Rolan nieczysto trafił w piłkę na jedenastym metrze i PSG nadal z czystym kontem.

2
86'

PSG po tej wygranej zrówna się punktami z Monaco, które zagra z Metz.

83'

Mocny strzał Rabiota sprzed pola karnego, jednak piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

81'

Trochę pogubił się sędzia, który zamiast podyktować faul na Ben Arfie, to pokazał rękę Francuza.

78'

Bordeaux. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Gaetan Laborde.

wchodzi Wchodzi
Gaetan Laborde #24
schodzi Schodzi
1
77'

Kontra PSG. Lucas ośmieszył rywala i zagrał na czwarty metr do Draxlera, który nie tylko nie trafił w piłkę to i tak był na spalonym.

1
75'

Rolan został nabity piłką i ta przeleciała tuż obok słupka PSG.

73'

Goście cofnęli się i czekają na możliwość przeprowadzenia kontry.

71'

PSG. Schodzi: Edinson Cavani. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

69'

PSG po tej sytuacji umiejętnie zwolniło grę i nie dało się rozpędzić rywalom.

1
66'

Najlepsza okazja dla miejscowych! Vada mógł zaliczyć wejście smoka, jednak jego płaski strzał z kilku metrów nogą wybił Trapp.

2
66'

Bordeaux. Schodzi: Jaroslav Plasil. Wchodzi: Valentin Vada.

Valentin Vada #23
1
64'

Bordeaux stara się wrócić do gry jakąś bramką, ale nie jest w stanie poważniej zagrozić PSG.

63'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

59'

Przerwa w grze, ponieważ Motta ma problemy zdrowotne.

1
57'

Bordeaux. Schodzi: Jeremy Menez. Wchodzi: Francois Kamano.

Francois Kamano #11
54'

Korner dla PSG, ale piłka została wybita na następny rzut rożny.

1
50'

Kolejne ataki PSG i Bordeaux jest w opałach.

1
47'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria. 3:0! Bordeaux na łopatkach. Di Maria świetnie dograł w pole karne, a Cavani w niełatwej sytuacji uderzył nie do obrony w dalszy róg bramki Żyrondystów.

Paris Saint-Germain
9
6
46'

Początek drugiej połowy.

1
44'

Motta zgrał futbolówkę do di Marii, ale ten miał piłkę na słabszej nodze i strzał był bardzo kiepski.

1
3
40'

Gol! Strzelił Angel di Maria. 2:0! Argentyńczyk wyszedł sam na sam z bramkarzem i piękną podcinką podwyższył prowadzenie.

18
9
36'

Sporo gry w środkowej strefie boiska.

2
33'

Zbyt głęboka centra do Cavaniego i piłkę złapał bramkarz.

1
1
30'

Fatalne podanie Rabiota do di Marii w polu karnym. Argentyńczyk tylko rozłożył ręce.

2
29'

PSG lepiej operuje piłką, Boredaux bardzo rzadko przedostaje się pod pole karne rywali.

3
26'

Motta szukał prostopadłym podaniem do Verrattiego, jednak piłka nie dotarła do Włocha.

2
25'

Lucas przedzierał się środkiem boiska, jednak został sfaulowany.

2
23'

Bardzo lekki strzał Rolana i na dodatek wprost w Trappa.

1
1
21'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

4
21'

Pallois uderzył z 35 metrów i chociaż piłka leciała dobre pół metra obok bramki, to Trapp wybił ją na korner.

1
18'

Po dośrodkowaniu Lucasa piłka trafiła do Cavaniego, jednak przytomnie interweniował bramkarz.

2
2
15'

Mogło być 2:0! Kurzawa zagrał piłkę na jedenasty metr, ale di Maria uderzył wprost w bramkarza.

1
1
14'

Niecelne podanie w pole karne mistrza Francji i piłka wylądowała w rękach bramkarza.

2
1
12'

PSG dobrze ustawione w środku boiska nie pozwala rywalom na akcje ofensywne.

2
1
9'

Zbyt mocne podanie do Cavaniego i od bramki rozpoczął golkiper.

5
1
8'

Lucas stracił piłkę 40 metrów od własnej bramki, jednak dośrodkowanie zostało wybite przez obrońców PSG.

2
1
6'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. 1:0! Niesygnalizowany strzał Cavaniego sprzed pola karnego i zaskoczony bramkarz nie zdążył z interwencją.