Serie A: 14. kolejka
28 lis 2016 21:00
90+1'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. 4:2! Bramkarz sparował strzał Perisicia, ale wobec dobitki Icardiego z trzech metrów był już bezradny.

Inter Mediolan
1
90'

Cztery minuty doliczone.

88'

Rozcięta skóra na nosie Melo, który zderzył się z Mirandą.

1
87'

Inter gra nerwowo, na boisku panuje chaos.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Ansaldi.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Borja Valero. Niepotrzebne pretensje do arbitra.

ACF Fiorentina
82'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Badelj.

81'

Koszmarne pudło Mario z siedmiu metrów. Bramkarz już praktycznie leżał na murawie, ale mimo to Portugalczyk uderzył nad poprzeczką.

79'

Inter. Schodzi: Antonio Candreva. Wchodzi: Eder.

79'

Wygląda to tak, jakby to Inter grał w osłabieniu, a nie Fiorentina.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Felipe Melo.

75'

Fiorentina. Schodzi: Cristian Tello. Wchodzi: Joshua Perez.

wchodzi Wchodzi
Joshua Perez #26
schodzi Schodzi
71'

Chiesa zbyt optymistycznie podszedł do strzału z 30 metrów i piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

69'

Inter. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Felipe Melo.

68'

W ostatnich minutach Fiorentina gra bardzo odważnie.

62'

Gol! Strzelił Josip Ilicić. Fatalny błąd Handanovicia, który przepuścił strzał wprost w niego autorstwa Ilicicia.

61'

Trwa ostrzał gospodarzy. Przed chwilą Ciprian Tatarusanu sparował silny strzał Candrevy.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Joao Miranda.

58'

Kolejna szansa Interu i Persić z ośmiu metrów huknął w słupek. Jeszcze powinien być korner dla gospodarzy, ponieważ bramkarz trącił piłkę.

56'

Kontra Interu, ale piłka dość późno trafiła pod nogi Icardiego, który na dodatek uderzył bardzo niecelnie.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović.

53'

Perisić wpadł w pole karne, zagrał przed bramkę do Banegi, którego strzał obronił bramkarz.

52'

Potężny strzał Ilicicia z 25 metrów i Handanović wybił futbolówkę przed siebie.

49'

Spokojne pierwsze fragmenty.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Inter. Schodzi: Geoffrey Kondogbia. Wchodzi: Joao Mario.

45+1'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Gonzalo Rodriguez. To był taktyczny faul na Icardim, ale czy faktycznie zasługiwał na nią? Wydaje się, że sędzia obroni swoją decyzję.

45'

Minuta doliczona.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Salcedo.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia.

37'

Gol! Strzelił Nikola Kalinić. Długie podanie do Kalinicia, który mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył między jego nogami.

36'

Icardi upadł 25 metrów od bramki Fiorentiny, ale sędziowie nie dopatrzyli się faulu.

33'

Ilicić precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego z 25 metrów i bramkarz wybił piłkę na korner.

31'

Icardi otrzymał podanie na piątym metrze, ale jego strzał został zablokowany. Korner.

29'

Długie podanie do Kalinicia, który wywalczył rzut wolny w okolicach pola karnego Interu.

26'

Dobre kilka minut w wykonaniu Fiorentiny, ale ogranicza się to tylko do podań w szerz boiska.

22'

Inter nie ma dość i nadal atakuje Fiorentinę.

19'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. 3:0! Icardi z łatwością zwiódł obrońcę w polu karnym, a później nie miał już problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

16'

Nadal szybkie tempo meczu na San Siro.

12'

Valero wpadł w pole karne i odważne wyjście Handanovicia zapobiegło utracie gola przez Inter.

9'

Gol! Strzelił Antonio Candreva. 2:0! Drugi cios Interu. Bramkarz wybił piłkę po dośrodkowaniu Perisicia z lewej strony. Zrobił to tak nieumiejętnie, że futbolówka znalazła się pod nogami Candrevy, a ten nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

7'

Fiorentina na razie musi odpierać ataku Interu, który z wielkim zaangażowaniem napiera na bramkę rywali.

5'

Mogło być 2:0, ale Candreva został zablokowany z szóstym metrze.

3'

Gol! Strzelił Marcelo Brozović. 1:0 dla Interu! Piłka trafiła na 14 metr, gdzie był niepilnowany Brozović i uderzył nie do obrony. Futbolówka wylądowała pod poprzeczką.