Po zagraniu Jacka Grealisha zrobiło się gorąco. Finowie mieli sporo szczęścia.

90'

Pięć minut doliczył sędzia.

88'

Anglicy mają wszystko pod kontrolą. Szykuje się drugie zwycięstwo za kadencji Lee Carsleya.

86'

Harry Kane powtórzył wyczyn Bobby'ego Charltona i Wayne'a Rooneya.

84'
wchodzi Wchodzi
Leo Walta #21
schodzi Schodzi
83'

Posiadanie piłki:

Anglia - 72 proc.

Finlandia - 28 proc.

81'

Selekcjoner oszczędza Harry'ego Kane'a. Snajper zrobił swoje i ławki obejrzy końcówkę meczu.

79'
79'
78'

Liczby Kane'a są imponujące. Ma 100 występów i 68 trafień w reprezentacji Anglii.

76'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Noni Madueke.

To po prostu musiał być on. Noni Madueke wypatrzył w polu karnym Harry'ego Kane'a, który świetnym strzałem sfinalizował całą akcję.

73'
Oliver Antman #7
Topi Keskinen #14
71'

W drugim meczu tej grupy Grecja prowadzi 1:0 z Irlandią. To oznacza, że aktualnie Anglia jest wiceliderem.

69'

To powinien być gol. Eberechi Eze przegrał pojedynek oko w oko z Hradeckym.

68'

Noni Madueke został zablokowany. Po chwili piłka trafiła do golkipera Finów.

66'
66'
64'

Lekkie uderzenie Anthony'ego Gordona. Lukas Hradecky nie miał z nim kłopotów.

62'
61'
59'

Kane na długo zapamięta swój moment. Napastnik znalazł drogę do siatki w 100. meczu w rozgrywkach międzynarodowych.

57'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Harry Kane dopiął swego! Najpierw Lukas Hardecky zatrzymał Anthony'ego Gordona, a potem snajper Bayernu Monachium huknął pod poprzeczkę, dając prowadzenie Anglikom.

54'

Harry Kane oddał piekielnie silny strzał z rzutu wolnego! Bramkarz stanął na wysokości zadania.

53'

Wymiana podań i zbyt mocne uderzenie Declana Rice'a. Wcześniej arbiter przerwał grę.

51'

Ezri Konsa zaczął utykać. Nie wiadomo, czy stoper wróci na boisko.

49'

Przyjezdni uprzykrzają życie "Synom Albionu". Widać, że podostrzyli grę.

1
1
47'

Kolejny "polski" akcent. Na murawie zameldował się napastnik Cracovii, Benjamin Kallman.

1
czas Druga połowa
46'
1
44'

Nieudany rajd Anthony'ego Gordona. Utalentowany piłkarz przegrał pojedynek z przeciwnikiem.

42'

Trent Alexander-Arnold był naprawdę blisko. Płaskie uderzenie minimalnie obok lewego słupka.

40'

Harry Kane wrzucił wzdłuż pola karnego. Sędzia uznał, że napastnik zagrywał już zza linii końcowej.

1
1
38'

Obrońcy pilnują Harry'ego Kane'a. Snajper Bayernu znów został powstrzymany.

1
1
36'

Goście nie spieszą się ze wznowieniem gry. Anglicy intensyfikowali starania w ostatnich minutach.

34'

Bukayo Saka zdecydował się na strzał z dystansu. I wywalczył następny stały fragment gry.

32'

Bukayo Saka wstrzelił piłkę w pole karne. Arttu Hoskonen zażegnał niebezpieczeństwo.

30'

Angel Gomes popełnił faul w ataku. Młody pomocnik nieco przeszarżował.

28'

Obraz gry się nie zmienia. Finowie są nastawieni na kontrataki.

26'

Topi Keskinen miał jeszcze jedną szansę. Przeniósł piłkę nad poprzeczką.

24'

Bramka została jednak anulowana. Harry Kane był na minimalnym spalonym.

1
1
23'

Ten gol wisiał w powietrzu. Bukayo Saka zacentrował do Harry'ego Kane'a, a ten "szczupakiem" znalazł drogę do siatki.

1
22'

Szybki kontratak. Topi Keskinen nie trafił w światło bramki.

21'

Harry Kane wkroczył do akcji. Jego strzał nie zaskoczył Lukasa Hradecky'ego.

19'

Lukas Hradecky kolejny raz wypiąstkował piłkę po wrzutce z narożnika. Trent Alexander-Arnold musi poprawić ten element.

17'

Anthony Gordon próbuje dać sygnał kolegom do ataku. Obiecująca akcja skrzydłowego.

15'

Płaskie dośrodkowanie Declana Rice'a. Bramkarz odczytał jego intencje.

13'

Rico Lewis bez trudu poradził sobie z Teemu Pukkim. Tylko rzut rożny dla przyjezdncyh.

12'

Widoczna jest dominacja Anglików. Reprezentanci Finlandii skupiają się wyłącznie na defensywie.

10'

Anglicy zbliżają się do pola karnego. Bukayo Saka robi trochę szumu na prawej flance.

8'

Harry Kane uderzał z powietrza. Rykoszet i będzie rzut rożny.

1
6'

Teemu Pukki naciskał Jordana Pickforda. Bramkarz jednak wyszedł z opresji.

1
4'

Drobne zamieszanie w polu karnym. Bukayo Saka pogubił się przed bramką.

1
3'

Anglicy nie forsują tempa. Faworyci cierpliwie czekają na lukę w fińskiej obronie.

1
1'

Chaotyczny początek Finów. Goście sprezentowali piłkę rywalom.

2
czas Start meczu
20:42

Ulewny deszcz nad Wembley. Tymczasem Harry Kane odebrał nagrodę za 100. występ w narodowych barwach.

1
20:40

To pierwsze spotkanie tych drużyn od ponad 23 lat. W 2001 roku Anglia pokonała Finlandię 2:1 w ramach eliminacji mistrzostw świata.

1
20:37

Wśród Finów nie brakuje twarzy znanych z PKO Ekstraklasy:

20:34

Eksperymentalny skład Lee Carsleya:

20:33

Na zakończenie przerwy reprezentacyjnej czeka nas starcie Anglii z Finlandią w dywizji B Ligi Narodów UEFA. Każdy inny wynik niż zwycięstwo "Synów Albionu" będzie niespodzianką. Zaczynamy o godz. 20:45.