(1:0)
Zakończony

Polska U-21

komentarz

Do przerwy nie wyglądało to dobrze, ale w 2. połowie reprezentacja Polski do lat 21 zagrała dużo lepiej. Biało-Czerwoni w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy pokonali w Sofii Bułgarię 3:1.

12
9
1
90'

Jeszcze 3 minuty emocji przed nami.

11
3
2
1
2
90'

Mamy wszystko pod kontrolą. Tutaj już nic złego nam się nie stanie.

7
3
1
1
1
87'

Nie pozwalamy rywalom na wiele. Biało-Czerwoni coraz bliżej wygranej.

5
1
1
1
1
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Emanuel Mirchev.

Emanuel Mirchev #3
5
1
83'

Mieliśmy sporo szczęścia. Po dograniu z rzutu wolnego głową tuż ponad naszą bramką uderzył Jelenković!

3
1
3
1
2
81'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Stanislav Shopov. Wchodzi: Roberto Raychev.

wchodzi Wchodzi
Roberto Raychev #7
schodzi Schodzi
Stanislav Shopov #8
81'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Martin Atanasov. Wchodzi: Martin Georgiev.

Martin Georgiev #13
Martin Atanasov #15
1
81'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Marin Petkov. Wchodzi: Antoan Stoyanov.

Antoan Stoyanov #21
Marin Petkov #11
79'
ZMIANA
79'
ZMIANA
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Kałuziński. Pewny strzał Kałuzińskiego i w końcówce będziemy mogli grać z większym spokojem! 1:3!

19
14
6
77'

Żółtą kartkę otrzymał Damyan Hristov.

Damyan Hristov #1
3
2
2
77'

Rzut karny dla Polaków! Bramkarz powalił na murawę Fornalczyka!

10
5
7
1
75'

Fatalna postawa naszej obrony. Ostatecznie wyszliśmy cało z opresji! Tobiasz odbił strzał Petkova!

4
2
72'

Po przejęciu piłki Polacy starają się długo rozgrywać swoje akcje.

2
1
1
71'

Bułgarzy przyspieszyli, szukają wyrównania, ale zarazem zaczynają ryzykować w tyłach.

5
1
2
68'
ZMIANA
65'

Szukają swojego momentu Bułgarzy. Musimy być czujni, rywale są nieobliczalni.

3
62'

Bułgarzy w ataku, Polacy dobrze się bronią. Musimy jednak uspokoić mecz, najlepiej dokładając trzeciego gola.

4
1
2
1
60'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Kristiyan Stoyanov. Wchodzi: Emanuel Mirchev.

Kristiyan Stoyanov #20
1
1
60'
ZMIANA

Bułgaria U-21. Schodzi: Martin Sorakov. Wchodzi: Yoan Bornosuzov.

Yoan Bornosuzov #9
Martin Sorakov #17
1
1
2
59'

Żółtą kartkę otrzymał Emil Tsenov. Ostro w środku pola i kolejna kartka.

Emil Tsenov #6
5
1
1
1
1
58'

Mamy teraz wszystko w swoich rękach, a właściwie nogach. Nie pozwólmy rywalom się podnieść.

4
2
56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Pieńko. Asystował mu Kacper Kozłowski. Wychodzimy na prowadzenie! Kozłowski dogonił piłkę w polu karnym. Zagrał do Pieńki, który dobrze przyjął piłkę i uderzył z sześciu metrów! Polacy prowadzą 2:1!

15
11
2
1
2
54'

Po golu na 1:1 chcemy więcej. Nie dajmy rywalom tlenu, Bułgarzy są już bardziej nerwowi.

11
7
4
3
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Szymczak. Asystował mu Kacper Kozłowski. W końcu udało się! Niemal z linii końcowej dogrywał Kozłowski, a Szymczak z bliska głową do bramki na 1:1!

52'

Marczuk wyłożył piłkę Kałuzińskiemu, ale ten z ok. 16 metrów niestety przestrzelił!

2
2
2
3
6
49'

Tzw. laga pod naszą bramkę. Piłka przefrunęła, ale uratował nas fakt, że był spalony.

2
2
47'

Po przerwie to Bułgarzy w ataku. Polacy na razie dość nerwowo.

2
1
czas Druga połowa
komentarz

Przegrywamy do przerwy 0:1. Zbyt dużo chaosu w grze Polaków i dość słaba skuteczność. Ten mecz jest do wygrania.

3
2
1
3
2
45+3'

To mogła być dobra kontra Polaków, ale w polu karnym fatalnie zagrał Kozłowski. Szkoda.

2
1
45+1'

Strzał Marczuka, piłka przetoczyła się daleko od słupka. Od bramki gospodarze.

3
1
45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

3
1
44'

Marczuk w polu karnym do Kozubala, ale ten przestrzelił z dziesięciu metrów!

4
2
2
42'

To my mamy atakować, a tymczasem akcja Bułgarów. Strzał Petkova obronił Tobiasz.

3
40'

Po rzucie wolnym wybronili się Bułgarzy, po chwili uderzał Mosór. Ponad bramką. Brakuje precyzji Polakom.

3
1
39'

W końcówce 1. połowy staramy się coś zdziałać. Jest szansa, że się uda.

3
3
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Atanasov.

1
3
36'

Bułgarzy zwalniają tempo akcji, Polacy mają problemy z przejęciem piłki.

2
2
34'

Polakom należał się rzut karny, sędzia puścił grę. Po chwili uderzał Kozubal. Bramkarz odbił piłkę, a arbiter już do sytuacji nie wrócił.

2
3
1
1
6
32'

Po stracie gola Polacy przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Bułgarzy cofnęli się, autobusy już wjeżdżają.

2
3
30'

Jeszcze opatrywany był bramkarz Bułgarów, który wcześniej ucierpiał.

4
2
2
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Emil Tsenov. Asystował mu Veljko Jelenković. No i niestety... Bułgarzy oszaleli ze szczęścia. Po dograniu z rzutu rożnego bardzo źle zachowali się Polacy. Jelenković do Tsenova, a ten z kilku metrów do bramki. 1:0.

Asysta:
Veljko Jelenković #5
3
3
3
10
28'

To mogła być groźna kontra Bułgarów. Gospodarze zabrakło jednak tempa akcji i Polakom udało się wybronić.

4
1
26'

Kozłowski sam na sam z bramkarzem, miał niewiele czasu i miejsca, ale trafił w golkipera!

1
2
1
3
6
24'

Dość chaotyczna próba ataku Polaków. Ostatecznie sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

1
3
21'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Marczuk.

2
1
4
21'

Żółtą kartkę otrzymał Stanislav Shopov.

3
1
19'

Kolejny faul Kałuzińskiego. Niepotrzebny wślizg Polaka i tylko dzięki życzliwości sędziego Polak nie otrzymał drugiej kartki w meczu.

2
16'

Rzut wolny dla Polaków. Niepewnie obrona gospodarzy i będzie rzut rożny.

4
1
1
1
1
14'

Polacy nie są w stanie zepchnąć rywala do defensywy. Bułgarzy czekają na swój moment.

2
1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Kałuziński. Faul taktyczny i w kartkach mamy remis.

3
2
1
2
6
11'

Odpowiedź Polaków. Szarżował Kozłowski, ale z pola karnego uderzył w rywala!

1
1
1
2
10'

Wracamy z dalekiej podróży! Pierwsza akcja gospodarzy, z pola karnego uderzał Sorakov i trafił w słupek!

6
4
2
1
9'

Gra toczy się w środku pola. Polacy powinni prowadzić, okazję zmarnowali, a później rywale się przebudzili.

2
2
7'

Murawa jest nierówna, co utrudnia zawodnikom rozgrywanie akcji. Sporo niedokładności w grze.

1
1
1
4'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, Peda uderzył głową z sześciu metrów, ale przestrzelił! To powinien być gol.

1
1
2
4
3'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitar Papazov. Bardzo ostre zagranie Papazova. Pierwsza kartka w meczu. Bezsensowny wślizg.

Dimitar Papazov #16
8
4
2'

Rywale na początku ustawili się dość głęboko i czekają na Polaków.