ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Lucas Leiva.

90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Divock Origi. 3:1! Kontra Liverpoolu i z prawej strony Origi dograł do niepilnowanego Holendra, a ten technicznym strzałem zdobył gola. Belg był jednak prawdopodobnie na spalonym w momencie podania.

90'

Trzy minuty doliczone.

3
88'

Arsene Wenger wścieka się przy linii bocznej, ponieważ jego zdaniem sędzia podejmuje błędne decyzje.

2
5
86'

Liverpool umiejętnie oddala grę od własnej bramki, a już tylko kilka minut pozostało do ostatniego gwizdka sędziego.

1
3
83'

Świetne wejście mógł mieć Origi, ale po jego strzale piłka trafiła w słupek!

4
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Szwajcar dostał ją za dyskusje z arbitrem.

1
2
76'

Po dośrodkowaniu Coutinho lekki strzał głową oddał Matip i piłkę złapał Cech.

2
74'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Theo Walcott.

74'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Lucas Perez.

71'

Arsene Wenger szykuje podwójną zmianę. Na boisku pojawią się Walcott oraz Lucas.

69'

Bellerin zbyt głęboko dośrodkował do Welbecka i piłkę złapał Mignolet.

68'

Wyrównał się pojedynek w ostatnich minutach meczu.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Can. Odłożona żółta kartka za faul na Sanchezie.

1
63'

Coraz lepiej prezentuje się Arsenal, ale wciąż przegrywa. Arsene Wenger może pluć sobie w brodę, że trzymał na ławce Alexisa Sancheza.

2
60'

Płaskie dośrodkowanie Coutinho na piąty metr, gdzie Mustafi wybił piłkę.

1
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Danny Welbeck. Asystował mu Alexis Sanchez. Chilijczyk wypuścił w bój Welbecka, który idealnie podciął piłkę nad Mignoletem.

54'

Coutinho nie przedarł się przez mur zawodników Arsenalu z rzutu wolnego 20 metrów od bramki Kanonierów.

52'

Rzut wolny dla Arsenalu, jednak Giroud został złapany na spalonym po dośrodkowaniu na siódmy metr.

50'

Przyblokowany strzał Firmino i Cech ze spokojem złapał piłkę.

1
48'

Piękny strzał Girouda, ale jeszcze lepsza interwencja Mignoleta, który sparował piłkę na poprzeczkę.

2
47'

Dobra interwencja Mignoleta, który sparował dośrodkowanie Sancheza.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'
ZMIANA
45+2'

Ragnar Klavan oddał niecelny strzał głową po dośrodkowaniu Coutinho z rzutu rożnego.

1
45'

Dwie minuty doliczone.

1
44'

Mogło być 3:0, ale tym razem Philippe Coutinho nie dał rady pokonać Cecha z kilku metrów.

1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino. 2:0! Brazylijczyk dostrzegł niepilnowanego Mane, który z 12 metrów uderzył obok Cecha.

15
4
37'

Kiepsko wygląda gra Arsenalu, Arsene Wenger ma o czym myśleć.

1
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin. Taktyczny faul na Lallanie.

34'

Coutinho upadł tuż przed polem karnym, ale sędzia dał jasno do zrozumienia, że nie ma mowy o przewinieniu.

1
30'

Zupełnie nieudany strzał Xhaki sprzed pola karnego.

1
2
29'

Kąśliwy strzał Coutinho sprzed pola karnego i Cech przeniósł piłkę nad poprzeczką.

4
26'

Jakieś problemy zdrowotne ma Olivier Giroud i Francuz kuleje od dłuższej chwili.

3
6
24'

Firmino wyszedł sam na sam z Cechem, jednak sędzia słusznie pokazał spalonego Brazylijczyka.

5
22'

Kiepsko wykonany rzut rożny przez Kanonierów i piłka została wybita.

4
1
21'

Alex Oxlade-Chamberlain dośrodkował futbolówkę w pole karne, ale podbita przez Cana wyszła na korner.

2
1
18'

Arsenal nadal ma problem ze stworzeniem sobie okazji strzeleckiej. Kiepska dyspozycja Kanonierów.

2
15'

Trwa walka w środkowej strefie boiska, a akcje rzadko przenoszą się pod pole karne.

2
1
12'

Arsenal w ataku pozycyjnym, ale to Liverpool złapał wiatr w żagle.

2
2
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Sadio Mane. 1:0 dla Liverpoolu! Płaskie dośrodkowanie Mane dotarło do Firmino, który z pięciu metrów uderzył pod poprzeczkę.