Piłkarze pograją 3 minuty dłużej.

5
1
89'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Aboubakar. Za nieregulaminowe celebrowanie zdobytego gola.

88'

Gol! Strzelił Vincent Aboubakar.

Wiwatują Kameruńczycy! Długie podanie do napastnika. Ten świetnie przyjął piłkę, przerzucił ją nad Gabrem i huknął po długim rogu.

84'

Jedna z nielicznych szans Egiptu. N'Koulou faulował Wardę przed własnym polem karnym. "Do nikogo" zagrywał jednak Abdallah El-Said.

5
1
1
1
1
82'

Piłka w egipskiej bramce, ale podający Moukandjo wygarnął ją już zza linii końcowej.

4
1
1
79'

Płaskie wstrzelenie piłki w pole karne trafiło do zupełnie osamotnionego piłkarza. Benjamin Moukandjo powinien uderzyć lepiej, ale posłał futbolówkę bardzo wysoko.

3
1
77'

Szybki wypad z piłką Kameruńczyków zakończony strzałem Zouy z 18 metrów. Była to pochopna decyzja, bowiem na piłkę czekał dobrze ustawiony Aboubacar.

7
1
1
75'

5
72'

Długie podanie do Salaha, ale ten jest zupełnie osamotniony.

7
70'

Wyraźna przewaga Kamerunu. Przed momentem środkiem przedzierał się Vincent Aboubakar... bez powodzenia.

10
69'

Ponownie w polu karnym odnalazł się Nicolas N'Koulou. Tym razem jednak przeniósł piłkę nad bramką.

4
66'

Reprezentacja Egiptu. Schodzi: Trezeguet. Wchodzi: Ramadan Sobhi.

Trezeguet #21
4
65'

Dwa zablokowane strzału Kameruńczyków. Sprzed pola karnego uderzali Fai i Bassogog.

5
4
62'

Delikatne spięcie na linii Fai - Warda. Kilka słów od arbitra wystarczyło, aby piłkarze podali sobie ręce.

7
59'

Gol! Strzelił Nicolas N'Koulou. Asystował mu Benjamin Moukandjo.

Kamerun wraca do gry! Idealna centra z lewej flanki i pewny strzał głową rezerwowego.

57'

Szybki kontratak Kamerunu, ale Bassogog zbyt długo holował piłkę lewym skrzydłem i wracający Egipcjanie zdołali przyblokować jego centrę.

8
54'

Próba indywidualnej akcji w wykonaniu Bassogoga. Bez powodzenia. Egipcjanie już zdążyli się do tego przyzwyczaić, że jeśli Bassogog to drybling.

4
2
52'

Okazja do centry. Trezeguet faulował Bassogoga z prawej strony boiska, na wysokości pola karnego. Dośrodkowanie w gąszcz graczy, ale tylko korner.

7
48'

Drugie 45 minut otworzył niecelny styrzał z dystansu. Próbował El-Said.

7
1
46'

Początek II połowy.

7
45'

Sędzia doliczył minutę.

6
43'

Długa, prostopadła piłka na wolne pole do Salaha. Ten, mimo iż bardzo szybki, nie był w stanie dogonić jej przed bramkarzem.

6
40'

Kilka dośrodkowań przed bramkę Egiptu. Każda bez konkretnego adresata.

5
1
37'

Najwyżej w szesnastce wyskoczył Jacques Zoua, ale jego strzał głową minął bramkę w bezpiecznej odległości.

6
35'

Wysoka centra w pole karne Egiptu i błąd bramkarza. Essam El-Hadary źle obliczył lot piłki i minął się z nią. Z pomyłki starał się skorzystać Bassogog, ale uderzył nad poprzeczką.

6
32'

Tak za gola dziękowali egipscy piłkarze.

6
1
1
10
31'

Kamerun. Schodzi: Adolphe Teikeu. Wchodzi: Nicolas N'Koulou.

Adolphe Teikeu #4
8
2
30 '

Adolphe Teikeu ponownie leży na murawie. Chyba jednak finał właśnie się dla niego skończył.

6
1
29'

Długie, wysokie zagranie w poprzek boiska. To w jaki sposób Salah opanował piłkę spotkało się z uznaniem na trybunach.

6
27'

Pomoc medyczna czyni cuda i obrońca wraca na boisko.

6
1
25'

Uraz mięśniowy Teikeu. Wydaje się, że konieczna będzie zmiana.

8
2
22'

Gol! Strzelił Mohamed Elneny. Asystował mu Mohamed Salah.

Faraonowie na prowadzeniu! Salah zauważył, że jego kolega ma dużo miejsca po prawej stronie pola karnego. Elneny przyjął piłkę, a następnie huknął pod poprzeczkę z ostrego kąta.

20'

Za nami pierwsze 20 minut finału. Więcej z gry ma Kamerun, ale Egipcjanie przyzwyczailii już do dobrej postawy w destrukcji.

8
18'

Jeśli ktoś jeszcze nie widział o co toczy się gra, to pokazujemy.

8
17'

Podanie do bramkarza i błyskawiczny atak Salaha. Ondoa co prawda źle przyjął piłkę, ale zdołał dość bezpiecznie wybić ją poza boisko.

7
13'

Atak pozycyjny Kameruńczyków zakończony bardzo niecelnym strzałem z dystansu. Próbował Bassogog, ale piłka poszybowała wysoko w trybuny za bramką.

7
1
10'

Christian Bassogog odważnie ruszył prawą flanką, ale mając przed sobą dwójkę rywali nie był w stanie się przebić.

6
7'

Jest pierwszy celny strzał Kamerunu. Piłka wyłożona na 17. metr, gdzie dopadł do niej Siani. Futbolówce zabrakło mocy i El-Hadary spokojnie obronił.

6
5'

Ostro potraktowany został Fai. Obrońca przeturlał się po murawie, ale po gwizdku błyskawicznie wstał.

7
2'

Świetna okazja dla Egiptu na rozpoczęcie finału! Mohamed Salah kapitalnie zgrał piłkę do El-Saida, ale ten uderzył w środek bramki. Piłka mknęła jak pocisk, ale Ondoa był dobrze ustawiony.

5
1
19:32

Przywitanie kapitanów. Egipcjanie zagrają w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, Kamerun w zielono-czerwonych strojach.