Oba zespoły czekają już na ostatni gwizdek, tempo spadło.

Doliczone 3 minuty.

86'

Zablokowana płaska centra Ghoulama z boku pola karnego.

82'

Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzył Lorenzo Insigne, piłka otarła się o mur obrońców i nie poleciała w światło bramki.

80'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Emil Krafth. To efekt faulu na wychodzącym na czystą pozycję Zielińskim.

Bologna FC
3
78'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik.

Dublet Milika! Polak przejął piłkę przed polem karnym i całkowicie zaskoczył Da Costę chytrym strzałem w krótki róg.

9
1
77'

Faouzi Ghoulam zablokował groźny strzał Rizzo w polu karnym.

76'

Cóż za nieprawpodobne pudło Lorenzo Insigne! Miał 7 metrów do bramki i uderzył za wysoko.

1
74'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Allan.

74'

Bologna. Schodzi: Ladislav Krejci. Wchodzi: Luca Rizzo.

72'

Ależ soczysty strzał Dzemailiego sprzed pola karnego. Tuż nad poprzeczką!

71'

Jorginho zastopował w polu karnym dośrodkowanie Taidera.

1
70'

Teraz gospodarze nie zadowalają się już skromnym prowadzeniem i kontynuują natarcie.

67'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Marek Hamsik.

2:1 dla Napoli! Hamsik zagrał prostopadle między dwóch obrońców gości, wbiegł tam Milik i przelobował z ostrego kąta wychodzącego z bramki Da Costę. Co za luz Polaka!

67'

Napoli. Schodzi: Ivan Strinić. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

68'

Z 18 metrów uderzał niepilnowany Emil Krafth, ale posłał piłkę w niebo.

1
63'

Arkadiusz Milik już miał szansę na gola, ale w polu karnym uprzedził go jeden z obrońców.

61'

Bologna. Schodzi: Adam Nagy. Wchodzi: Godfred Donsah.

56'

Gol! Strzelił Simone Verdi.

Totalna konsternacja w Neapolu! Gospodarze spoczęli na laurach i zjawiskowym strzałem pokarał ich Verdi, który huknął jak z armaty z 30 metrów. Mimo że piłka poleciała blisko środka bramki, to zaskoczyła Reinę i wpadła pod poprzeczkę.

3
55'

Dość mocny strzał oddał Lorenzo Insigne, jednak Angelo Da Costa złapał piłkę.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

50'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Marek Hamsik, jednak na posterunku Angelo Da Costa.

49'

Środkiem boiska przedzierał się Piotr Zieliński, ale wszystko skończyło się niedokładnym podaniem.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wprost w mur obrońców uderzył Manolo Gabbiadini.

41'

Totalny chaos na boisku, oba zespoły prezentują się teraz bardzo przeciętnie.

37'

Bardzo niedokładne dośrodkowanie Callejona i piłka opuściła boisko.

33'

Goście zablokowali groźny strzał Zielińskiego sprzed pola karnego.

32'

Napór gospodarzy zelżał, obserwujemy teraz mniej ciekawy fragment.

30'

Goście egzekwowali rzut wolny z narożnika boiska, piłka była kierowana do Dzemailiego, ale dośrodkowanie przeciął Jose Callejon.

25'

Mogło być 2:0! Pięknego "rogala" z dystansu posłał Lorenzo Insigne i do szczęścia zabrakło mu bardzo niewiele.

1
22'

Angelo Da Costa obronił płaski strzał Gabbiadiniego sprzed pola karnego. Na razie mecz jest całkowicie jednostronny, ofensywa gości nie istnieje.

19'

Soczysty strzał z woleja Lorenzo Insigne, ale kapitalnie obronił to Angelo Da Costa!

2
16'

Świetne dośrodkowanie Zielińskiego spod końcowej linii, ale skutecznie interweniował Daniele Gastaldello.

2
14'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Napoli na prowadzeniu! Znakomite dośrodkowanie Insigne, które zamknął Callejon i pokonał Da Costę uderzeniem głową z ostrego kąta.

12'

Kąśliwie z dystansu uderzył Lorenzo Insigne - pół metra obok słupka.

11'

Zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkował Jorginho i piłka w rękach Da Costy.

10'

Żółtą kartkę za faul na Zielińskim otrzymał Saphir Taider.

1
8'

Angelo Da Costa poradził sobie z niezłym uderzeniem Callejona.

4'

Po kombinacyjnej akcji bardzo groźnie z 13 metrów uderzył Blerim Dzemaili i gospodarzy uratowała znakomita interwencja Reiny!

3'

Z narożnika pola karnego płasko w krótki róg uderzył Lorenzo Insigne. Zabrakło mocy i piłkę złapał Angelo Da Costa.

3'

Póki co bez fajerwerków, gra toczy się w środkowej strefie.

20:39

Piotr Zieliński zacznie mecz w podstawowym składzie Napoli, Arkadiusz Milik zasiadł natomiast na ławce rezerwowych.