwoliła na kontynuowanie kolejnego ataku.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Lameck Banda za przewinienie na Nicolo Barelli.

US Lecce
58'

Tylko przez kilka minut w drugiej połowie zanosiło się na przyspieszenie Interu. Później sytuacja wróciła do normy i brakuje dogodnych sytuacji podbramkowych.

54'

Totalny bałagan. Na zakończenie ataku Marcus Thuram nie pokonał strzałem Wladimira Falcone.

1
52'

Chwila na złapanie oddechu dla obrony Lecce, ponieważ jeden z pomocników wywalczył rzut wolny za faul Nicolo Barelli. Po rozegraniu stałego fragmentu gry zagranie, które prawdopodobnie zostanie zaklasyfikowane jako pierwsze celne uderzenie Lecce. Nie sprawiło ono jakiegokolwiek kłopotu Yannowi Sommerowi.

49'

W ostatnim momencie obrona Lecce poradziła sobie z powstrzymaniem Marcusa Thurama. Po chwili Nerazurri ponowili atak i mocne uderzenie zostało zablokowane.