1
1
88'

Gol! Strzelił Denzel Dumfries. Asystował mu Carlos Augusto.

Interowi pozostało mało czasu na ratowanie się przed porażką. Dopiero w 88. minucie mistrz Włoch oddał uderzenie celne, ale miał szczęście, że od razu było ono skuteczne. Denzel Dumfries doprowadził do remisu 1:1 po asyście Carlosa Augusto. Holender zachował zimną krew i odebrał prowadzenie gospodarzom.

2
87'

Nerazzurri nie oddali strzału celnego, a czasu na zmianę tego stanu pozostało niewiele.

1
1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Dany Mota za ratowanie się faulem po stracie piłki.

Dany Mota #47
AC Monza
1
1
83'

Mało czasu dzieli Monzę od zaskakującego zwycięstwa, a gości od kompromitacji.

81'

Gol! Strzelił Dany Mota. Asystował mu Armando Izzo.

Inter nie potrafił obudzić się, a AC Monza wyczekała na dogodny moment do przeprowadzenia ataku. Gospodarze niespodziewanie zdobyli prowadzenie 1:0 w 81. minucie. Dany Mota zameldował się golem po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Zmiennik Gianluci Caprarego główkował pod poprzeczkę po dośrodkowaniu Armando Izzo.

AC Monza
1
3
78'

Dwa dośrodkowania Piotra Zielińskiego. Pierwsze z nich zostało wyekspediowane przez Armando Izzo, a drugie ominęło wszystkich zawodników zainteresowanych oddaniem strzału.

2
75'

Wejście Polaka, a także Mehdiego Taremiego oraz Denzela Dumfriesa nie doprowadziło do rewolucji w meczu. Piotr Zieliński jest pod grą, a akcje przechodzą przez niego. Efekt jest jednak równie nijaki jak we wcześniejszej części spotkania.

2
74'

Inter Mediolan. Schodzi: Kristjan Asllani. Wchodzi: Joaquin Correa.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kristjan Asllani #21
72'

AC Monza. Schodzi: Daniel Maldini. Wchodzi: Alessandro Bianco.

Alessandro Bianco #42
69'

Daniel Maldini próbował uruchomić dośrodkowaniem Milana Djuricia. Napastnik AC Monzy dysponuje imponującymi warunkami fizycznymi i dosięgnął piłkę, jednak nie oddał uderzenia w bramkę Yanna Sommera.

67'

Przydałaby się jakaś bramka. Jakkolwiek banalnie to brzmi.

1
66'

Kristijan Asslani miał ochotę na pokonanie Stefano Turarego strzałem z dystansu. Na początek trzeba jednak przymierzyć w bramkę AC Monzy.

1
65'
1
62'

AC Monza. Schodzi: Gianluca Caprari. Wchodzi: Dany Mota.

1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Denzel Dumfries za ostre przewinienie.

60'

Godzina meczu za drużynami i była już pierwsza akcja z wykorzystaniem Piotra Zielińskiego.

1
1
1
58'

Simone Inzaghi zobaczył równie marny początek drugiej połowy w wykonaniu podopiecznych. Nie miał już na co czekać i w 56. minucie dokonał od razu trzech zmian. Doszło do historycznego debiutu pierwszego Polaka w Interze Mediolan. Piotr Zieliński doczekał się szansy i wszedł na boisko zamiast Henricha Mchitarjana.

1
54'

Carlos Augusto to jeden z dwóch zawodników Interu Mediolan, którzy rozgrywają 50. mecz dla Nerazzurrich. Przed momentem zaangażował się z powodzeniem w odpieranie ataku AC Monzy.

52'

Podanie do Lautaro Martineza, jednak zdaniem sędziego Luci Pairetto, reprezentant Argentyny pomagał sobie ręką w momencie opanowywania piłki.

50'

Nieudane wykonanie rzutu rożnego, który został przyznany gospodarzom po zablokowanym zagraniu Daniela Maldiniego.

48'

Pora na drugą połowę meczu i Nerazzurri zdecydowanie mają co poprawiać po wznowieniu. Na połowie przeciwnika pokazał się przed momentem Kristijan Asslani.