Liga Mistrzów: Grupa C
28 wrz 2016 20:45
90+1'

Świetna interwencja Gordona po strzale Gundogana! Zawodnik Manchesteru City był blisko zdobycia gola, ale Gordon odbił piłkę po strzale z 16. metra.

90'

Mecz został przedłużony o trzy minuty.

88'

Ogromne zamieszanie pod bramką Gordona, ale sytuację zdołali wyjaśnić gracze Celtiku.

86'

Gospodarze zepchnięci do głębokiej defensywy i mają problem, by opuścić własną połowę.

83'

Celtic. Schodzi: Nir Biton. Wchodzi: Leigh Griffiths.

83'

Minimalnie niecelny strzał Fernandinho!

80'

Celtic. Schodzi: James Forrest. Wchodzi: Patrick Roberts.

wchodzi Wchodzi
Patrick Roberts #27
schodzi Schodzi
78'

Kolarov zagrał w pole karne, ale Gordon przechwycił piłkę.

76'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Fernando.

75'

Kontra Celtiku przerwana przez Otamendiego, który przeciął podanie Dembele w kierunku Sinclaira.

73'

Man City. Schodzi: Gael Clichy. Wchodzi: John Stones.

71'

Kolejna nieudana akcja City. Do długiej piłki nie zdążył Sterling i Celtic rozpoczął grę z autu.

68'

Groźna okazja dla Celtiku. Akcja została jednak przerwana, gdyż Sinclair był na minimalnym spalonym.

65'

Manchester City ma znaczną przewagę, ale gospodarze nie popełniają błędów w obronie i utrzymują remis.

1
63'

Sviatchenko w ostatniej chwili ubiegł Aguero, który był blisko, by z najbliższej odległości pokonać Gordona. Guardiola tylko złapał się za głowę i żałował niewykorzystanej szansy.

60'

Forrest ruszył skrzydłem, próbował dograć w pole karne, ale piłkę w ostatniej chwili spod nóg wygarnął mu Kolarov.

57'

Celtic. Schodzi: Tom Rogić. Wchodzi: Stuart Armstrong.

Stuart Armstrong #14
55'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Sergio Aguero. Silva zagrał do Aguero, jego strzał obronił jednak Gordon, który odbił piłkę prosto pod nogi Nolito. Ten nie zmarnował prezentu i skierował piłkę do pustej bramki.

Manchester City
53'

Po dośrodkowaniu Sterlinga z rzutu rożnego piłkę wybili mistrzowie Szkocji.

52'

Z 19. metra po ziemi uderzył Gundogan. Piłkę na rzut rożny sparował Gordon.

51'

Tuż przed polem karnym Silva został sfaulowany przez Bittona. Goście będą mieć świetną okazję na doprowadzenie do wyrównania.

51'

Kolejna szansa dla Nolito, ale tym razem jego strzał zablokował Lustig.

50'

Strzał Nolito bez problemów obronił Gordon.

47'

Gol! Strzelił Moussa Dembele. Asystował mu Kieran Tierney. Świetny początek drugiej połowy dla gospodarzy! Tierney wrzucił piłkę w pole karne, tam błąd popełnił Kolarov, który minął się z piłką. Trafiła ona do Dembele, który strzałem przewrotką pokonał Bravo!

Celtic FC
Asysta:
Kieran Tierney #63
46'

Początek drugiej połowy.

44'

Groźny strzał Gundogana, ale piłka o metr minęła słupek.

43'

W ostatnich minutach Manchester City przejęło inicjatywę. Celtic czujnie się broni przed atakami rywali.

39'

Bardzo niecelne uderzenie Koralova z dystansu.

36'

Strzał Zabalety z okolic narożnika pola karnego. Było to niecelne uderzenie.

34'

Tonew dośrodkował z rzutu rożnego, głową piłkę uderzył Rogić, a ta przeleciała nad bramką.

31'

Po strzale Sterlinga tor lotu piłki zmienił Otamendi. Było groźnie, ale niecelnie.

30'

Aguero płasko dograł w pole karne, piłkę wybił Svatchenko.

29'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu David Silva. Zabójczy atak City! Silva przechwycił piłkę, odegrał do Sterlinga, ten przedryblował dwóch obrońców, oszukał Gordona i doprowadził do wyrównania.

27'

Znów gorąco pod bramką gospodarzy. Po strzale Aguero głową piłka minimalnie minęła słupek.

26'

Wrzutka w pole karne Celtiku, ale Aguero minął się z piłką.

25'

Groźna akcja City. Aguero trafił w poprzeczkę, ale przy przyjęciu piłki pomógł sobie ręką. Sedzia przerwał grę.

23'

Strzał z 30 metrów Otamendiego nie mógł zaskoczyć Gordona.

20'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Raheem Sterling. Szybkie tempo meczu w Glasgow! Rogić wypatrzył wbiegającego w pole karne Tierneya, a ten zdecydował się na strzał. Celtowie mieli nieco szczęścia, gdyż po strzale Tierney'a piłka odbiła się jeszcze od nogi jednego z graczy gości i zmyliła Bravo. Trafienie zaliczono Steerlingowi.

18'

Sinclair przedryblował dwóch zawodników City, ale zatrzymał go inny z defensorów. Po chwili goście mieli okazję na objęcie prowadzenia. Gordon obronił jednak uderzenie Nolito.

16'

Nerwowe zachowanie Bravo. Mało brakło, a w wyniku wysokiego pressingu Celtiku bramkarz City straciłby piłkę we własnym polu karnym.

13'

Rzut wolny z 18 metrów dla Celtiku. Na strzał zdecydował się Rogić, piłka minimalnie minęła słupek.

12'

Gol! Strzelił Fernandinho. Asystował mu Aleksandar Kolarov. Błyskawiczne wyrównanie City. Kolarov strzelił po ziemi z 20 metrów, piłka trafiła do Fernandinho, który był niepilnowany przez obrońców rywali. Zawodnik gości w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Celtów.

9'

Wyraźna przewaga Celticu. Sinclair wrzucił do skrzydła w kierunku Rogicia, ten jednak nie zdołał oddać strzału.

8'

Sinclair z rzutu wolnego uderzył bezpośrednio w mur.

6'

Z rzutu rożnego dośrodkował Rogić, bez żadnego zagrożenia.

5'

Piłkarze Manchesteru City jak najszybciej chcą doprowadzić do wyrównania strat. Czujni są jednak gospodarze.

3'

Gol! Strzelił Moussa Dembele. Asystował mu Eric Sviatchenko. Sensacyjny początek spotkania w Glasgow! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Sviatchenko, ten uderzył głową, a do tego  tor lotu piłki przeciął jeszcze Dembele i pokonał Bravo!

Celtic FC
Asysta:
Eric Sviatchenko #28
2'

Jeden z graczy gości dotknął piłkę ręką i Celtic będzie miał rzut wolny.

20:09

W Glasgow rozbrzmiał już hymn Ligi Mistrzów. Za chwilę początek spotkania.

20:09

Z kolei Manchester City w spotkaniu pierwszej kolejki pokonał u siebie Borrusię M'Gladbach 4:0.

20:09

Celtic fatalnie rozpoczął obecną edycję Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu grupy C przegrał na wyjeździe z FC Barcelona aż 0:7.