ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Gabriel Nowak. Wchodzi: Dawid Drozdowski.

schodzi Schodzi
87'

Polonia szarpie niesamowicie i walczy o uniknięcie porażki.

85'

Mogło być 1:1! Po dośrodkowaniu Tomaszewskiego z rzutu wolnego groźny strzał głową oddał Fabian Pawela i Daniel Kajzer ratował się instynktowną interwencją.

84'

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Jan Janik. Wchodzi: Paweł Jaroszewski.

Paweł Jaroszewski #4
82'

Teraz było groźnie w polu karnym rybniczan! Kajzer na raty obronił uderzenie głową Zapaśnika.

80'

Obrońcy ROW zatrzymali szarżującego w polu karnym Zapaśnika.

78'

Goście wyszli z groźną kontrą, ale Polonia zdołała się wyratować rozpaczliwym wślizgiem w polu karnym.

77'

Teraz mocno z dystansu uderzył Michał Oświęcimka, jednak piłka minęła słupek bramki gości o metr.

76'

Niezłą okazję miał Popiela, lecz oddał bardzo niecelny strzał zza pola karnego.

73'

Z boku pola karnego uderzył Marcin Bochenek - lekko i wprost w Kajzera.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Bochenek.

Polonia Warszawa
70'

Zmiany w Polonii na razie nic nie wnoszą. Gospodarze wprawdzie atakują, ale przypomina to bicie głową w mur.

68'

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Krzysztof Koch. Wchodzi: Kamil Spratek.

Krzysztof Koch #18
64'

ROW 1964 Rybnik. Schodzi: Sebastian Siwek. Wchodzi: Szymon Popiela.

Szymon Popiela #27
62'

Na linii pola karnego przewrócił się Marcin Kluska, jednak arbiter puścił grę. Do przewinienia raczej nie doszło.

61'

Goście poradzili sobie z dośrodkowaniem Bochenka z prawego skrzydła.

58'

Z narożnika boiska wysoko nad poprzeczką uderzył Grzegorz Wojdyga.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Donatas Nakrosius.

53'

Sędzia puścił grę mimo upadku Marczaka. To raczej słuszna decyzja.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Z rzutu wolnego uderzał Slisz, trafił jednak w stojącego w murze Pawelę. Zawodnik Polonii musiał jeszcze skorzystać z pomocy lekarskiej.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Wiśniewski.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Siwek.

ROW 1964 Rybnik
42'

W zamieszaniu po rzucie rożnym uderzał Grzegorz Wojdyga, jednak piłka w rękach Kajzera.

41'

Daniel Kajzer wybił piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu Marczaka.

38'

Nieźle wyglądała akcja Polonii, jednak zagranie Paweli w pole karne było niedokładne.

34'

Akcja Marczaka zatrzymana w polu karnym przez rybnickich defensorów.

31'

Siwek posłał za mocne podanie do wychodzącego na czystą pozycję Nowaka i akcja rybniczan spaliła na panewce.

28'

Gol! Strzelił Jan Janik.

1:0 dla gości! To była udana akcja oskrzydlająca, którą strzałem sprzed pola karnego skutecznie wykończył Janik.

1
1
27'

Odpowiedź ROW, jednak Siwek też spudłował z dystansu.

26'

Bardzo niecelnie z dystansu strzelił teraz Bartosz Wiśniewski.

24'

Z rzutu wolnego z 20 metrów tuż obok słupka uderzył Mariusz Marczak!

21'

Marcin Kluska dostał prostopadłe podanie na czystą pozycję, mógł stanąć oko w oko z Kajzerem, jednak źle przyjął piłkę.

21'

Zbyt płaska centra Marczaka z rzutu wolnego. Bez zagrożenia pod bramką Kajzera.

17'

Przed polem karnym gości upadł Mariusz Marczak, sędzia nie podyktował jednak rzutu wolnego.

14'

Z dystansu wysoko nad bramką uderzył Jan Janik.

12'

Grzegorz Wojdyga zepsuł niecelnym podaniem oskrzydlającą akcję Czarnych Koszul.

10'

Mariusz Marczak mógł zdobyć gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Daniel Kajzer nie dał się jednak zaskoczyć.