Lotto Ekstraklasa: 12. kolejka
16 paź 2016 18:00
90+1'

Gol! Strzelił Paweł Brożek.

Po płaskim dośrokowaniu Sadloka z lewej strony boiska piłka trafiła do Pawła Brożka, który z bliskiej odległości pokonał bramkarza Lecha.

Wisła Kraków
3
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
88'

Lech. Schodzi: Maciej Gajos. Wchodzi: Łukasz Trałka.

88'
86'

Darko Jevtić oddał dobry strzał z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała tuż obok słupka.

1
83'

Po podaniu Kownackiego w dobrej sytuacji znalazł się Majewski, ale przytrzymywany przez obrońcę z kilku metrów uderzył nad bramką. Wydawało się, że sędzia miał podstawy do podyktowania rzutu karnego, ale nie dopatrzył się przewinienia.

1
82'

Sporo szczęścia miał teraz Lech! Małecki minął Kędziorę, uderzył lewą nogą z czego zrobiło się spore zamieszanie, ale ostatecznie strzał Jovicia zablokował Kadar.

1
80'
79'

Żółtą kartkę otrzymał Zdenek Ondrasek.

1
76'

Ondrasek groźnie dośrodkował z  prawej strony boiska, ale Bednarek zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

1
75'

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Dawid Kownacki.

74'

Małecki z pola karnego uderzył prosto w Putnocky'ego.

2
69'

Gol! Strzelił Darko Jevtić.

Pomocnik Lecha wbiegł w pole karne i płaskim technicznym strzałem pokonał zasłoniętego przez obrońcę Załuskę.

Lech Poznań
3
66'

Tetteh stracił piłkę w środku pola, ale Wisła źle rozegrała akcję i nie było zagrożenia.

1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Głowacki.

1
61'

W ostatnich minutach z boiska wieje nudą. Gra toczy się w środku pola.

1
59'

Przed meczem - po ponad rocznym oczekiwaniu - nastąpiło zwieńczenie akcji "Stawiamy legendę na stacji Bułgarska". Pod Inea Stadionem w Poznaniu odsłonięto ogromną lokomotywę

3
1
56'

Znów mogło być groźnie. W polu karnym Lecha piłka dość szczęśliwie trafiła do Boguskiego, który znów uderzył wysoko nad bramką.

55'

Groźny strzał z rzutu wolnego z ok. 20 metrów oddał Arkadiusz Głowacki, ale Putnocky zdołał odbić piłkę.

1
52'

Obraz gry podobny jak przed przerwą.

1
49'

Po szybkiej wymianie podań sprzed pola karnego za lekko uderzał Mączyński i bez problemów interweniował Putnocky.

48'

Pawłowski dośrodkował w pole karne Wisły, ale górą byli obrońcy.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę głową strącił Kędziora, ale bez problemu złapał ją Załuska.

1
43'

Ondrasek oddał lekki strzał sprzed pola karnego i piłkę złapał Putnocky.

1
41'

Lech od dawna nie zagroził bramce Wisły, która dłużej utrzymuje się przy piłce.

1
39'

Nieco lepsze wrażenie sprawiają od pewnego czasu goście.

1
38'

Słabe zachowanie defensywy Lecha. Boguski dopadł do piłki wybitej przez Nielsena, ale z linii pola karnego uderzył bardzo niecelnie.