86'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Granddi Ngoyi.

82'

Płaski strzał Walcotta w kierunku dalszego słupka, jednak Grant nie dał się pokonać.

81'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Charlie Adam. Wchodzi: Ramadan Sobhi.

80'

Arsenal operuje piłką, a Stoke nie potrafi jej odzyskać.

77'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Olivier Giroud. Chilijczyk nie jest pocieszony tą zmianą. Liczył na gola dzisiaj.

75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Iwobi. 3:1! Sanchez był faulowany, ale sędzia zastosował przywilej korzyści, który wykorzystał Iwobi płaskim strzałem pokonując Granta.

Arsenal FC
1
72'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Mame Diouf. Wchodzi: Peter Crouch.

69'

Adam odnalazł podaniem niepilnowanego Dioufa, który jednak nie wykorzystał dobrej okazji strzeleckiej. Jego uderzenie głową było niecelne.

68'

Bardzo silny strzał Arnautovicia, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

65'

Nie pierwszy raz w tym meczu Adam zagrywa dobrą, prostopadłą piłkę. Przejął ją Diouf, ale Gabriel zdążył z blokiem.

61'

Arsenal spokojnie wymienia podania.

59'

Płaski i zbyt lekki strzał Sancheza, żeby pokonać Granta.

58'

Nieudany strzał Xhaki z 25 metrów.

55'

Nadal w ataku jest Arsenal, który chce strzelić trzeciego gola i "zamknąć" mecz.

52'

Teraz do strzału głową doszedł Oxlade-Chamberlain, jednak chybił celu.

49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. 2:1 dla Arsenalu! Po górnym dograniu Oxlade'a, Oezil jak nie on - strzelił gola głową lobując bramkarza.

47'

Bellerin zdecydował się na strzał, ale nie trafił w światło bramki. Niepocieszony takim wyborem był Sanchez, który czekał na podanie.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

44'

Zbyt dużo miejsca przed polem karnym miał Sanchez, jednak uderzył wyraźnie obok bramki.

42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Hector Bellerin. 1:1! Fantastyczne podanie Sancheza do Bellerina, który wypatrzył Walcotta na bliższym słupku. Reprezentant Anglii z woleja zdobył swojego setnego gola w klubowej karierze.

41'

Allen wygrał pojedynek z Bellerinem i zagrał do Arnautovicia. Jednak Austriak został zablokowany.

39'

Trochę wyższy pressing Arsenalu i Stoke nie ma już tak łatwo, ale coraz bliżej przerwa, a goście cały czas prowadzą.

36'

Przyblokowany strzał Bellerina i piłka poszybowała nad poprzeczką.

34'

Co ciekawe, Petr Cech od sezonu 2011/2012 nie obronił żadnego rzutu karnego w Premier League, a dzisiaj wpuścił dwunastego.

1
33'

Fatalne dośrodkowanie Bellerina. To pierwszy mecz Hiszpana od miesiąca.

31'

Trudna sytuacja przed Arsenalem, ponieważ Stoke dzisiaj jest lepszym zespołem.

29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Charlie Adam. 1:0 dla Stoke! Płaski strzał Adama, który zmylił Petra Cecha.

1
27'

Przerwa w grze, ponieważ Allen mocno oberwał od Xhaki. Pomocnik Arsenalu uderzył go łokciem.

27'

Rzut karny dla Stoke! Allen faulowany przez Xhakę.

25'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Shkodran Mustafi. Wchodzi: Hector Bellerin. Kontuzja uda reprezentanta Niemiec.

21'

Arsenal coraz częściej jest w posiadaniu piłki, ale nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.

18'

Żywy początek meczu zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.

16'

Przerwa w grze po zderzeniu Monreala z Dioufem.

14'

Strzał Xhaki po dośrodkowaniu Oezila z rzutu wolnego został zablokowany.

12'

Mustafi zagrał do Walcotta, który znalazł sposób na oddanie strzału, jednak za słabo, żeby pokonać bramkarza.

9'

Lee Grant zaczął zabawę z piłką i o mały włos, a wykorzystałby to Sanchez.

5'

Niezły początek w wykonaniu Stoke.

4'

Teraz było już groźnie. Piłka została wybita na 25 metr, gdzie bardzo silny strzał oddał Muniesa i Cech sparował futbolówkę nad poprzeczkę.

3'

Koscielny wybił na rzut rożny dośrodkowanie Arnautovicia. Korner nie przyniósł efektu w postaci strzału.