1:3
Zakończony

AS Roma

90+3'

Stały fragment z lewej strony boiska na wysokości pola karnego gości. Reką zagrywał Antonio Ruediger. Dośrodkowanie gospodarzy pozostawimy jednak bez komentarza.

90'

Spotkanie potrwa 5 minut dłużej.

87'

Próbują jeszcze gospodarze, ale trzeba obiektywnie przyznać, że ich gra wyglądała dobrze tylko na początku obu połów.

20:16

Jeszcze przed momentem tak sympatycznie nie było, ale teraz już na luzie...

80'

Sassuolo. Schodzi: Claud Adjapong. Wchodzi: Federico Ricci.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Claud Adjapong #98
78'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan.

Lewą stroną popędził Stephan El Shaarawy. Nikt nie był w stanie go zatrzymać. Strzał w długi róg zdołał odbić bramkarz, ale wobec dobitki był bezsilny.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Pol Lirola.

Pol Lirola #20
US Sassuolo
76'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Prawdziwa bomba w lewy górny róg. Żaden bramkarz nie miał prawa tego obronić.

75'

Jedenastka dla gości! Świeżo wprowadzony Lirola przewrócił Dzeko.

73'

Sassuolo. Schodzi: Marcello Gazzola. Wchodzi: Pol Lirola.

Marcello Gazzola #23
74'

Prostopadłą piłką obsłużony został Salah. Egipcjalnin przegrał jednak pojedynek z Pellegrinim, a przy próbie odbioru przekroczył przepisy.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Pellegrini. Faul Na Palmierim.

Lorenzo Pellegrini #6
US Sassuolo
71'

Celny strzał z prawej strony pola karnego oddał Stephan El Shaarawy. Bramkarz pewnie złapał piłkę, a do tego strzelający był na ofsajdzie.

66'

Dość niska centra z lewej flanki, ale Stephan El Shaarawy uderzył obok bliższego słupka.

62'

Sassuolo. Schodzi: Alessandro Matri. Wchodzi: Davide Biondini.

Davide Biondini #8
60'

Mohamed Salah sam przed bramkarzem! Egipcjanin długo biegł z piłką. Strzelił obok wybiegającego golkipera, ale zmierzającą do bramki piłkę, metr przed linią bramkową wybił jeden z obrońców.

20:16

Fani Rzymian świętują gola, ale w zamyśle jest gra o 3 punkty...

57'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Mohamed Salah.

Jest remis! Podanie z głębi pola minęło blok obronny gospodarzy, a Dzeko płasko strzelił obok bezradnego bramkarza.

55'

Długie podanie w pole karne Sassuolo. Na dalszym słupku akcję zamykał Alessandro Florenzi, ale mimo ambitnej próby nie siągnął piłki.

53'

Podobnie jak w pierwszej, tak i w drugiej połowie początek należy do gospodarzy.

52'

Politano przedarł się prawym skrzydłem, ale dogranie w poszukiwaniu Defrela było nieprecyzyjne.

49'

Po szybkim ataku Mohamed Salah upadł w polu karnym Sassuolo, ale arbiter nie zdecydował się wskazać na 11. metr. Jego zdaniem Cannavaro nie faulował.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Goście egzekwowali już 10 kornerów, ale jak dotychczas bez efektu bramkowego.

45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

43'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Po mocnym wstrzeleniu piłki w szesnatskę jednego z obrońców uprzedził Edin Dzeko. Bośniak tracił równowagę, ale zdołał jeszcze uderzyć. Poprzeczka!

42'

Płynne wyprowadzenie akcji środkiem pola przez zawodników US Sassuolo. Prostopadłe podanie w pole karne otworzyło drogę do bramki Claudowi Adjapongowi. Ghańczyk jednak zbytnio się podpalił i w kluczowym momencie nie trafił czysto w piłkę.

40'

Szybko rozegrany stały fragment gry i Mohamed Salah sam postanowił wziać sprawy w swoje ręce. Wbiegł w pole karne z jego prawej strony i uderzył po długim rogu... metr obok słupka.

38'

Błąd obrońców Romy, którzy pozwolili piłce wysoko odbić się od murawy. Skorzystał z tego Defrel, który świetnie się zastawił. Techniczny strzał z dokręcaną do bramki futbolówką, pozostawił jednak wiele do życzenia.

35'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i celny, choć lekki strzał głową Manolasa. Andrea Consigli pewnie interweniował na linii.

34'

Wydaje się, że AS Roma zaczyna przejmować kontrolę nad spotkaniem. Jest jednak strata do odrobienia.

32'

Druga w krótkim odstępie czasu próba Nainggolana, ale tym razem nie bardzo jest co wspominać. Piłka przeleciała daleko obok bramki.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Mazzitelli. Kara za zagranie ręką.

28'

Zatrzęsła się bramka gospodarzy. Wszystko za sprawą atomowego uderzenia z dystansu. Bliski powodzenia był Radja Nainggolan, ale Consigliemu z pomocą przyszła poprzeczka!

25'

Kontra Sassuolo i tuż przed linią 16. metra upadł Defrel! Francuz był atakowany wślizgiem, ale arbiter uznał, że wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Dość kontrowersyjna decyzja.

23'

Mogła paść bramka samobójcza. Po dośrodkowaniu z lewej flanki piłka minęła Dzeko i trafiła do Salaha. Egipcjanin chytrze wstrzelił ją przed bramkę. Kierunek lotu futbolówki niefortunnie zmienił Acerbi, ale Andrea Consigli zachował czujnośc i złapał piłkę tuż przed linią bramkową.

19'

Claud Adjapong odebrał piłkę rywalowi z lewej strony boiska i powinien błyskawicznie uruchomić kontrę. Podanie do tyłu to jednak nie to czego spodziewali się fani gospodarzy.

16'

Kolejny raz groźnie pod bramką Romy. Peluso krótko wyrzucił piłkę z autu, a ta natychmiast została posłana na środek pola karnego. Chytrze obrócił się z piłką Defrel, ale Szczęsny był dobrze ustawiony i tym razem nie dał się zaskoczyć.

12'

Gol! Strzelił Paolo Cannavaro. Asystował mu Matteo Politano.

Prowadzenie miejscowych! Miękka centra z prawej strony boiska i pozostawiony bez opieki obrońca, strzałem głową zupełnie zaskoczył Szczęsnego.

US Sassuolo
Asysta:
Matteo Politano #16
11'

Teraz było o włos! Po centrze z kornera, do bezpańskiej piłki na 18. metrze dopadł Stephan El Shaarawy. Strzał z powietrza, po którym piłka nieznacznie minęła prawy słupek.

9'

Jest pierwszy ofensywny wypad gości. Lewą stroną pola karnego szarżował Stephan El Shaarawy, ale jedyne co był w stanie zdziałać to nieprzygotowany strzał z ostrego kąta... niecelny.

8'

Pierwsze minuty to przewaga Sassuolo. Przed momentem anemiczny strzał sprzed szesnastki oddał Politano. To nie miało prawa się udać.

5'

Zaskakujący strzał z 22 metrów oddał Gregoire Defrel. Szczęsny zdołał jednak odbić piłkę do boku. Niestety dla Polaka spadła ona blisko Politano, ale ten z ostrego kąta uderzył nad poprzeczką.

2'

I już przerwa w grze. W środkowej strefie boiska Mazzitelli wysoko uniósł nogę i kopnął w twarz Strootmana.

1'

AS Roma w białych strojach. Gospodarze na zielono-czarno.

Jak myślicie, ile razy piłkę z siatki wyciągnie Wojciech Szczęsny?
zachowa czyste konto
raz
dwa lub więcej
20:16

Spotkanie poprowadzi Antonio Damato.

20:16

Taktyka, przynajmniej na papierze, jednakowa. Obie drużyny zagrają ustawieniem 4-2-3-1.

20:16

W bramce rzymian wystąpi Wojciech Szczęsny.

20:16

Przed nami środowy wieczór z włoską Serie A. Witamy i zapraszamy na wspólne śledzenie tego co na Mapei Stadium - Citta del Tricolore zaprezentuje AS Roma. Gości czeka trudny bój z US Sassuolo, które na własnym stadionie przegrało w tym sezonie tylko raz. Zapowiada się zatem ciekawa rywalizacja.